App Store Google Play

До кінця літа в Царичанському районі оновлять чотири комунальні дороги

09.08.2017 16:20
До кінця літа в Царичанському районі оновлять чотири комунальні дороги

У Царичанському районі за півроку капітально відремонтували три комунальні автошляхи, четвертий – наразі в роботі. Загалом у 2017-му році в області планують оновити 160 доріг. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Дороги в селах області не ремонтували десятиріччями. На деяких із них взагалі ніколи не було асфальту. Наша мета – якісні європейські автошляхи в усіх населених пунктах Дніпропетровщини. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», - сказав Валентин Резніченко.

У селі Прядівка відремонтували вулицю Мечникова. Місцевим мешканцям стало значно зручніше. Григорій Чута, який пересувається електричним візком, тепер може без перешкод виїхати на вулицю.

«Ями були по всій дорозі, біля лікарні взагалі все було розбито. Тепер дорога дуже гарна», - поділився Григорій Чута.

На вулиці Мечникова уклали більше трьох кілометрів новенького асфальту.

«Тепер на новій дорозі дуже приємно їздити. Поки канікули – я ганяю на «вєліку», друзі – на роликах», - розповіла юна мешканка Прядківки Марина.

У селі Бабайківка вулиця Українська ніколи не мала асфальту. Зараз там працює дорожня техніка - завершити будівництво цієї дороги планують до кінця літа.

«Я тут живу більше 30 років, у нас ніколи не було дороги. Раніше в коліях з весни стояла вода. Тепер, нарешті, за підтримки губернатора, у нас буде нормальна асфальтова дорога», - зауважив мешканець Бабайківки Микола Лоза.

Нещодавно у Царичанці повністю оновили асфальт на вулицях Соборній та Робочій. Загалом у цьогорічних планах команди Валентина Резніченка – капітально відремонтувати 160 комунальних доріг області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...