App Store Google Play

До кінця літа в Царичанському районі оновлять чотири комунальні дороги

09.08.2017 16:20
До кінця літа в Царичанському районі оновлять чотири комунальні дороги

У Царичанському районі за півроку капітально відремонтували три комунальні автошляхи, четвертий – наразі в роботі. Загалом у 2017-му році в області планують оновити 160 доріг. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Дороги в селах області не ремонтували десятиріччями. На деяких із них взагалі ніколи не було асфальту. Наша мета – якісні європейські автошляхи в усіх населених пунктах Дніпропетровщини. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», - сказав Валентин Резніченко.

У селі Прядівка відремонтували вулицю Мечникова. Місцевим мешканцям стало значно зручніше. Григорій Чута, який пересувається електричним візком, тепер може без перешкод виїхати на вулицю.

«Ями були по всій дорозі, біля лікарні взагалі все було розбито. Тепер дорога дуже гарна», - поділився Григорій Чута.

На вулиці Мечникова уклали більше трьох кілометрів новенького асфальту.

«Тепер на новій дорозі дуже приємно їздити. Поки канікули – я ганяю на «вєліку», друзі – на роликах», - розповіла юна мешканка Прядківки Марина.

У селі Бабайківка вулиця Українська ніколи не мала асфальту. Зараз там працює дорожня техніка - завершити будівництво цієї дороги планують до кінця літа.

«Я тут живу більше 30 років, у нас ніколи не було дороги. Раніше в коліях з весни стояла вода. Тепер, нарешті, за підтримки губернатора, у нас буде нормальна асфальтова дорога», - зауважив мешканець Бабайківки Микола Лоза.

Нещодавно у Царичанці повністю оновили асфальт на вулицях Соборній та Робочій. Загалом у цьогорічних планах команди Валентина Резніченка – капітально відремонтувати 160 комунальних доріг області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...