App Store Google Play

У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

08.08.2017 15:40
У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

В кінці серпня пройде другий етап освітнього проекту "EducatiON LAB". Подробиці цього заходу розповіли у ІА "МОСТ ДНІПРО" координатор проекту Надія Кириченко і голова ОО "Громадська палата України" Наталія Жебрик, передає Дніпроград. 

"EducatiON LАВ" - це проект, який ставить собі за мету розвиток молодіжної політики та громадської участі молоді через просвіту. Він був започаткований Молодіжним центром Дніпропетровщини і Громадською організацією "Молодь України Разом".

"Цей проект був створений на початку 2017 року, і розпочав своє втілення у квітні. Тоді якраз стартував перший етап проекту, на якому було ознайомлення учасників з правовими аспектами та з сучасними методами молодіжньої роботи", - розповіла координатор проекту Надія Кириченко.

Другий етап проекту пройде з 25 по 27 серпня, і буде складатися з базового тренінгу програми "Молодіжний працівник". По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка.

Третій етап відбудеться наприкінці вересня. Буде масштабний форум, на якому буде обговорено ідеї, які з'явилися у молодіжних працівників, протягом всього проекту. Також будудь обговорені майбутні проекти та ін. 

Реєстрація на другий етап проекту тут. 

Кінцевий термін подання заявок – 17 серпня 2017 року о 12:00. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 19 серпня 2017 року. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...