App Store Google Play

У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

08.08.2017 15:40
У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

В кінці серпня пройде другий етап освітнього проекту "EducatiON LAB". Подробиці цього заходу розповіли у ІА "МОСТ ДНІПРО" координатор проекту Надія Кириченко і голова ОО "Громадська палата України" Наталія Жебрик, передає Дніпроград. 

"EducatiON LАВ" - це проект, який ставить собі за мету розвиток молодіжної політики та громадської участі молоді через просвіту. Він був започаткований Молодіжним центром Дніпропетровщини і Громадською організацією "Молодь України Разом".

"Цей проект був створений на початку 2017 року, і розпочав своє втілення у квітні. Тоді якраз стартував перший етап проекту, на якому було ознайомлення учасників з правовими аспектами та з сучасними методами молодіжньої роботи", - розповіла координатор проекту Надія Кириченко.

Другий етап проекту пройде з 25 по 27 серпня, і буде складатися з базового тренінгу програми "Молодіжний працівник". По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка.

Третій етап відбудеться наприкінці вересня. Буде масштабний форум, на якому буде обговорено ідеї, які з'явилися у молодіжних працівників, протягом всього проекту. Також будудь обговорені майбутні проекти та ін. 

Реєстрація на другий етап проекту тут. 

Кінцевий термін подання заявок – 17 серпня 2017 року о 12:00. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 19 серпня 2017 року. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...