App Store Google Play

У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

08.08.2017 15:40
У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

В кінці серпня пройде другий етап освітнього проекту "EducatiON LAB". Подробиці цього заходу розповіли у ІА "МОСТ ДНІПРО" координатор проекту Надія Кириченко і голова ОО "Громадська палата України" Наталія Жебрик, передає Дніпроград. 

"EducatiON LАВ" - це проект, який ставить собі за мету розвиток молодіжної політики та громадської участі молоді через просвіту. Він був започаткований Молодіжним центром Дніпропетровщини і Громадською організацією "Молодь України Разом".

"Цей проект був створений на початку 2017 року, і розпочав своє втілення у квітні. Тоді якраз стартував перший етап проекту, на якому було ознайомлення учасників з правовими аспектами та з сучасними методами молодіжньої роботи", - розповіла координатор проекту Надія Кириченко.

Другий етап проекту пройде з 25 по 27 серпня, і буде складатися з базового тренінгу програми "Молодіжний працівник". По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка.

Третій етап відбудеться наприкінці вересня. Буде масштабний форум, на якому буде обговорено ідеї, які з'явилися у молодіжних працівників, протягом всього проекту. Також будудь обговорені майбутні проекти та ін. 

Реєстрація на другий етап проекту тут. 

Кінцевий термін подання заявок – 17 серпня 2017 року о 12:00. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 19 серпня 2017 року. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...