App Store Google Play

У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

08.08.2017 15:40
У Дніпрі пройде другий етап проекту «EducatiON LAB»: безкоштовного навчання для активної молоді

В кінці серпня пройде другий етап освітнього проекту "EducatiON LAB". Подробиці цього заходу розповіли у ІА "МОСТ ДНІПРО" координатор проекту Надія Кириченко і голова ОО "Громадська палата України" Наталія Жебрик, передає Дніпроград. 

"EducatiON LАВ" - це проект, який ставить собі за мету розвиток молодіжної політики та громадської участі молоді через просвіту. Він був започаткований Молодіжним центром Дніпропетровщини і Громадською організацією "Молодь України Разом".

"Цей проект був створений на початку 2017 року, і розпочав своє втілення у квітні. Тоді якраз стартував перший етап проекту, на якому було ознайомлення учасників з правовими аспектами та з сучасними методами молодіжньої роботи", - розповіла координатор проекту Надія Кириченко.

Другий етап проекту пройде з 25 по 27 серпня, і буде складатися з базового тренінгу програми "Молодіжний працівник". По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка.

Третій етап відбудеться наприкінці вересня. Буде масштабний форум, на якому буде обговорено ідеї, які з'явилися у молодіжних працівників, протягом всього проекту. Також будудь обговорені майбутні проекти та ін. 

Реєстрація на другий етап проекту тут. 

Кінцевий термін подання заявок – 17 серпня 2017 року о 12:00. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 19 серпня 2017 року. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...