App Store Google Play

Спортивні тренування до Дня Незалежності у Дніпрі: як це буде

08.08.2017 17:20
Спортивні тренування до Дня Незалежності у Дніпрі: як це буде

Сьогодні, 8 серпня, в медіа-центрі «Інформатор» розповіли подробиці проведення безкоштовних спортивних тренувань у Дніпрі, присвячених Дню Незалежності. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Я представляю свій улюблений вид спорту - фітнес. Спілкуючись зі своїми друзями та колегами, я зрозуміла, що більшість хоче займатися спортом частіше, але повсякденні справи заважають цьому. Тому в день свята, присвяченого Дню Незалежності відбудеться функціональне тренування для всіх бажаючих, незалежно від віку та фізичної підготовки. Навантаження розраховане на всі види м’язів», - пояснила фітнес-інструктор та організатор Ксенія Заярна.

Учасникам необхідно прийти в спортивному одязі, а також мати з собою воду і гарний настрій. Ксенія Заярна впевнена, що погода піде на зустріч учасникам. До того ж, навантаження буде посильним. Тренування на свіжому повітрі сприяє засвоєнню вітаміну D, покращує обмін речовин.

«Моєю напарницею буде тренер та інструктор-методист з фізичної культури і спорту Олена Годун. Фітнес – покращує здоров’я, укріпляє всі групи м’язів, а також позитивно сприяє вирішення проблем зі спиною. Тому буде чудово, якщо завітає вся родина», - переконана організатор.

В Новокодацькому молодіжному парку біля Кар'єру відбудеться безкоштовне тренування на свіжому повітрі для всіх бажаючих.

О 15.00 розпочнеться реєстрація. О 16.00 - початок тренування, яке триватиме півгодини. По завершенню, за умов обов’язкової попередньої реєстрації, на учасників чекатиме розіграш подарунків від спонсора, а саме спортивний інвентар. Програму продовжить фестиваль вареників та запуск небесних ліхтарів. Для участі головне - бажання та відсутність відмовок.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...