App Store Google Play

Спортивні тренування до Дня Незалежності у Дніпрі: як це буде

08.08.2017 17:20
Спортивні тренування до Дня Незалежності у Дніпрі: як це буде

Сьогодні, 8 серпня, в медіа-центрі «Інформатор» розповіли подробиці проведення безкоштовних спортивних тренувань у Дніпрі, присвячених Дню Незалежності. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Я представляю свій улюблений вид спорту - фітнес. Спілкуючись зі своїми друзями та колегами, я зрозуміла, що більшість хоче займатися спортом частіше, але повсякденні справи заважають цьому. Тому в день свята, присвяченого Дню Незалежності відбудеться функціональне тренування для всіх бажаючих, незалежно від віку та фізичної підготовки. Навантаження розраховане на всі види м’язів», - пояснила фітнес-інструктор та організатор Ксенія Заярна.

Учасникам необхідно прийти в спортивному одязі, а також мати з собою воду і гарний настрій. Ксенія Заярна впевнена, що погода піде на зустріч учасникам. До того ж, навантаження буде посильним. Тренування на свіжому повітрі сприяє засвоєнню вітаміну D, покращує обмін речовин.

«Моєю напарницею буде тренер та інструктор-методист з фізичної культури і спорту Олена Годун. Фітнес – покращує здоров’я, укріпляє всі групи м’язів, а також позитивно сприяє вирішення проблем зі спиною. Тому буде чудово, якщо завітає вся родина», - переконана організатор.

В Новокодацькому молодіжному парку біля Кар'єру відбудеться безкоштовне тренування на свіжому повітрі для всіх бажаючих.

О 15.00 розпочнеться реєстрація. О 16.00 - початок тренування, яке триватиме півгодини. По завершенню, за умов обов’язкової попередньої реєстрації, на учасників чекатиме розіграш подарунків від спонсора, а саме спортивний інвентар. Програму продовжить фестиваль вареників та запуск небесних ліхтарів. Для участі головне - бажання та відсутність відмовок.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...