App Store Google Play

Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

08.08.2017 11:40
Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 серпня, на Дніпропетровщину з робочим візитом завітав Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом. У ДніпроОДА із Повноважним Послом провів зустріч заступник голови ДніпроОДА Юрій Юрченко, інформує Дніпроград з місця подій.

Під час зустрічі Юрій Юрченко та пан Мартін Хагстрьом  обговорили низку питань, зокрема: поширення співпраці, яка вже є між країнами у всіх сферах діяльності, безпосередньо в економічних зв’язках та інвестиціях, про енергоефективні заходи, процес децентралізації в Україні та Дніпропетровщині.

"Дніпропетровщина динамічно рухається у напрямку співпраці з різними країнами щодо презентації потенціалу регіону задля залучення інвестиційного ресурсу. Ми готові до впровадження найрізноманітніших перспективних проектів. Наша область одна з найуспішніших в країні з впровадження децентралізації. Ми бачимо чималий розвиток об'єднаних громад, які в рамках цієї реформи отримують в рази більший бюджет та самі вирішують, куди його втрачати. Таким чином в селах будують опорні школи та лікарні, реконструюють площі та сквери, ремонтуються дороги", - розповів Юрій Юрченко.

Мартін Хагстрьм зауважив, що Швеція підтримує реалізацію в Україні реформ та різних проектів, а представники бізнесу зацікавлені у співпраці з нашою країною та областю.

"Швеція надає Україні допомогу з впровадженням важливих реформ. Наприклад, в рамках програми «U-Lead» планується побудова близько 400 Центрів надання адміністративних послуг по Україні, в тому числі і в Дніпропетровській області. Також сьогодні обговоримо питання енергоефективності в регіоні. Взагал,і я вражений наскільки успішно розвивається Дніпропетровський регіон, це чудовий край", - зазначив Повноважений Посол Швеції.

Юрій Юрченко наголосив на важливості такої взаємодії і міжрегіонального співробітництва між країнами. Він також підкреслив зацікавленість Дніпропетровщини у співпраці з низкою шведських компаній, які готові інвестувати в різні галузі виробництва. Також заступник голови ДніпроОДА запросив Мартіна Хагстрьома долучитися до масштабного бізнес-форуму, який готує обласна адміністрація вже у листопаді цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...