App Store Google Play

Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

08.08.2017 11:40
Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 серпня, на Дніпропетровщину з робочим візитом завітав Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом. У ДніпроОДА із Повноважним Послом провів зустріч заступник голови ДніпроОДА Юрій Юрченко, інформує Дніпроград з місця подій.

Під час зустрічі Юрій Юрченко та пан Мартін Хагстрьом  обговорили низку питань, зокрема: поширення співпраці, яка вже є між країнами у всіх сферах діяльності, безпосередньо в економічних зв’язках та інвестиціях, про енергоефективні заходи, процес децентралізації в Україні та Дніпропетровщині.

"Дніпропетровщина динамічно рухається у напрямку співпраці з різними країнами щодо презентації потенціалу регіону задля залучення інвестиційного ресурсу. Ми готові до впровадження найрізноманітніших перспективних проектів. Наша область одна з найуспішніших в країні з впровадження децентралізації. Ми бачимо чималий розвиток об'єднаних громад, які в рамках цієї реформи отримують в рази більший бюджет та самі вирішують, куди його втрачати. Таким чином в селах будують опорні школи та лікарні, реконструюють площі та сквери, ремонтуються дороги", - розповів Юрій Юрченко.

Мартін Хагстрьм зауважив, що Швеція підтримує реалізацію в Україні реформ та різних проектів, а представники бізнесу зацікавлені у співпраці з нашою країною та областю.

"Швеція надає Україні допомогу з впровадженням важливих реформ. Наприклад, в рамках програми «U-Lead» планується побудова близько 400 Центрів надання адміністративних послуг по Україні, в тому числі і в Дніпропетровській області. Також сьогодні обговоримо питання енергоефективності в регіоні. Взагал,і я вражений наскільки успішно розвивається Дніпропетровський регіон, це чудовий край", - зазначив Повноважений Посол Швеції.

Юрій Юрченко наголосив на важливості такої взаємодії і міжрегіонального співробітництва між країнами. Він також підкреслив зацікавленість Дніпропетровщини у співпраці з низкою шведських компаній, які готові інвестувати в різні галузі виробництва. Також заступник голови ДніпроОДА запросив Мартіна Хагстрьома долучитися до масштабного бізнес-форуму, який готує обласна адміністрація вже у листопаді цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...