App Store Google Play

Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

08.08.2017 11:40
Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 серпня, на Дніпропетровщину з робочим візитом завітав Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом. У ДніпроОДА із Повноважним Послом провів зустріч заступник голови ДніпроОДА Юрій Юрченко, інформує Дніпроград з місця подій.

Під час зустрічі Юрій Юрченко та пан Мартін Хагстрьом  обговорили низку питань, зокрема: поширення співпраці, яка вже є між країнами у всіх сферах діяльності, безпосередньо в економічних зв’язках та інвестиціях, про енергоефективні заходи, процес децентралізації в Україні та Дніпропетровщині.

"Дніпропетровщина динамічно рухається у напрямку співпраці з різними країнами щодо презентації потенціалу регіону задля залучення інвестиційного ресурсу. Ми готові до впровадження найрізноманітніших перспективних проектів. Наша область одна з найуспішніших в країні з впровадження децентралізації. Ми бачимо чималий розвиток об'єднаних громад, які в рамках цієї реформи отримують в рази більший бюджет та самі вирішують, куди його втрачати. Таким чином в селах будують опорні школи та лікарні, реконструюють площі та сквери, ремонтуються дороги", - розповів Юрій Юрченко.

Мартін Хагстрьм зауважив, що Швеція підтримує реалізацію в Україні реформ та різних проектів, а представники бізнесу зацікавлені у співпраці з нашою країною та областю.

"Швеція надає Україні допомогу з впровадженням важливих реформ. Наприклад, в рамках програми «U-Lead» планується побудова близько 400 Центрів надання адміністративних послуг по Україні, в тому числі і в Дніпропетровській області. Також сьогодні обговоримо питання енергоефективності в регіоні. Взагал,і я вражений наскільки успішно розвивається Дніпропетровський регіон, це чудовий край", - зазначив Повноважений Посол Швеції.

Юрій Юрченко наголосив на важливості такої взаємодії і міжрегіонального співробітництва між країнами. Він також підкреслив зацікавленість Дніпропетровщини у співпраці з низкою шведських компаній, які готові інвестувати в різні галузі виробництва. Також заступник голови ДніпроОДА запросив Мартіна Хагстрьома долучитися до масштабного бізнес-форуму, який готує обласна адміністрація вже у листопаді цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...