App Store Google Play

Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

08.08.2017 11:40
Посол Швеції вражений темпами розвитку Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 серпня, на Дніпропетровщину з робочим візитом завітав Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом. У ДніпроОДА із Повноважним Послом провів зустріч заступник голови ДніпроОДА Юрій Юрченко, інформує Дніпроград з місця подій.

Під час зустрічі Юрій Юрченко та пан Мартін Хагстрьом  обговорили низку питань, зокрема: поширення співпраці, яка вже є між країнами у всіх сферах діяльності, безпосередньо в економічних зв’язках та інвестиціях, про енергоефективні заходи, процес децентралізації в Україні та Дніпропетровщині.

"Дніпропетровщина динамічно рухається у напрямку співпраці з різними країнами щодо презентації потенціалу регіону задля залучення інвестиційного ресурсу. Ми готові до впровадження найрізноманітніших перспективних проектів. Наша область одна з найуспішніших в країні з впровадження децентралізації. Ми бачимо чималий розвиток об'єднаних громад, які в рамках цієї реформи отримують в рази більший бюджет та самі вирішують, куди його втрачати. Таким чином в селах будують опорні школи та лікарні, реконструюють площі та сквери, ремонтуються дороги", - розповів Юрій Юрченко.

Мартін Хагстрьм зауважив, що Швеція підтримує реалізацію в Україні реформ та різних проектів, а представники бізнесу зацікавлені у співпраці з нашою країною та областю.

"Швеція надає Україні допомогу з впровадженням важливих реформ. Наприклад, в рамках програми «U-Lead» планується побудова близько 400 Центрів надання адміністративних послуг по Україні, в тому числі і в Дніпропетровській області. Також сьогодні обговоримо питання енергоефективності в регіоні. Взагал,і я вражений наскільки успішно розвивається Дніпропетровський регіон, це чудовий край", - зазначив Повноважений Посол Швеції.

Юрій Юрченко наголосив на важливості такої взаємодії і міжрегіонального співробітництва між країнами. Він також підкреслив зацікавленість Дніпропетровщини у співпраці з низкою шведських компаній, які готові інвестувати в різні галузі виробництва. Також заступник голови ДніпроОДА запросив Мартіна Хагстрьома долучитися до масштабного бізнес-форуму, який готує обласна адміністрація вже у листопаді цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...