App Store Google Play

Довготривала спека: у Дніпрі розповіли про постраждалих

08.08.2017 14:20
Довготривала спека: у Дніпрі розповіли про постраждалих

Сьогодні, 8 серпня, в прес-центрі ДніпроОДА звітували про кількість осіб, які постраждали минулого тижня від спеки на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Значний відрізок часу у Дніпрі та області встановилась занадто спекотна температура, але директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко переконує, що кількість викликів та постраждалих не критична.

«До станцій швидкої медичної допомоги надійшло близько 17 тисяч викликів, з яких 37 випадків стосувались теплових ударів. Лише 12 осіб госпіталізували через зазначену причину. В Дніпрі 4 особи постраждали від спеки, з них троє були госпіталізовані. Це люди середнього віку та похилого віку – близько 50 та 70 років», - зазначив спікер.

Директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф запевнив, що летальних випадків не було. Наразі по області працюють 280 бригад, які з’являються на місці виклику протягом 10 хвилин.  

«Хочу попередити, що необхідно дотримуватись питного режиму, не вживати алкоголь та носити капелюх. Першочергово в групі ризику знаходяться особи з хронічними серцево-судинними захворюваннями та ожирінням», - нагадав Радій Шевченко.

Спікер наголосив, що найбільш актуальними є прибуття декількох бортів зі Сходу України. Сьогодні до Дніпра було доправлено один борт. В результаті, один постраждалий боєць знаходиться у лікарні Мечникова, семеро інших – у госпіталях.

Нагадаємо, що у Дніпрі розповіли про три ступені теплового удару.

Раніше рятувальники надали статистику та профілактику виникнення загорянь в екосистемах регіону через аномальну спеку на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...