App Store Google Play

Довготривала спека: у Дніпрі розповіли про постраждалих

08.08.2017 14:20
Довготривала спека: у Дніпрі розповіли про постраждалих

Сьогодні, 8 серпня, в прес-центрі ДніпроОДА звітували про кількість осіб, які постраждали минулого тижня від спеки на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Значний відрізок часу у Дніпрі та області встановилась занадто спекотна температура, але директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко переконує, що кількість викликів та постраждалих не критична.

«До станцій швидкої медичної допомоги надійшло близько 17 тисяч викликів, з яких 37 випадків стосувались теплових ударів. Лише 12 осіб госпіталізували через зазначену причину. В Дніпрі 4 особи постраждали від спеки, з них троє були госпіталізовані. Це люди середнього віку та похилого віку – близько 50 та 70 років», - зазначив спікер.

Директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф запевнив, що летальних випадків не було. Наразі по області працюють 280 бригад, які з’являються на місці виклику протягом 10 хвилин.  

«Хочу попередити, що необхідно дотримуватись питного режиму, не вживати алкоголь та носити капелюх. Першочергово в групі ризику знаходяться особи з хронічними серцево-судинними захворюваннями та ожирінням», - нагадав Радій Шевченко.

Спікер наголосив, що найбільш актуальними є прибуття декількох бортів зі Сходу України. Сьогодні до Дніпра було доправлено один борт. В результаті, один постраждалий боєць знаходиться у лікарні Мечникова, семеро інших – у госпіталях.

Нагадаємо, що у Дніпрі розповіли про три ступені теплового удару.

Раніше рятувальники надали статистику та профілактику виникнення загорянь в екосистемах регіону через аномальну спеку на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...