App Store Google Play

Довготривала спека: у Дніпрі розповіли про постраждалих

08.08.2017 14:20
Довготривала спека: у Дніпрі розповіли про постраждалих

Сьогодні, 8 серпня, в прес-центрі ДніпроОДА звітували про кількість осіб, які постраждали минулого тижня від спеки на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Значний відрізок часу у Дніпрі та області встановилась занадто спекотна температура, але директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко переконує, що кількість викликів та постраждалих не критична.

«До станцій швидкої медичної допомоги надійшло близько 17 тисяч викликів, з яких 37 випадків стосувались теплових ударів. Лише 12 осіб госпіталізували через зазначену причину. В Дніпрі 4 особи постраждали від спеки, з них троє були госпіталізовані. Це люди середнього віку та похилого віку – близько 50 та 70 років», - зазначив спікер.

Директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф запевнив, що летальних випадків не було. Наразі по області працюють 280 бригад, які з’являються на місці виклику протягом 10 хвилин.  

«Хочу попередити, що необхідно дотримуватись питного режиму, не вживати алкоголь та носити капелюх. Першочергово в групі ризику знаходяться особи з хронічними серцево-судинними захворюваннями та ожирінням», - нагадав Радій Шевченко.

Спікер наголосив, що найбільш актуальними є прибуття декількох бортів зі Сходу України. Сьогодні до Дніпра було доправлено один борт. В результаті, один постраждалий боєць знаходиться у лікарні Мечникова, семеро інших – у госпіталях.

Нагадаємо, що у Дніпрі розповіли про три ступені теплового удару.

Раніше рятувальники надали статистику та профілактику виникнення загорянь в екосистемах регіону через аномальну спеку на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...