App Store Google Play

Теплові та сонячні удари: у Дніпрі розповіли як врятуватись під час спеки

07.08.2017 13:00
Теплові та сонячні удари: у Дніпрі розповіли як врятуватись під час спеки

Сьогодні, 7 серпня, в ІА «Мост-Дніпро» розповіли про аномальну спеку на Дніпропетровщині та способи надання допомоги постраждалим у зв’язку з нею. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Виклики швидкої допомоги збільшились у 2,5 разів. В більшості випадків, вони стосуюся надання допомоги людям з серцево-судинними захворюваннями та дітям до п’яти років. Також у зону ризику потрапляють ті, хто має проблеми з легенями та хронічними захворюваннями - цукровим діабетом та пневмонією. Наразі всі екіпажі відповідно укомплектовані», - зазначила головний лікар КУ «Обласний лікувально-фізкультурний диспансер» Лідія Дукач.

Особи, які потрапляють в зазначені категорії, а також люди похилого віку схильні до перегрівання. Не менше ризикують робітники в гарячих цехах.

«Існують три ступені теплового удару. На першій стадії у постраждалого червоніє обличчя, відчувається головний біль, перевтома, інколи нудота. Під час другої -  втрата свідомості та нудота. На останній спостерігається помутніння свідомості через значне зневоднення, що доповнюється судомами та 30 відсотках призводить до летального кінця», - попередила лікарка.

За її словами, сонячний удар виникає у випадку дії на людину прямих променів сонця більше трьох годин. Симптоми схожі з тепловим ударом.

«Наполегливо рекомендується з 11 до 17 годин знаходиться в приміщенні з кондиціонером або вентилятором. При цьому, температура такого повітря не має опускатися нижче 23-24 градусів. Також у спеку фізичне навантаження може погіршувати стан організму», - розповіла Лідія Дукач.

У випадку настання теплового або сонячного удару необхідно охолодити голову потерпілого, прикладанням до потилиці, грудей та місць пульсації судин вологого рушника чи серветки.

Раніше у Дніпрі повідомили про наслідки, які варто очікувати від тривалої аномальної спеки

Нагадаємо, що на залізничному вокзалі Дніпра зафіксували температуру повітря більше +50 °С.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...