App Store Google Play

Теплові та сонячні удари: у Дніпрі розповіли як врятуватись під час спеки

07.08.2017 13:00
Теплові та сонячні удари: у Дніпрі розповіли як врятуватись під час спеки

Сьогодні, 7 серпня, в ІА «Мост-Дніпро» розповіли про аномальну спеку на Дніпропетровщині та способи надання допомоги постраждалим у зв’язку з нею. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Виклики швидкої допомоги збільшились у 2,5 разів. В більшості випадків, вони стосуюся надання допомоги людям з серцево-судинними захворюваннями та дітям до п’яти років. Також у зону ризику потрапляють ті, хто має проблеми з легенями та хронічними захворюваннями - цукровим діабетом та пневмонією. Наразі всі екіпажі відповідно укомплектовані», - зазначила головний лікар КУ «Обласний лікувально-фізкультурний диспансер» Лідія Дукач.

Особи, які потрапляють в зазначені категорії, а також люди похилого віку схильні до перегрівання. Не менше ризикують робітники в гарячих цехах.

«Існують три ступені теплового удару. На першій стадії у постраждалого червоніє обличчя, відчувається головний біль, перевтома, інколи нудота. Під час другої -  втрата свідомості та нудота. На останній спостерігається помутніння свідомості через значне зневоднення, що доповнюється судомами та 30 відсотках призводить до летального кінця», - попередила лікарка.

За її словами, сонячний удар виникає у випадку дії на людину прямих променів сонця більше трьох годин. Симптоми схожі з тепловим ударом.

«Наполегливо рекомендується з 11 до 17 годин знаходиться в приміщенні з кондиціонером або вентилятором. При цьому, температура такого повітря не має опускатися нижче 23-24 градусів. Також у спеку фізичне навантаження може погіршувати стан організму», - розповіла Лідія Дукач.

У випадку настання теплового або сонячного удару необхідно охолодити голову потерпілого, прикладанням до потилиці, грудей та місць пульсації судин вологого рушника чи серветки.

Раніше у Дніпрі повідомили про наслідки, які варто очікувати від тривалої аномальної спеки

Нагадаємо, що на залізничному вокзалі Дніпра зафіксували температуру повітря більше +50 °С.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...