App Store Google Play

Створення індустріального парку та консульства Бразилії: підсумки тижня від ДніпроОДА

07.08.2017 15:20
Створення індустріального парку та консульства Бразилії: підсумки тижня від ДніпроОДА

Сьогодні, 7 серпня, під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА розповіли про дипломатичні візити, європейські інвестиції та енергоефективне будівництво в регіоні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Традиційно активним залишається дипломатичний трафік до Дніпропетровської області – більше 40 делегатів відвідали регіон з початку 2017 року. Серед них посли США, Аргентини, Естонії, Бразилії, Франції, Литви. З візитами на високому та найвищому рівні приїздив комісар ЄС з питань європейської політики, сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Хан та багато інших.

«Ми організовуємо зустрічі наших партнерів з учасниками бойових дій, зокрема з тими, що лікуються в лікарні Мечникова. Також запрошуємо до музею АТО для інформування про війну на Сході з перших вуст», - запевнив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

На минулому тижні, після року навчання у Вільнюсі, до України повернулося 15 дітей-школярів учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб. Наразі сформована наступна група 15 школярів, які наприкінці вересня вирушать у Вільнюс для навчання у 8 класі.

«Активною є співпраця з Литовською республікою. Вже дев’ять ветеранів пройшли реабілітацію в центрі, який спеціалізується на відновленні опорно-рухового апарату. Заплановано, що у серпні 2017 року ще три бійця відправляються до Литви. Усі фінансові витрати покриваються за рахунок литовської сторони», - зазначив спікер.

Продовжилися зусилля зі створення індустріального парку в Павлограді. Зокрема, були підписані договори з інвесторами на загальну суму в 130 тисяч доларів. Ще один інвестиційний проект, вартістю шість мільйонів гривень, реалізується у Васильківській об’єднаній територіальній громаді. Там відновлюють гідроелектростанцію. У Нікополі продовжується робота з будівництва сонячної електростанції, потужністю 10 МВт.

«Будівля облдержадміністрації вже стала бізнес-центром для інвесторів та підприємців. Нами був проведений бізнес-тренінг «КАЙДЗЕН: від слів до справи». Як відомо, КАЙДЗЕН – це успішна японська система менеджменту, яка дозволяє скоротити розміри витрат та допомагає мотивувати співробітників. На вказаний семінар з’явилися більше 80 представників з Дніпропетровщини, Києва та Львова», - розповів Віталій Литвин.

Також на минулому тижні, у рамках візиту посла Бразилії до ДніпраОДА, відкрито україно-бразильський центр та почесне консульство Бразилії у Дніпрі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...