App Store Google Play

Створення індустріального парку та консульства Бразилії: підсумки тижня від ДніпроОДА

07.08.2017 15:20
Створення індустріального парку та консульства Бразилії: підсумки тижня від ДніпроОДА

Сьогодні, 7 серпня, під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА розповіли про дипломатичні візити, європейські інвестиції та енергоефективне будівництво в регіоні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Традиційно активним залишається дипломатичний трафік до Дніпропетровської області – більше 40 делегатів відвідали регіон з початку 2017 року. Серед них посли США, Аргентини, Естонії, Бразилії, Франції, Литви. З візитами на високому та найвищому рівні приїздив комісар ЄС з питань європейської політики, сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Хан та багато інших.

«Ми організовуємо зустрічі наших партнерів з учасниками бойових дій, зокрема з тими, що лікуються в лікарні Мечникова. Також запрошуємо до музею АТО для інформування про війну на Сході з перших вуст», - запевнив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

На минулому тижні, після року навчання у Вільнюсі, до України повернулося 15 дітей-школярів учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб. Наразі сформована наступна група 15 школярів, які наприкінці вересня вирушать у Вільнюс для навчання у 8 класі.

«Активною є співпраця з Литовською республікою. Вже дев’ять ветеранів пройшли реабілітацію в центрі, який спеціалізується на відновленні опорно-рухового апарату. Заплановано, що у серпні 2017 року ще три бійця відправляються до Литви. Усі фінансові витрати покриваються за рахунок литовської сторони», - зазначив спікер.

Продовжилися зусилля зі створення індустріального парку в Павлограді. Зокрема, були підписані договори з інвесторами на загальну суму в 130 тисяч доларів. Ще один інвестиційний проект, вартістю шість мільйонів гривень, реалізується у Васильківській об’єднаній територіальній громаді. Там відновлюють гідроелектростанцію. У Нікополі продовжується робота з будівництва сонячної електростанції, потужністю 10 МВт.

«Будівля облдержадміністрації вже стала бізнес-центром для інвесторів та підприємців. Нами був проведений бізнес-тренінг «КАЙДЗЕН: від слів до справи». Як відомо, КАЙДЗЕН – це успішна японська система менеджменту, яка дозволяє скоротити розміри витрат та допомагає мотивувати співробітників. На вказаний семінар з’явилися більше 80 представників з Дніпропетровщини, Києва та Львова», - розповів Віталій Литвин.

Також на минулому тижні, у рамках візиту посла Бразилії до ДніпраОДА, відкрито україно-бразильський центр та почесне консульство Бразилії у Дніпрі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...