App Store Google Play

Драйв, сонце, пляж та музика: як на Блакитному озері пройшов спортивно-музичний фестиваль

07.08.2017 14:40
Драйв, сонце, пляж та музика: як на Блакитному озері пройшов спортивно-музичний фестиваль

Цими вихідними на Блакитному озері у Єлизаветівці проходив спортивно-музичний фестиваль GO!Wake 2017. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

У суботу зранку спортсмени дивували глядачів майстерним виконанням трюків на вейкбордах та змагалися за грошові призи та визнання відпочиваючих. Змагання тривали до вечора, після чого кожен бажаючий міг спробувати опанувати вейк та проїхатися по воді.

Зазначимо, дійство відбувалося на канатній дорозі, яка являє собою дві опори, розташовані на різних берегах або на дні водойми на відстані 100-200 м один від одного. Опори закріплені на розтяжках і пов'язані між собою несучим тросом, по якому рухається каретка з прикріпленим воднолижним фалом. Спортсмен тримається за фал і ковзає поверхнею води.

«Я вперше стала на вейк сьогодні. Можливо, ще не все добре виходить, але відчуття неймовірні!», - поділилася враженнями учасниця фестивалю Наталя.

Ввечері учасники фестивалю насолоджувались музикою та видовищним fire show, куштуючи смаколики, приготовлені на вогні прямо посеред пляжу.

У неділю бажаючі продовжили катання на вейкбордах.

«Ми дякуємо спонсорам із клубу Graviton та нашому селищному голові Максиму Голосному за можливість проведення такого фестивалю», - зазначили організатори фестивалю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...