App Store Google Play

Драйв, сонце, пляж та музика: як на Блакитному озері пройшов спортивно-музичний фестиваль

07.08.2017 14:40
Драйв, сонце, пляж та музика: як на Блакитному озері пройшов спортивно-музичний фестиваль

Цими вихідними на Блакитному озері у Єлизаветівці проходив спортивно-музичний фестиваль GO!Wake 2017. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

У суботу зранку спортсмени дивували глядачів майстерним виконанням трюків на вейкбордах та змагалися за грошові призи та визнання відпочиваючих. Змагання тривали до вечора, після чого кожен бажаючий міг спробувати опанувати вейк та проїхатися по воді.

Зазначимо, дійство відбувалося на канатній дорозі, яка являє собою дві опори, розташовані на різних берегах або на дні водойми на відстані 100-200 м один від одного. Опори закріплені на розтяжках і пов'язані між собою несучим тросом, по якому рухається каретка з прикріпленим воднолижним фалом. Спортсмен тримається за фал і ковзає поверхнею води.

«Я вперше стала на вейк сьогодні. Можливо, ще не все добре виходить, але відчуття неймовірні!», - поділилася враженнями учасниця фестивалю Наталя.

Ввечері учасники фестивалю насолоджувались музикою та видовищним fire show, куштуючи смаколики, приготовлені на вогні прямо посеред пляжу.

У неділю бажаючі продовжили катання на вейкбордах.

«Ми дякуємо спонсорам із клубу Graviton та нашому селищному голові Максиму Голосному за можливість проведення такого фестивалю», - зазначили організатори фестивалю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...