App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про способи розпізнання маніпуляцій, які оточують кожного

06.08.2017 16:00
У Дніпрі розповіли про способи розпізнання маніпуляцій, які оточують кожного

Учора, 5 серпня, у Дніпрі в приміщенні книгарні «Є» розповіли про маніпулятивні психотехнології та способи їх розпізнання. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Лектор Дмитро Синиця зазначив, що кожен зіштовхується з психотехнологіями щодня - йдучи до магазину, дивлячись рекламу чи почувши радіо. Однак маніпуляціям не варто піддаватися, особливо якщо навчитись їх розпізнавати та ігнорувати.

«Пропоную обрати три цифри, які кожен з вас найчастіше зустрічає в повсякденні. Ті, для кого такими цифрами є 3, 7 та 9, мають знати певну мікроструктуру даних цифр», - звернувся Дмитро Синиця до присутніх.

За його словами, цифра 3 відображає колективне мислення і означає кількість людей, які можуть спільно займатися успішним бізнесом. Сімка - божественна цифра і є показником індивідуальної роботи в якості керівника. І нарешті цифра 9, яка визначає критичну межу колективного мислення.

Спікер розповів, що 14 лютого 2015 року мав нагоду розмовляти з командиром добровольчого батальйону Дніпра та з генералом армії США Уеслі Кларком, який командував силами НАТО в Косово

«Уеслі Кларк під час  розмови розповів, що уряд США витратив мільйони доларів для того, аби зрозуміти, яким має бути склад військового штабу. Він зазначив, що ключовою була цифра 9, яку необхідно розкласти на мікроструктуру. Це означає, що ефективна кількість співробітників штабу дорівнює 4 особи і один керівник», - зазначив Дмитро Синиця.

Присутні зауважили, що зустрічають число 99 чи 999 найчастіше в магазинах. Дев'ять має бути наприкінці, аби цифра здавалася меншою.

«Я хочу пояснити на прикладі цінової політики в мережі супермаркетів.  Нам часто подобається купувати  продукти або предмети під час дії акції та знижки. Але треба бути обачними, адже з цим пов'язано чимало хитрощів. Я помітив, що знижка на мої улюблені гриби встановлюється в одні й ті самі дні місяця та години.  До того ж акція діє лише 7 днів, а ціна знижується з 40 до 31 гривні. Особливість в тому, що стільки коштує півкіла грибів і про це зазначається маленькими літерами в кінці цінника. У кожного з нас є альтернатива, тобто право вибору. В свою чергу, магазини апелюють до цього, створюючи дилему», - вважає спікер.

Нагадаємо, що у Дніпрі розповіли про вибори та маніпуляції, як невід'ємну частину політики та повсякденного життя людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...