App Store Google Play

У Дніпрі покажуть історії переселенок зі Сходу та Криму – вхід вільний

04.08.2017 15:00
У Дніпрі покажуть історії переселенок зі Сходу та Криму – вхід вільний

Сьогодні, 4 серпня, в медіа-центрі «Забеба» анонсували проект, присвячений історіям жінок, які переселилися в Дніпро і Кам'янське у зв'язку з конфліктом на Сході і окупацією Криму. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Проект створений за моєї ініціативи. Ідея виникла після того, як я рік пропрацювала соціальним працівником в благодійному фонді, де допомагала внутрішньо переміщеним особам. Я добре розумію їхнє становище, адже сама переїхала з Донецька», - пояснила координатор проекту Ірина Харламова.

Організаторка зазначила, що її мета – розвінчання стереотипів про переселенців, яких існує чимало. Саме для цього восени 2017 року буде представлена ​​аудіо-візуальна виставка, точна дата проведення ще невідома, адже наразі ведуться переговори з галереями.

«Наразі завершилися зйомки трьох головних учасниць шоу. Мені б хотілося, аби дніпряни, переглядаючи ці записи, пропустили історії цих жінок через себе. Я вважаю, що це допоможе подолати певні непорозуміння, які існують в нашому суспільстві», - переконана Ірина Харламова.

Спікер зазначила, що жінок обрала як головних героїнь, бо вони більш контактні та емоційні. Серед героїнь – переселенки з Криму, Маріуполя та Донецька. Проект показуватиме реальне життя переміщених осіб та їх родин. Це не будуть історії успіху або невдачі.

В перспективі організатори сподіваються на створення документального фільму, учасниками якого стануть жінки з різних куточків України.

«4 серпня о 18:00 запрошуємо всіх бажаючих на «Сцену» в парку Шевченка. Беріть з собою ковдру та безалкогольні прохолодні напої", - запросила координатор заходу Ірина Харламова.

Нагадаємо, що у Дніпрі пройшла благодійна акція «Назустріч людям» для переселенців з Донбасу і Криму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...