App Store Google Play

У Дніпрі покажуть історії переселенок зі Сходу та Криму – вхід вільний

04.08.2017 15:00
У Дніпрі покажуть історії переселенок зі Сходу та Криму – вхід вільний

Сьогодні, 4 серпня, в медіа-центрі «Забеба» анонсували проект, присвячений історіям жінок, які переселилися в Дніпро і Кам'янське у зв'язку з конфліктом на Сході і окупацією Криму. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Проект створений за моєї ініціативи. Ідея виникла після того, як я рік пропрацювала соціальним працівником в благодійному фонді, де допомагала внутрішньо переміщеним особам. Я добре розумію їхнє становище, адже сама переїхала з Донецька», - пояснила координатор проекту Ірина Харламова.

Організаторка зазначила, що її мета – розвінчання стереотипів про переселенців, яких існує чимало. Саме для цього восени 2017 року буде представлена ​​аудіо-візуальна виставка, точна дата проведення ще невідома, адже наразі ведуться переговори з галереями.

«Наразі завершилися зйомки трьох головних учасниць шоу. Мені б хотілося, аби дніпряни, переглядаючи ці записи, пропустили історії цих жінок через себе. Я вважаю, що це допоможе подолати певні непорозуміння, які існують в нашому суспільстві», - переконана Ірина Харламова.

Спікер зазначила, що жінок обрала як головних героїнь, бо вони більш контактні та емоційні. Серед героїнь – переселенки з Криму, Маріуполя та Донецька. Проект показуватиме реальне життя переміщених осіб та їх родин. Це не будуть історії успіху або невдачі.

В перспективі організатори сподіваються на створення документального фільму, учасниками якого стануть жінки з різних куточків України.

«4 серпня о 18:00 запрошуємо всіх бажаючих на «Сцену» в парку Шевченка. Беріть з собою ковдру та безалкогольні прохолодні напої", - запросила координатор заходу Ірина Харламова.

Нагадаємо, що у Дніпрі пройшла благодійна акція «Назустріч людям» для переселенців з Донбасу і Криму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...