App Store Google Play

Стрілянина з військовими у Дніпрі: суд вкотре оголосив перерву

04.08.2017 21:00
Стрілянина з військовими у Дніпрі: суд вкотре оголосив перерву

Протягом трьох днів у Бабушкінському районному суді одному з підозрюваних у розстрілі двох військових на проспекті Гагаріна у Дніпрі Давиду Пабілеру намагаються обрати запобіжний захід. Проте і сьогодні, 4 серпня, у судовому засіданні оголосили перерву до понеділка. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На початку засідання адвокати Пабілера оголосили відвід судді Литвиненку через нібито упередженість до їхнього підзахисного. За їх словами, суд не розглянув скарги на дії слідчих, зокрема одне із порушень, що вчора, під час вручення підозри, їхньому підзахисному не надали перекладача і він нібито не мав змоги зрозуміти про що йдеться, адже володіє лише івритом. Також у процесі засідння адвокати намагалися відмовитися від перекладача, тому що бачили його вперше.

Ще під час першої перерви головний слідчий області Марина Кудіна заявила, що адвокати зловживають можливістю відводів.

"У подальшому адвокати намагатимуться домогтися відводу інших учасників процесу. Таким чином, за допомогою процесуальних заходів, адвокати намагаються звільнити свого підзахисного. Ще вчора у підозрюваного було три адвокати, сьогодні вже чотири. І кожний з них може оголосити про недовіру судді. Вони просто нахабно затягують справу", - зазначила Кудіна.

Протягом дня суд розглядав клопотання про відвід. Після перерви суддя Марущак зачитала ухвалене судом визначення стосовно цього клопотання: суд не знайшов підстав для відводу судді Литвиненка. Скарга адвокатів Пабілера з цього питання була відхилена.

Проте адвокати підозрюваного вдруге заявили про недовіру та відвід судді. 

Тоді стає зрозумілим навіщо пан Пабілер "озброївся" такою кількістю захисників - аби всі четверо змогли оголосити недовіру судді. Проте робочий день закінчився швидше, тому що усі клопотання, заяви та протоколи підозрюваному перекладали на іврит, що значно уповільнило судовий процес.

Зауважимо, що до судового засідання у Пабілера труднощів з мовою не виникало. Російською він спілкувався зі своїм адвокатом. Він також розмовляв російською з медиками, які лікують його вогнепальне поранення, отримане у сутичці 24 липня.

Вже наступного разу суд збереться 7 червня о 9:00. Хоча підозрюваному не встигли обрати запобіжний захід, йому вручили іншу підозру, яка його затримує ще на 72 години. Тепер Пабілер інкримінують ще й скоєння злочину за частиною 2 статті 189 (вимагання).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...