App Store Google Play

Стрілянина з військовими у Дніпрі: суд вкотре оголосив перерву

04.08.2017 21:00
Стрілянина з військовими у Дніпрі: суд вкотре оголосив перерву

Протягом трьох днів у Бабушкінському районному суді одному з підозрюваних у розстрілі двох військових на проспекті Гагаріна у Дніпрі Давиду Пабілеру намагаються обрати запобіжний захід. Проте і сьогодні, 4 серпня, у судовому засіданні оголосили перерву до понеділка. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На початку засідання адвокати Пабілера оголосили відвід судді Литвиненку через нібито упередженість до їхнього підзахисного. За їх словами, суд не розглянув скарги на дії слідчих, зокрема одне із порушень, що вчора, під час вручення підозри, їхньому підзахисному не надали перекладача і він нібито не мав змоги зрозуміти про що йдеться, адже володіє лише івритом. Також у процесі засідння адвокати намагалися відмовитися від перекладача, тому що бачили його вперше.

Ще під час першої перерви головний слідчий області Марина Кудіна заявила, що адвокати зловживають можливістю відводів.

"У подальшому адвокати намагатимуться домогтися відводу інших учасників процесу. Таким чином, за допомогою процесуальних заходів, адвокати намагаються звільнити свого підзахисного. Ще вчора у підозрюваного було три адвокати, сьогодні вже чотири. І кожний з них може оголосити про недовіру судді. Вони просто нахабно затягують справу", - зазначила Кудіна.

Протягом дня суд розглядав клопотання про відвід. Після перерви суддя Марущак зачитала ухвалене судом визначення стосовно цього клопотання: суд не знайшов підстав для відводу судді Литвиненка. Скарга адвокатів Пабілера з цього питання була відхилена.

Проте адвокати підозрюваного вдруге заявили про недовіру та відвід судді. 

Тоді стає зрозумілим навіщо пан Пабілер "озброївся" такою кількістю захисників - аби всі четверо змогли оголосити недовіру судді. Проте робочий день закінчився швидше, тому що усі клопотання, заяви та протоколи підозрюваному перекладали на іврит, що значно уповільнило судовий процес.

Зауважимо, що до судового засідання у Пабілера труднощів з мовою не виникало. Російською він спілкувався зі своїм адвокатом. Він також розмовляв російською з медиками, які лікують його вогнепальне поранення, отримане у сутичці 24 липня.

Вже наступного разу суд збереться 7 червня о 9:00. Хоча підозрюваному не встигли обрати запобіжний захід, йому вручили іншу підозру, яка його затримує ще на 72 години. Тепер Пабілер інкримінують ще й скоєння злочину за частиною 2 статті 189 (вимагання).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...