App Store Google Play

Юні спортсмени з Дніпра здобули медалі на олімпійському фестивалі

03.08.2017 17:40
Юні спортсмени з Дніпра здобули медалі на олімпійському фестивалі

Сьогодні, 3 серпня, в медіа-центрі «Інформатор» юні спортсмени з Дніпра розповіли подробиці того, як їм вдалося привезти призові медалі з олімпійського фестивалю в Угорщині. Про це повідомляє Дніпроград з місця проведення.

На Дніпропетровщині вісім юних олімпійців привезли медалі з фестивалю, що з 23 по 30 липня проходив в угорському Дьорі. Серед них троє спортсменів з Дніпра. Учасники змагання зізналися, що це був унікальний досвід, попри всі страхи та хвилювання.

«Для мене, в першу чергу, це було випробування перед самим собою. Загалом я задоволений проведенням та атмосферою. Спорт – моє улюблене заняття в житі, яке мені вдається поєднувати з навчанням у школі. На щастя, прийоми з дзюдо в повсякденному житті застосовувати не доводилось», - розповів бронзовий призер з дзюдо в ваговій категорії до 55 кілограм Олег Вередіба.

Срібна призерка Європейського юнацького олімпійського фестивалю з метання молота Валерія Іваненко стверджує, що недостатньо проявила свої сили. Вона сподівається, що це лише трамплін для її розвитку та більш вдалих результатів. 

Найважчий учасник ЄЮОФ з дзюдо у вазі до 73 кілограм Сергій Востренков задоволений, що відтепер у нього з’явилося ще більше друзів-спортсменів з різних країн світу, зокрема з Білорусії та Румунії.

«Ми переконані, що ці підлітки з часом увійдуть до дорослого складу олімпійців і будуть впевнено перемагати. Я, від усього Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області, хочу подякувати та нагородити грамотами учасників та начальника управління фізкультури і спорту ДніпроОДА Олександра Пшеничникова», -  привітав виконавчий директор відділення Олександр Дювбаков.

Нагадаємо, що дніпровський плавець Андрій Говоров виборов «бронзу» на чемпіонаті світу в Угорщині. Також раніше повідомлялось, що Дніпропетровщину планують зробити центром підготовки олімпійського резерву.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...