App Store Google Play

Юні спортсмени з Дніпра здобули медалі на олімпійському фестивалі

03.08.2017 17:40
Юні спортсмени з Дніпра здобули медалі на олімпійському фестивалі

Сьогодні, 3 серпня, в медіа-центрі «Інформатор» юні спортсмени з Дніпра розповіли подробиці того, як їм вдалося привезти призові медалі з олімпійського фестивалю в Угорщині. Про це повідомляє Дніпроград з місця проведення.

На Дніпропетровщині вісім юних олімпійців привезли медалі з фестивалю, що з 23 по 30 липня проходив в угорському Дьорі. Серед них троє спортсменів з Дніпра. Учасники змагання зізналися, що це був унікальний досвід, попри всі страхи та хвилювання.

«Для мене, в першу чергу, це було випробування перед самим собою. Загалом я задоволений проведенням та атмосферою. Спорт – моє улюблене заняття в житі, яке мені вдається поєднувати з навчанням у школі. На щастя, прийоми з дзюдо в повсякденному житті застосовувати не доводилось», - розповів бронзовий призер з дзюдо в ваговій категорії до 55 кілограм Олег Вередіба.

Срібна призерка Європейського юнацького олімпійського фестивалю з метання молота Валерія Іваненко стверджує, що недостатньо проявила свої сили. Вона сподівається, що це лише трамплін для її розвитку та більш вдалих результатів. 

Найважчий учасник ЄЮОФ з дзюдо у вазі до 73 кілограм Сергій Востренков задоволений, що відтепер у нього з’явилося ще більше друзів-спортсменів з різних країн світу, зокрема з Білорусії та Румунії.

«Ми переконані, що ці підлітки з часом увійдуть до дорослого складу олімпійців і будуть впевнено перемагати. Я, від усього Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області, хочу подякувати та нагородити грамотами учасників та начальника управління фізкультури і спорту ДніпроОДА Олександра Пшеничникова», -  привітав виконавчий директор відділення Олександр Дювбаков.

Нагадаємо, що дніпровський плавець Андрій Говоров виборов «бронзу» на чемпіонаті світу в Угорщині. Також раніше повідомлялось, що Дніпропетровщину планують зробити центром підготовки олімпійського резерву.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...