App Store Google Play

У ДніпроОДА стартував цикл тренінгів для АТОвців та соцпрацівників

03.08.2017 19:00
У ДніпроОДА стартував цикл тренінгів для АТОвців та соцпрацівників

Цикл тренінгів зі стресостійкості для АТОвців, соцпрацівників, волонтерів та психологів розпочався у ДніпроОДА. Учасники отримають практичні знання про те, як допомогти бійцям впоратися зі спогадами про війну. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, передає Дніпроград. 

«До нас постійно звертаються і бійці, і рідні загиблих. Вони ніяк не можуть подолати стрес і відчувають потребу у фахівці з кризової психології, який розуміє тонкощі спілкування саме з такими людьми. Особливо потребують допомоги у Новомосковському, Апостолівському та П’ятихатському районах – там найбільша кількість АТОвців та родин загиблих. Тому організували тренінги для бійців і тих, хто у своїй роботі спілкується з учасниками бойових дій», – зазначила Наталія Шуліка.

На тренінг у ДніпроОДА прийшли близько 200 працівників соціальних служб та центрів зайнятості, волонтерів, психологів та АТОвців.

«На жаль, далеко не всі бійці розуміють, що такі тренінги допомагають і подолати стрес, і налагодити стосунки з рідними після повернення з війни. Отриманими знаннями вони можуть поділитися й зі своїми побратимами, – розповіла Наталія Шуліка. – Сподіваємось, що на наступні тренінги прийдуть набагато більше хлопців». 

Тренінг провів психолог та волонтер Родіон Григорян, який поділився з учасниками власними експрес-методами швидкого подолання стресу. Він звернув увагу, насамперед, на те, як відновитися після психологічних травм та почувати себе сповненим сил.

«Сподіваюся, що семінар допоможе мені знаходити спільну мову з АТОвцями, – поділилася учасниця тренінгу, волонтерка Єлизавета Кутурга. – Повернувшись із війни, бійці найчастіше не бажають спілкуватися, можуть агресивно відреагувати на запитання чи навіть образитися».

«Сьогодні дуже мало фахівців, які б могли надати реальну психологічну допомогу АТОвцям, їхнім рідним та родинам переселенців. Для таких людей найважче – завершити свої переживання, пов’язані з війною, – розповіла ще одна учасниця, психолог центру соцслужб Соборного району Дніпра Ірина Карепова. – Хотілося б на тренінгу отримати практичні навички допомоги жертвам війни».

Найближчим часом ДніпроОДА планує провести такі тренінги у Кривому Розі та Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...