App Store Google Play

У ДніпроОДА стартував цикл тренінгів для АТОвців та соцпрацівників

03.08.2017 19:00
У ДніпроОДА стартував цикл тренінгів для АТОвців та соцпрацівників

Цикл тренінгів зі стресостійкості для АТОвців, соцпрацівників, волонтерів та психологів розпочався у ДніпроОДА. Учасники отримають практичні знання про те, як допомогти бійцям впоратися зі спогадами про війну. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, передає Дніпроград. 

«До нас постійно звертаються і бійці, і рідні загиблих. Вони ніяк не можуть подолати стрес і відчувають потребу у фахівці з кризової психології, який розуміє тонкощі спілкування саме з такими людьми. Особливо потребують допомоги у Новомосковському, Апостолівському та П’ятихатському районах – там найбільша кількість АТОвців та родин загиблих. Тому організували тренінги для бійців і тих, хто у своїй роботі спілкується з учасниками бойових дій», – зазначила Наталія Шуліка.

На тренінг у ДніпроОДА прийшли близько 200 працівників соціальних служб та центрів зайнятості, волонтерів, психологів та АТОвців.

«На жаль, далеко не всі бійці розуміють, що такі тренінги допомагають і подолати стрес, і налагодити стосунки з рідними після повернення з війни. Отриманими знаннями вони можуть поділитися й зі своїми побратимами, – розповіла Наталія Шуліка. – Сподіваємось, що на наступні тренінги прийдуть набагато більше хлопців». 

Тренінг провів психолог та волонтер Родіон Григорян, який поділився з учасниками власними експрес-методами швидкого подолання стресу. Він звернув увагу, насамперед, на те, як відновитися після психологічних травм та почувати себе сповненим сил.

«Сподіваюся, що семінар допоможе мені знаходити спільну мову з АТОвцями, – поділилася учасниця тренінгу, волонтерка Єлизавета Кутурга. – Повернувшись із війни, бійці найчастіше не бажають спілкуватися, можуть агресивно відреагувати на запитання чи навіть образитися».

«Сьогодні дуже мало фахівців, які б могли надати реальну психологічну допомогу АТОвцям, їхнім рідним та родинам переселенців. Для таких людей найважче – завершити свої переживання, пов’язані з війною, – розповіла ще одна учасниця, психолог центру соцслужб Соборного району Дніпра Ірина Карепова. – Хотілося б на тренінгу отримати практичні навички допомоги жертвам війни».

Найближчим часом ДніпроОДА планує провести такі тренінги у Кривому Розі та Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...