App Store Google Play

У ДніпроОДА стартував цикл тренінгів для АТОвців та соцпрацівників

03.08.2017 19:00
У ДніпроОДА стартував цикл тренінгів для АТОвців та соцпрацівників

Цикл тренінгів зі стресостійкості для АТОвців, соцпрацівників, волонтерів та психологів розпочався у ДніпроОДА. Учасники отримають практичні знання про те, як допомогти бійцям впоратися зі спогадами про війну. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, передає Дніпроград. 

«До нас постійно звертаються і бійці, і рідні загиблих. Вони ніяк не можуть подолати стрес і відчувають потребу у фахівці з кризової психології, який розуміє тонкощі спілкування саме з такими людьми. Особливо потребують допомоги у Новомосковському, Апостолівському та П’ятихатському районах – там найбільша кількість АТОвців та родин загиблих. Тому організували тренінги для бійців і тих, хто у своїй роботі спілкується з учасниками бойових дій», – зазначила Наталія Шуліка.

На тренінг у ДніпроОДА прийшли близько 200 працівників соціальних служб та центрів зайнятості, волонтерів, психологів та АТОвців.

«На жаль, далеко не всі бійці розуміють, що такі тренінги допомагають і подолати стрес, і налагодити стосунки з рідними після повернення з війни. Отриманими знаннями вони можуть поділитися й зі своїми побратимами, – розповіла Наталія Шуліка. – Сподіваємось, що на наступні тренінги прийдуть набагато більше хлопців». 

Тренінг провів психолог та волонтер Родіон Григорян, який поділився з учасниками власними експрес-методами швидкого подолання стресу. Він звернув увагу, насамперед, на те, як відновитися після психологічних травм та почувати себе сповненим сил.

«Сподіваюся, що семінар допоможе мені знаходити спільну мову з АТОвцями, – поділилася учасниця тренінгу, волонтерка Єлизавета Кутурга. – Повернувшись із війни, бійці найчастіше не бажають спілкуватися, можуть агресивно відреагувати на запитання чи навіть образитися».

«Сьогодні дуже мало фахівців, які б могли надати реальну психологічну допомогу АТОвцям, їхнім рідним та родинам переселенців. Для таких людей найважче – завершити свої переживання, пов’язані з війною, – розповіла ще одна учасниця, психолог центру соцслужб Соборного району Дніпра Ірина Карепова. – Хотілося б на тренінгу отримати практичні навички допомоги жертвам війни».

Найближчим часом ДніпроОДА планує провести такі тренінги у Кривому Розі та Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...