App Store Google Play

Цікаві законопроекти та статистика відвідування засідань: у Дніпрі підбили підсумки 6-ої сесії ВР

03.08.2017 15:00
Цікаві законопроекти та статистика відвідування засідань: у Дніпрі підбили підсумки 6-ої сесії ВР

Сьогодні, 3 серпня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" представники Дніпропетровської обласної громадської організації «Комітет виборців України» підбили підсумки 6-ої сесії Верховної Ради України. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації ВГО КВУ Станіслав Жолудєв розповів, що за час роботи ВР 6-го скликання було прийнято 275 законодавчих актів. Із них 100 законів та 175 постанов.

"Загалом із 100 законів лише 11 були новими актами. Решта - це внесення змін до вже існуючих документів. У порівнянні із попередньою 5-ою сесією ВРУ кількість прийнятих законів дещо зменшилася. Упродовж вересня 2016 року - січня 2017 року було прийнято 151 закон. При цьому кількість законів, прийнятих на 6-ій сесії дещо збільшиться, оскільки понад 25 законів були прийняті ВРУ, але на разі не підписані Президентом", - розповів Станіслав Жолудєв.

Більшість прийнятих на 6-ій сесії ВРУ законів, стосувалися питань промислової, екологічної, молодіжної політик та місцевого самоврядування. Так, із 100 прийнятих законів 7 законів були віднесені Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; по 6 законів - до Комітетів з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, промислової політики та підприємства, сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

"Серед найбільш важливих та резонансних законів, що були прийняті 6-ою сесією на нашу думку являються: запровадження мовних квот на телебаченні, курсу на приєднання в НАТО, заборони виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки, скасування так званого "Закону Савченко", запровадження ринку електричної енергії", - вважає аналітик ВГО КВУ Денис Рибачок.

Більшість із прийнятих законів ініціювали народні депутати - 56. Ще 32 закони було подано Кабінетом Міністрів і 12 - Президентом України.

Представники організації також звернули увагу на відвідування засідань Ради. Відтак за час роботи 6-ої сесії відбулося 61 пленарне засідання ВРУ. В середньому на них були зареєстровані 335 народних депутатів із 442. Найкраще депутати відвідували засідання у червні - в середньому 343 зареєстрованих, найгірше - в лютому - 326 зареєстрованих.

"Варто відзначити, що за час роботи 6-ої сесії голова ВРУ Парубій двічі достроково закривав засідання Ради через брак кворуму. Лише 45 народних депутатів відвідали всі 100% засідань ВРУ упродовж 6 сесії. Ще 153 депутати були присутні на 90-91% засідань, 111 депутатів відвідали 75-89% засідань, 64 депутати - 50-74%, 49 депутатів - 0-49%. Таким чином, півсотні депутатів пропустили половину засідань ВРУ упродовж лютого-липня 2017 року", - розповів аналітик.

Теги: підсумки, ВР

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...