App Store Google Play

Цікаві законопроекти та статистика відвідування засідань: у Дніпрі підбили підсумки 6-ої сесії ВР

03.08.2017 15:00
Цікаві законопроекти та статистика відвідування засідань: у Дніпрі підбили підсумки 6-ої сесії ВР

Сьогодні, 3 серпня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" представники Дніпропетровської обласної громадської організації «Комітет виборців України» підбили підсумки 6-ої сесії Верховної Ради України. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації ВГО КВУ Станіслав Жолудєв розповів, що за час роботи ВР 6-го скликання було прийнято 275 законодавчих актів. Із них 100 законів та 175 постанов.

"Загалом із 100 законів лише 11 були новими актами. Решта - це внесення змін до вже існуючих документів. У порівнянні із попередньою 5-ою сесією ВРУ кількість прийнятих законів дещо зменшилася. Упродовж вересня 2016 року - січня 2017 року було прийнято 151 закон. При цьому кількість законів, прийнятих на 6-ій сесії дещо збільшиться, оскільки понад 25 законів були прийняті ВРУ, але на разі не підписані Президентом", - розповів Станіслав Жолудєв.

Більшість прийнятих на 6-ій сесії ВРУ законів, стосувалися питань промислової, екологічної, молодіжної політик та місцевого самоврядування. Так, із 100 прийнятих законів 7 законів були віднесені Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; по 6 законів - до Комітетів з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, промислової політики та підприємства, сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

"Серед найбільш важливих та резонансних законів, що були прийняті 6-ою сесією на нашу думку являються: запровадження мовних квот на телебаченні, курсу на приєднання в НАТО, заборони виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки, скасування так званого "Закону Савченко", запровадження ринку електричної енергії", - вважає аналітик ВГО КВУ Денис Рибачок.

Більшість із прийнятих законів ініціювали народні депутати - 56. Ще 32 закони було подано Кабінетом Міністрів і 12 - Президентом України.

Представники організації також звернули увагу на відвідування засідань Ради. Відтак за час роботи 6-ої сесії відбулося 61 пленарне засідання ВРУ. В середньому на них були зареєстровані 335 народних депутатів із 442. Найкраще депутати відвідували засідання у червні - в середньому 343 зареєстрованих, найгірше - в лютому - 326 зареєстрованих.

"Варто відзначити, що за час роботи 6-ої сесії голова ВРУ Парубій двічі достроково закривав засідання Ради через брак кворуму. Лише 45 народних депутатів відвідали всі 100% засідань ВРУ упродовж 6 сесії. Ще 153 депутати були присутні на 90-91% засідань, 111 депутатів відвідали 75-89% засідань, 64 депутати - 50-74%, 49 депутатів - 0-49%. Таким чином, півсотні депутатів пропустили половину засідань ВРУ упродовж лютого-липня 2017 року", - розповів аналітик.

Теги: підсумки, ВР

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...