App Store Google Play

Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

03.08.2017 15:20
Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

Під час святкування Дня Високомобільних десантних військ у Дніпрі зі сторони надзвичайних подій не було зафіксовано. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив лейтенант патрульної поліції Дніпра Артем Сутялин, передає Дніпроград. Проте жителі міста повідомляють протилежну інформацію.

За даними поліції, безпосередньо на масових заходах було зафіксовано невелику кількість дрібних конфліктів, які були вирішені одразу на місці. 

"2 серпня виявилося досить спокійним днем, порівняно із іншими. За увесь день було зафіксовано 605 викликів поліції, для порівняння першого числа - 600 викликів", - повідомив лейтенант поліції Сутялин. 

Натомість очевидці заявляють, що люди у блакитних беретах 2 серпня часом вели себе непристойно та порушували громадський порядок, а поліція ніяк не реагувала на це.

У свою чергу, поліцейський повідомив, що під час патрулювання було складено 20 адмінпротоколів на громадян за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. Ще приблизно така кількість протоколів - за паління у заборонених місцях. 

Патрульна поліція виконувала свої обов'язки у штатному режимі. Співробітники правоохоронних органів вдячні громадянам за порядок під час урочистих заходів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...