App Store Google Play

Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

03.08.2017 15:20
Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

Під час святкування Дня Високомобільних десантних військ у Дніпрі зі сторони надзвичайних подій не було зафіксовано. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив лейтенант патрульної поліції Дніпра Артем Сутялин, передає Дніпроград. Проте жителі міста повідомляють протилежну інформацію.

За даними поліції, безпосередньо на масових заходах було зафіксовано невелику кількість дрібних конфліктів, які були вирішені одразу на місці. 

"2 серпня виявилося досить спокійним днем, порівняно із іншими. За увесь день було зафіксовано 605 викликів поліції, для порівняння першого числа - 600 викликів", - повідомив лейтенант поліції Сутялин. 

Натомість очевидці заявляють, що люди у блакитних беретах 2 серпня часом вели себе непристойно та порушували громадський порядок, а поліція ніяк не реагувала на це.

У свою чергу, поліцейський повідомив, що під час патрулювання було складено 20 адмінпротоколів на громадян за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. Ще приблизно така кількість протоколів - за паління у заборонених місцях. 

Патрульна поліція виконувала свої обов'язки у штатному режимі. Співробітники правоохоронних органів вдячні громадянам за порядок під час урочистих заходів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...