App Store Google Play

Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

03.08.2017 15:20
Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

Під час святкування Дня Високомобільних десантних військ у Дніпрі зі сторони надзвичайних подій не було зафіксовано. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив лейтенант патрульної поліції Дніпра Артем Сутялин, передає Дніпроград. Проте жителі міста повідомляють протилежну інформацію.

За даними поліції, безпосередньо на масових заходах було зафіксовано невелику кількість дрібних конфліктів, які були вирішені одразу на місці. 

"2 серпня виявилося досить спокійним днем, порівняно із іншими. За увесь день було зафіксовано 605 викликів поліції, для порівняння першого числа - 600 викликів", - повідомив лейтенант поліції Сутялин. 

Натомість очевидці заявляють, що люди у блакитних беретах 2 серпня часом вели себе непристойно та порушували громадський порядок, а поліція ніяк не реагувала на це.

У свою чергу, поліцейський повідомив, що під час патрулювання було складено 20 адмінпротоколів на громадян за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. Ще приблизно така кількість протоколів - за паління у заборонених місцях. 

Патрульна поліція виконувала свої обов'язки у штатному режимі. Співробітники правоохоронних органів вдячні громадянам за порядок під час урочистих заходів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...