App Store Google Play

Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

03.08.2017 15:20
Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

Під час святкування Дня Високомобільних десантних військ у Дніпрі зі сторони надзвичайних подій не було зафіксовано. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив лейтенант патрульної поліції Дніпра Артем Сутялин, передає Дніпроград. Проте жителі міста повідомляють протилежну інформацію.

За даними поліції, безпосередньо на масових заходах було зафіксовано невелику кількість дрібних конфліктів, які були вирішені одразу на місці. 

"2 серпня виявилося досить спокійним днем, порівняно із іншими. За увесь день було зафіксовано 605 викликів поліції, для порівняння першого числа - 600 викликів", - повідомив лейтенант поліції Сутялин. 

Натомість очевидці заявляють, що люди у блакитних беретах 2 серпня часом вели себе непристойно та порушували громадський порядок, а поліція ніяк не реагувала на це.

У свою чергу, поліцейський повідомив, що під час патрулювання було складено 20 адмінпротоколів на громадян за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. Ще приблизно така кількість протоколів - за паління у заборонених місцях. 

Патрульна поліція виконувала свої обов'язки у штатному режимі. Співробітники правоохоронних органів вдячні громадянам за порядок під час урочистих заходів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...