App Store Google Play

Павлоградці виступлять проти розбирання історичної візитівки міста - полкових казарм

03.08.2017 08:30
Павлоградці виступлять проти розбирання історичної візитівки міста - полкових казарм

Сьогодні, 3 серпня, мешканці Павлограда вирішили виступити проти того, щоб місто позбулося останніх казарм - своєї історичної візитівки, яку приватні фірми розбирають на цеглу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Павлоград.dp.ua.

Через місяць Павлоград може остаточно втратити казарми Керч-Енікольского полку, які були побудовані понад століття тому. Громадська ради при Павлоградському виконкомі намагається протидіяти процесу розбирання об'єктів культурної спадщини приватними структурами.

«Свого часу казарми були продані в приватну власність фірми з Києва «Скай-ЛТД». У минулому році стався інцидент - казарма була розібрана. Екс-депутат міської ради Олександр Братішкин, який теж був причетний до цієї структури, мене запевняв, що сума оплачується за земельну ділянку, яка не потрібна, у будівлі теж немає перспектив. Я підійшов до попереднього мера і він сказав, що в збереженні казарм необхідності немає», - розповів міський голова Анатолій Вершина.

З тих пір у казарм змінилося кілька власників. Їх продовжили розбирати, адже цегла, з якої вони побудовані,  виявилась дуже цінною. Одну цеглинку продають за ціною 7 гривень. До того ж, їх там тисячі, а то й сотні тисяч.

«Ми зустрічалися з власником, домовлялися про те, щоб хоча б не чіпати інші казарми. Також направили листи в правоохоронні органи, але, на жаль, нічого не змогли довести», - зазначив міський голова Павлограда.

У мерії обіцяють судитися за збереження казарм. Однак, поки буде йти суд і листування з інстанціями, від казарм нічого не залишиться.

Громадські активісти рішуче налаштовані проти такого розвитку подій. Тому сьогодні, 3 серпня, о 10:00 біля будівель казарм на вулиці Центральна, 1 відбудеться виїзне засідання Громадської ради, куди закликають прийти всіх павлоградців, небайдужих до історії міста.

Нагадаємо, що відтепер міська влада Павлограда самостійно регулюватиме процеси в будівельній сфері, а саме, здійснюватиме контроль за законністю зведення новобудов та дотриманням містобудівного законодавства, оперативно зупинятиме самочинні роботи, штрафуватиме порушників, а також реєструватиме на дозвільні документи.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...