App Store Google Play

Павлоградці виступлять проти розбирання історичної візитівки міста - полкових казарм

03.08.2017 08:30
Павлоградці виступлять проти розбирання історичної візитівки міста - полкових казарм

Сьогодні, 3 серпня, мешканці Павлограда вирішили виступити проти того, щоб місто позбулося останніх казарм - своєї історичної візитівки, яку приватні фірми розбирають на цеглу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Павлоград.dp.ua.

Через місяць Павлоград може остаточно втратити казарми Керч-Енікольского полку, які були побудовані понад століття тому. Громадська ради при Павлоградському виконкомі намагається протидіяти процесу розбирання об'єктів культурної спадщини приватними структурами.

«Свого часу казарми були продані в приватну власність фірми з Києва «Скай-ЛТД». У минулому році стався інцидент - казарма була розібрана. Екс-депутат міської ради Олександр Братішкин, який теж був причетний до цієї структури, мене запевняв, що сума оплачується за земельну ділянку, яка не потрібна, у будівлі теж немає перспектив. Я підійшов до попереднього мера і він сказав, що в збереженні казарм необхідності немає», - розповів міський голова Анатолій Вершина.

З тих пір у казарм змінилося кілька власників. Їх продовжили розбирати, адже цегла, з якої вони побудовані,  виявилась дуже цінною. Одну цеглинку продають за ціною 7 гривень. До того ж, їх там тисячі, а то й сотні тисяч.

«Ми зустрічалися з власником, домовлялися про те, щоб хоча б не чіпати інші казарми. Також направили листи в правоохоронні органи, але, на жаль, нічого не змогли довести», - зазначив міський голова Павлограда.

У мерії обіцяють судитися за збереження казарм. Однак, поки буде йти суд і листування з інстанціями, від казарм нічого не залишиться.

Громадські активісти рішуче налаштовані проти такого розвитку подій. Тому сьогодні, 3 серпня, о 10:00 біля будівель казарм на вулиці Центральна, 1 відбудеться виїзне засідання Громадської ради, куди закликають прийти всіх павлоградців, небайдужих до історії міста.

Нагадаємо, що відтепер міська влада Павлограда самостійно регулюватиме процеси в будівельній сфері, а саме, здійснюватиме контроль за законністю зведення новобудов та дотриманням містобудівного законодавства, оперативно зупинятиме самочинні роботи, штрафуватиме порушників, а також реєструватиме на дозвільні документи.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...