App Store Google Play

Матроска, квіти та урочистості: у Дніпрі відсвяткували День ВДВ

3 Серпня 09:40
Матроска, квіти та урочистості: у Дніпрі відсвяткували День ВДВ

Вчора, 2 серпня, у Дніпрі біля пам'ятника Маргелову відбулося урочисте святкування, присвячене Дню високомобільних десантних військ, яке завершилось покладанням квітів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

До початку урочистостей центр міста наповнився військовими, серед яких найбільше службовців та ветеранів 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Бійці перебували в піднесеному настрої, тримаючи при собі обов’язкові атрибутами святкування, а також взаємні привітання. До деяких приєдналися друзі, дружини, діти та батьки.

«Мій син Дмитро був призваний до 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади в 2014 році. За повісткою, він відправився на службу у віці 23 років. На жаль, 17 серпня того ж 2014 року він загинув біля Жданівки Донецької області під час обстрілу ворожих сил. Сьогодні я прийшов з фотокарткою сина, щоб згадати про нього та підтримати його товаришів, з якими підтримую зв'язок», - стверджує батько воїна Віктор Приходько.

Також біля пам'ятника Маргелову відбулася панахида, яку проводив священик, за плечима якого служба в повітряно-десантних військах.

«Моя роль як священика – возз’єднувати. Теж саме робив Маргелов, який командував особливими військовими. Я був в його будинку і відчував обстановку, в якій він жив. Я закінчив духовний навчальний заклад, але прийшов до того, що мені близька ідея об’єднання», - зазначив священнослужитель.

Бійці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, що базується у смт Гвардійське, продемонстрували показовий виступ. Завершилось свято покладанням квітів до пам’ятника воєначальника та генерала Василя Маргелова.

«Я три роки поспіль працюю кухарем у 25-й бригаді. В основному, готую на місці постійної дислокації, але бував і в районах військових дій на Сході України. Супи, борщі та каші готую на 500 осіб один. І так кожного дня з четвертої години ранку до десятої вечора», - розповів кухар Микола Науменко, який приїхав разом з побратимами.

За правопорядком на заході спостерігали патрульні, групи яких розміщувались вздовж усієї Набережної.

Раніше правоохоронці  Дніпра попередили про наслідки, що чекатимуть на порушників громадського спокою в День високомобільних десантних військ. Вони обіцяли, що жодних поблажок за хуліганство, куріння в недозволених місцях та засмічення територій не буде.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...