App Store Google Play

ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

02.08.2017 08:00
ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

ВТБ Банк заявляє про відмову від претензій на майно Дніпропетровського військового госпіталю і списання цієї заборгованості як безнадійної. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу банку.

"ВТБ Банк припинив активну претензійно-позовну роботу щодо стягнення майна Дніпропетровського військового госпіталю. У 2017 році банк не висував жодних майнових претензій на будівлю госпіталю, і в майбутньому не має наміру цього робити", - повідомляє банк.

Зазначається, що кредит у розмірі близько 15 млн доларів, заставою за якими виступали будівлі госпіталю, був зарезервований банком і списаний ще в кінці 2016 року.

"Таким чином, інформація про спроби банку стягнути заставне майно госпіталю в процесі банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" у 2017 році, яка з'явилася у деяких українських ЗМІ, жодним чином не відповідає дійсності", - заявляє фінустанову.

Процедуру банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" (позичальник і заставодавець) планується завершити в 2017-2018 роках.

На момент надання кредиту, компанія-позичальник "Український готельний менеджмент" входила в групу компаній "Веста", кінцевими бенефіціарами якої є Денис Дзензерський та Віктор Дзензерський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...