App Store Google Play

ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

02.08.2017 08:00
ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

ВТБ Банк заявляє про відмову від претензій на майно Дніпропетровського військового госпіталю і списання цієї заборгованості як безнадійної. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу банку.

"ВТБ Банк припинив активну претензійно-позовну роботу щодо стягнення майна Дніпропетровського військового госпіталю. У 2017 році банк не висував жодних майнових претензій на будівлю госпіталю, і в майбутньому не має наміру цього робити", - повідомляє банк.

Зазначається, що кредит у розмірі близько 15 млн доларів, заставою за якими виступали будівлі госпіталю, був зарезервований банком і списаний ще в кінці 2016 року.

"Таким чином, інформація про спроби банку стягнути заставне майно госпіталю в процесі банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" у 2017 році, яка з'явилася у деяких українських ЗМІ, жодним чином не відповідає дійсності", - заявляє фінустанову.

Процедуру банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" (позичальник і заставодавець) планується завершити в 2017-2018 роках.

На момент надання кредиту, компанія-позичальник "Український готельний менеджмент" входила в групу компаній "Веста", кінцевими бенефіціарами якої є Денис Дзензерський та Віктор Дзензерський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...