App Store Google Play

ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

02.08.2017 08:00
ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

ВТБ Банк заявляє про відмову від претензій на майно Дніпропетровського військового госпіталю і списання цієї заборгованості як безнадійної. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу банку.

"ВТБ Банк припинив активну претензійно-позовну роботу щодо стягнення майна Дніпропетровського військового госпіталю. У 2017 році банк не висував жодних майнових претензій на будівлю госпіталю, і в майбутньому не має наміру цього робити", - повідомляє банк.

Зазначається, що кредит у розмірі близько 15 млн доларів, заставою за якими виступали будівлі госпіталю, був зарезервований банком і списаний ще в кінці 2016 року.

"Таким чином, інформація про спроби банку стягнути заставне майно госпіталю в процесі банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" у 2017 році, яка з'явилася у деяких українських ЗМІ, жодним чином не відповідає дійсності", - заявляє фінустанову.

Процедуру банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" (позичальник і заставодавець) планується завершити в 2017-2018 роках.

На момент надання кредиту, компанія-позичальник "Український готельний менеджмент" входила в групу компаній "Веста", кінцевими бенефіціарами якої є Денис Дзензерський та Віктор Дзензерський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...