App Store Google Play

ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

02.08.2017 08:00
ВТБ Банк списав заборгованість Дніпропетровського військового шпиталю

ВТБ Банк заявляє про відмову від претензій на майно Дніпропетровського військового госпіталю і списання цієї заборгованості як безнадійної. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу банку.

"ВТБ Банк припинив активну претензійно-позовну роботу щодо стягнення майна Дніпропетровського військового госпіталю. У 2017 році банк не висував жодних майнових претензій на будівлю госпіталю, і в майбутньому не має наміру цього робити", - повідомляє банк.

Зазначається, що кредит у розмірі близько 15 млн доларів, заставою за якими виступали будівлі госпіталю, був зарезервований банком і списаний ще в кінці 2016 року.

"Таким чином, інформація про спроби банку стягнути заставне майно госпіталю в процесі банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" у 2017 році, яка з'явилася у деяких українських ЗМІ, жодним чином не відповідає дійсності", - заявляє фінустанову.

Процедуру банкрутства компанії "Український готельний менеджмент" (позичальник і заставодавець) планується завершити в 2017-2018 роках.

На момент надання кредиту, компанія-позичальник "Український готельний менеджмент" входила в групу компаній "Веста", кінцевими бенефіціарами якої є Денис Дзензерський та Віктор Дзензерський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...