App Store Google Play

"Прокладка" отримала ще 43 мільйони на послуги для Вільногірського комбінату

02.08.2017 11:00
"Прокладка" отримала ще 43 мільйони на послуги для Вільногірського комбінату

Філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» 31 липня за результатами тендерів замовила ТОВ «Імекс Мінералс» послуг на свої території та на Східній ділянці Малишевського родовища на загальну суму 42,86 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наші Гроші".

За 30,58 млн грн. до кінця року надаватимуть послуги допоміжної техніки, перелік якої із цінами за машино-годину можна побачити у таблиці нижче. Субпідрядниками стануть вільногірське ТОВ «Гидроспецмонтаж» Ірини Тимченко та Наталі Тарасевич і закарпатське ТОВ «ВАГО.» Василя Горвата.

Ще 12,29 млн грн. піде на послуги зі знімання шару ґрунту обсягом 350 тис куб. м у середньому по 35,10 грн. за кубометр. Ґрунт будуть переміщувати на відстань 0,1-2,5 км.

Цьогоріч у червні ціна для комбінату від «Імекс Мінералс» становила 34,62 грн./куб. м, а в грудні 2016 року – 32,14 грн./куб. м.

За кошторисом, робота бульдозера потужністю 79 кВт (108 к. с.) обійдеться у 206 грн. за машино-годину. Стільки ж вона коштувала на травневому тендері КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами» Донецької обласної ради щодо будівництва сміттєзвалища.

Нині за більший підряд змагалось лише криворізьке ТОВ «Славія Лтд» Ігоря Шуліги та Андрія Сакуна, а за менший – криворізьке ПП «Компонент Плюс» Валерія, Вадима і Дмитра Проноз на чолі з Олександром Шинкарьовим. Вадим Проноза є депутатом Металургійної районної у місті Кривому Розі ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Обидва суперники не вперше програють торгиОГХК фірмі «Імекс Мінералс».

Ніхто не знижував ціни під час аукціонів. В результаті на тендері щодо техніки формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі склала 0,07%, а щодо ґрунту – 12%.

Власником столичної «Імекс Мінералс» зі статутним капіталом 1 тис грн. є Олексій Бондаренко із с. Чайки під Києвом. Із травня нею керує криворожець Віталій Кравченко.

За словами нині відстороненого керівника ОГХК Руслана Журила, це інжинірингова компанія, що шукає і наймає субпідрядників.

Вона була створена наприкінці 2014 року, коли Журило очолив ОГХК. Відтоді фірма отримала підрядів філій «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» на 911,16 млн грн.

Нагадаємо, Генпрокуратура у вересні 2015 року порушила кримінальне провадження за фактом незаконного видобування корисних копалин службовими особами ОГХК. Слідство отримало дозвіл суду на вилучення документів ОГХК та її контрагентів, у тому числі «Імекс мінералс».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...