App Store Google Play

"Прокладка" отримала ще 43 мільйони на послуги для Вільногірського комбінату

02.08.2017 11:00
"Прокладка" отримала ще 43 мільйони на послуги для Вільногірського комбінату

Філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» 31 липня за результатами тендерів замовила ТОВ «Імекс Мінералс» послуг на свої території та на Східній ділянці Малишевського родовища на загальну суму 42,86 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наші Гроші".

За 30,58 млн грн. до кінця року надаватимуть послуги допоміжної техніки, перелік якої із цінами за машино-годину можна побачити у таблиці нижче. Субпідрядниками стануть вільногірське ТОВ «Гидроспецмонтаж» Ірини Тимченко та Наталі Тарасевич і закарпатське ТОВ «ВАГО.» Василя Горвата.

Ще 12,29 млн грн. піде на послуги зі знімання шару ґрунту обсягом 350 тис куб. м у середньому по 35,10 грн. за кубометр. Ґрунт будуть переміщувати на відстань 0,1-2,5 км.

Цьогоріч у червні ціна для комбінату від «Імекс Мінералс» становила 34,62 грн./куб. м, а в грудні 2016 року – 32,14 грн./куб. м.

За кошторисом, робота бульдозера потужністю 79 кВт (108 к. с.) обійдеться у 206 грн. за машино-годину. Стільки ж вона коштувала на травневому тендері КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами» Донецької обласної ради щодо будівництва сміттєзвалища.

Нині за більший підряд змагалось лише криворізьке ТОВ «Славія Лтд» Ігоря Шуліги та Андрія Сакуна, а за менший – криворізьке ПП «Компонент Плюс» Валерія, Вадима і Дмитра Проноз на чолі з Олександром Шинкарьовим. Вадим Проноза є депутатом Металургійної районної у місті Кривому Розі ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Обидва суперники не вперше програють торгиОГХК фірмі «Імекс Мінералс».

Ніхто не знижував ціни під час аукціонів. В результаті на тендері щодо техніки формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі склала 0,07%, а щодо ґрунту – 12%.

Власником столичної «Імекс Мінералс» зі статутним капіталом 1 тис грн. є Олексій Бондаренко із с. Чайки під Києвом. Із травня нею керує криворожець Віталій Кравченко.

За словами нині відстороненого керівника ОГХК Руслана Журила, це інжинірингова компанія, що шукає і наймає субпідрядників.

Вона була створена наприкінці 2014 року, коли Журило очолив ОГХК. Відтоді фірма отримала підрядів філій «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» на 911,16 млн грн.

Нагадаємо, Генпрокуратура у вересні 2015 року порушила кримінальне провадження за фактом незаконного видобування корисних копалин службовими особами ОГХК. Слідство отримало дозвіл суду на вилучення документів ОГХК та її контрагентів, у тому числі «Імекс мінералс».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...