App Store Google Play

По Дніпру на каяках сплавилися понад 30 АТОвців з родинами

02.08.2017 20:00
По Дніпру на каяках сплавилися понад 30 АТОвців з родинами

Активний відпочинок на воді для АТОвців та членів їхніх сімей вже вдруге організувала команда ДніпроОДА. 33 бійця разом зі своїми близькими подолали на вузьких довгих човнах – каяках – 15 кілометрів по Дніпру. Мета запливу – не тільки гарний відпочинок на природі, а й своєрідна психологічна реабілітація бійців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроОДА.

«ДніпроОДА допомагає бійцям адаптуватися до мирного життя. Для них організовуємо освітні курси, пісенні фестивалі, танцювальні вечори, спортивні змагання. Спільно з Центром допомоги учасникам АТО продовжуємо традицію-2016 – сплав на каяках. Цього разу стали на весла понад 30 АТОвців зі своїми родинами. Для них це і психологічна реабілітація, і активний відпочинок, і гарний настрій», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч сплав по Дніпру – не спортивне змагання, а суто сімейне дозвілля, наголосили в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.

«Для АТОвців це – можливість провести час з родиною, насолодитися природою, відновити сили та порелаксувати. Хлопцям такий відпочинок до душі – тож плануємо зберегти цю традицію і в майбутньому», – зауважила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Вже вдруге мандрував на каяках АТОвець Олексій Гурінов. Постійні веслярі в його команді – дочки Марія та Софія. Вони з власного досвіду знають: каякінг – це нескладно, а весело, цікаво й навіть модно.

«Настрій – вогонь! – посміхнувся Олексій Гурінов. – Це не просто сплав, а й перевірка на витривалість, спритність, сміливість. До того ж, це можливість зустрітися з друзями та знайомими».

Новачок у каякінгу – дружина АТОвця Ірина Корогод.

«Хоча пливла на каяках вперше – не боялася. Рухи прості, отримуєш неабияке задоволення. Сонце, вода, природа, друзі, позитивні емоції – все супер!» – поділилася враженнями жінка. 

Учасники походу стартували на 15 човнах із селища Діївка Новокодакського району Дніпра – фінішували поблизу річкового порту. 15-кілометрову дистанцію подолали майже за чотири години.

«Маршрут нескладний, за течією, суто для прогулянок, – розказав співорганізатор походу, АТОвець Олег Биков. – Під час запливу головне – зберігати спокій. До човна та весел призвичаюєшся швидко: буквально через 10 хвилин розумієш, як правильно гребти».

За два роки роботи Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА реалізував понад 60 цікавих проектів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...