App Store Google Play

Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

02.08.2017 16:40
Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

2 серпня керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації обговорило із послом Бразилії можливості співпраці у соціально-економічній сфері на місцевому рівні. Про це з місця події передає Дніпроград. 

Під час зустрічі представники ДніпроОДА запевнили Освальдо Біато Жуніора, що влада докласть максимум зусиль, аби співробітництво між Україною та Бразилією у економічному аспекті зрушило з мертвої точки. 

"Незважаючи на те, що ми знаходимося за 300 кілометрів від лінії фронту і щодня приймаємо поранених і переселенців, ми можемо твердо зазначити, що Дніпропетровщина це стабільний регіон із міцною економікою. Наша область забезпечує високий відсоток ВВП усієї України і ми відкриті до співпраці із усіма інвесторами. Ми впроваджуємо усі економічні і соціальні реформи. Ми зробимо усе, щоб економічні зв'язки між Україною та Бразилією зрушили з мертвої точки", - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

В Дніпрі планується тісно співпрацювати з бразильськими представниками. Вчора під час зустрічі у міські раді Дніпра, посол Бразилії зазначив, що дуже радий відкриттю центрів українсько-бразильської співпраці. 

Сьогодні ж Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Україна переборола кризу 2014-2015 років і тепер впевнено показує економічне зростання. 

"У Дніпрі ми бачимо великий науково-промисловий центр, який може подарувати нам ті технології і продукцію, які ми не маємо у Бразилії. У свою чергу, ми запрошуємо українських підприємців робити інвестиції у наші галузі", - повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато Жуніор. 

Олег Кужман також додав, що чекає посла як гостя на масштабному економічному форумі наприкінці року. 

Після зустрічі учасники відправилися на відкриття Почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпрі.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...