App Store Google Play

Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

02.08.2017 16:40
Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

2 серпня керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації обговорило із послом Бразилії можливості співпраці у соціально-економічній сфері на місцевому рівні. Про це з місця події передає Дніпроград. 

Під час зустрічі представники ДніпроОДА запевнили Освальдо Біато Жуніора, що влада докласть максимум зусиль, аби співробітництво між Україною та Бразилією у економічному аспекті зрушило з мертвої точки. 

"Незважаючи на те, що ми знаходимося за 300 кілометрів від лінії фронту і щодня приймаємо поранених і переселенців, ми можемо твердо зазначити, що Дніпропетровщина це стабільний регіон із міцною економікою. Наша область забезпечує високий відсоток ВВП усієї України і ми відкриті до співпраці із усіма інвесторами. Ми впроваджуємо усі економічні і соціальні реформи. Ми зробимо усе, щоб економічні зв'язки між Україною та Бразилією зрушили з мертвої точки", - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

В Дніпрі планується тісно співпрацювати з бразильськими представниками. Вчора під час зустрічі у міські раді Дніпра, посол Бразилії зазначив, що дуже радий відкриттю центрів українсько-бразильської співпраці. 

Сьогодні ж Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Україна переборола кризу 2014-2015 років і тепер впевнено показує економічне зростання. 

"У Дніпрі ми бачимо великий науково-промисловий центр, який може подарувати нам ті технології і продукцію, які ми не маємо у Бразилії. У свою чергу, ми запрошуємо українських підприємців робити інвестиції у наші галузі", - повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато Жуніор. 

Олег Кужман також додав, що чекає посла як гостя на масштабному економічному форумі наприкінці року. 

Після зустрічі учасники відправилися на відкриття Почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпрі.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...