App Store Google Play

Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

02.08.2017 16:40
Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

2 серпня керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації обговорило із послом Бразилії можливості співпраці у соціально-економічній сфері на місцевому рівні. Про це з місця події передає Дніпроград. 

Під час зустрічі представники ДніпроОДА запевнили Освальдо Біато Жуніора, що влада докласть максимум зусиль, аби співробітництво між Україною та Бразилією у економічному аспекті зрушило з мертвої точки. 

"Незважаючи на те, що ми знаходимося за 300 кілометрів від лінії фронту і щодня приймаємо поранених і переселенців, ми можемо твердо зазначити, що Дніпропетровщина це стабільний регіон із міцною економікою. Наша область забезпечує високий відсоток ВВП усієї України і ми відкриті до співпраці із усіма інвесторами. Ми впроваджуємо усі економічні і соціальні реформи. Ми зробимо усе, щоб економічні зв'язки між Україною та Бразилією зрушили з мертвої точки", - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

В Дніпрі планується тісно співпрацювати з бразильськими представниками. Вчора під час зустрічі у міські раді Дніпра, посол Бразилії зазначив, що дуже радий відкриттю центрів українсько-бразильської співпраці. 

Сьогодні ж Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Україна переборола кризу 2014-2015 років і тепер впевнено показує економічне зростання. 

"У Дніпрі ми бачимо великий науково-промисловий центр, який може подарувати нам ті технології і продукцію, які ми не маємо у Бразилії. У свою чергу, ми запрошуємо українських підприємців робити інвестиції у наші галузі", - повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато Жуніор. 

Олег Кужман також додав, що чекає посла як гостя на масштабному економічному форумі наприкінці року. 

Після зустрічі учасники відправилися на відкриття Почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпрі.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...