App Store Google Play

Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

02.08.2017 16:40
Перспективи співробітництва з Бразилії обговорили в ДніпроОДА

2 серпня керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації обговорило із послом Бразилії можливості співпраці у соціально-економічній сфері на місцевому рівні. Про це з місця події передає Дніпроград. 

Під час зустрічі представники ДніпроОДА запевнили Освальдо Біато Жуніора, що влада докласть максимум зусиль, аби співробітництво між Україною та Бразилією у економічному аспекті зрушило з мертвої точки. 

"Незважаючи на те, що ми знаходимося за 300 кілометрів від лінії фронту і щодня приймаємо поранених і переселенців, ми можемо твердо зазначити, що Дніпропетровщина це стабільний регіон із міцною економікою. Наша область забезпечує високий відсоток ВВП усієї України і ми відкриті до співпраці із усіма інвесторами. Ми впроваджуємо усі економічні і соціальні реформи. Ми зробимо усе, щоб економічні зв'язки між Україною та Бразилією зрушили з мертвої точки", - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

В Дніпрі планується тісно співпрацювати з бразильськими представниками. Вчора під час зустрічі у міські раді Дніпра, посол Бразилії зазначив, що дуже радий відкриттю центрів українсько-бразильської співпраці. 

Сьогодні ж Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Україна переборола кризу 2014-2015 років і тепер впевнено показує економічне зростання. 

"У Дніпрі ми бачимо великий науково-промисловий центр, який може подарувати нам ті технології і продукцію, які ми не маємо у Бразилії. У свою чергу, ми запрошуємо українських підприємців робити інвестиції у наші галузі", - повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато Жуніор. 

Олег Кужман також додав, що чекає посла як гостя на масштабному економічному форумі наприкінці року. 

Після зустрічі учасники відправилися на відкриття Почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпрі.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...