App Store Google Play

Дніпряни здивували міськраду оригінальними проектами другої хвилі "Бюджету участі"

02.08.2017 13:00
Дніпряни здивували міськраду оригінальними проектами другої хвилі "Бюджету участі"

У Дніпрі закінчився перший етап подачі громадських ініціатив другої хвилі масштабного проекту «Бюджету участі». Подробиці та особливості запропонованих громадою міста проектів розповіла сьогодні, 2 серпня, радниця міського голови Яніка Мерило, інформує Дніпроград з місця подій.

Протягом місяця мешканці міста подавали свої ідеї для покращення рідного міста. Всього було подано 271 громадських проектів, з них 119 великих та 143 малих проектів. За словами Яніки Мерило, друга хвиля партиципаторного бюджетування відрізняється від першої набагато цікавішими та оригінальнішими проектами.

"Ми приємно здивовані, адже дніпряни запропонували дуже оригінальні проекти. Другий етап Бюджету участі є дуже успішним. Незважаючи на те, що зараз літо, і багато хто у відпустках та не в місті, містяни зареєстрували неймовірно цікаві проекти із сфер ІТ, культури та освіти. Якщо в попередній хвилі найпопулярнішими пропозиціями були проекти з благоустрою, то тепер ця сфера відступила на другий, а то й третій план. Також ми збільшили суму фінансування для великих розробок з 600 тис. до 1 млн грн на один проект. Загальний бюджет для реалізації великих і малих проектів сягає 16 млн грн", - розповіла Яніка Мерило.

Серед найцікавіших проектів - медіатеки, сучасні 3D-музеї, арт-простори. Дніпряни, з метою поліпшення життя рідного міста, також запропонували ідеї зі створення нових зон відпочинку, покращення стану парків та скверів, створення туристичних маршрутів, майданчиків для занять спортом, відкриття Wi-Fi зон, відновлення інфраструктури освітніх закладів, житлових будинків та дворів.

З 24 липня по 8 вересня проекти будуть розглядатись профільними виконавчими органами міської ради. Голосування за найкращі з них триватиме з 11 вересня до 11 жовтня. Проекти-переможці реалізовуватимуть уже наступного року.

Нагадаємо, що авторів найкращих проектів першого етапу «Бюджету участі» нагородили на початку літа. Розробки першого етапу вже почали втілювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...