App Store Google Play

Дніпряни здивували міськраду оригінальними проектами другої хвилі "Бюджету участі"

02.08.2017 13:00
Дніпряни здивували міськраду оригінальними проектами другої хвилі "Бюджету участі"

У Дніпрі закінчився перший етап подачі громадських ініціатив другої хвилі масштабного проекту «Бюджету участі». Подробиці та особливості запропонованих громадою міста проектів розповіла сьогодні, 2 серпня, радниця міського голови Яніка Мерило, інформує Дніпроград з місця подій.

Протягом місяця мешканці міста подавали свої ідеї для покращення рідного міста. Всього було подано 271 громадських проектів, з них 119 великих та 143 малих проектів. За словами Яніки Мерило, друга хвиля партиципаторного бюджетування відрізняється від першої набагато цікавішими та оригінальнішими проектами.

"Ми приємно здивовані, адже дніпряни запропонували дуже оригінальні проекти. Другий етап Бюджету участі є дуже успішним. Незважаючи на те, що зараз літо, і багато хто у відпустках та не в місті, містяни зареєстрували неймовірно цікаві проекти із сфер ІТ, культури та освіти. Якщо в попередній хвилі найпопулярнішими пропозиціями були проекти з благоустрою, то тепер ця сфера відступила на другий, а то й третій план. Також ми збільшили суму фінансування для великих розробок з 600 тис. до 1 млн грн на один проект. Загальний бюджет для реалізації великих і малих проектів сягає 16 млн грн", - розповіла Яніка Мерило.

Серед найцікавіших проектів - медіатеки, сучасні 3D-музеї, арт-простори. Дніпряни, з метою поліпшення життя рідного міста, також запропонували ідеї зі створення нових зон відпочинку, покращення стану парків та скверів, створення туристичних маршрутів, майданчиків для занять спортом, відкриття Wi-Fi зон, відновлення інфраструктури освітніх закладів, житлових будинків та дворів.

З 24 липня по 8 вересня проекти будуть розглядатись профільними виконавчими органами міської ради. Голосування за найкращі з них триватиме з 11 вересня до 11 жовтня. Проекти-переможці реалізовуватимуть уже наступного року.

Нагадаємо, що авторів найкращих проектів першого етапу «Бюджету участі» нагородили на початку літа. Розробки першого етапу вже почали втілювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...