App Store Google Play

Дніпряни здивували міськраду оригінальними проектами другої хвилі "Бюджету участі"

02.08.2017 13:00
Дніпряни здивували міськраду оригінальними проектами другої хвилі "Бюджету участі"

У Дніпрі закінчився перший етап подачі громадських ініціатив другої хвилі масштабного проекту «Бюджету участі». Подробиці та особливості запропонованих громадою міста проектів розповіла сьогодні, 2 серпня, радниця міського голови Яніка Мерило, інформує Дніпроград з місця подій.

Протягом місяця мешканці міста подавали свої ідеї для покращення рідного міста. Всього було подано 271 громадських проектів, з них 119 великих та 143 малих проектів. За словами Яніки Мерило, друга хвиля партиципаторного бюджетування відрізняється від першої набагато цікавішими та оригінальнішими проектами.

"Ми приємно здивовані, адже дніпряни запропонували дуже оригінальні проекти. Другий етап Бюджету участі є дуже успішним. Незважаючи на те, що зараз літо, і багато хто у відпустках та не в місті, містяни зареєстрували неймовірно цікаві проекти із сфер ІТ, культури та освіти. Якщо в попередній хвилі найпопулярнішими пропозиціями були проекти з благоустрою, то тепер ця сфера відступила на другий, а то й третій план. Також ми збільшили суму фінансування для великих розробок з 600 тис. до 1 млн грн на один проект. Загальний бюджет для реалізації великих і малих проектів сягає 16 млн грн", - розповіла Яніка Мерило.

Серед найцікавіших проектів - медіатеки, сучасні 3D-музеї, арт-простори. Дніпряни, з метою поліпшення життя рідного міста, також запропонували ідеї зі створення нових зон відпочинку, покращення стану парків та скверів, створення туристичних маршрутів, майданчиків для занять спортом, відкриття Wi-Fi зон, відновлення інфраструктури освітніх закладів, житлових будинків та дворів.

З 24 липня по 8 вересня проекти будуть розглядатись профільними виконавчими органами міської ради. Голосування за найкращі з них триватиме з 11 вересня до 11 жовтня. Проекти-переможці реалізовуватимуть уже наступного року.

Нагадаємо, що авторів найкращих проектів першого етапу «Бюджету участі» нагородили на початку літа. Розробки першого етапу вже почали втілювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...