App Store Google Play

Жовті Води отримали три капітально відремонтованих дороги

01.08.2017 15:20
Жовті Води отримали три капітально відремонтованих дороги

У місті Жовті Води за півроку капітально відремонтували три комунальні автодороги. Всі - коштом обласного бюджету. Загалом за два роки в регіоні оновили більше 300 комунальних автошляхів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Наша мета – якісні європейські дороги в усіх населених пунктах Дніпропетровщини. Це завдання, яке ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Підрядники, яких ми залучаємо до будівництва, працюють на совість, адже знають – недоліки на завершених об’єктах перероблятимуть власним коштом», - сказав голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Комунальні дороги в Жовтих Водах не ремонтувалися десятиріччями. Тепер місцевим мешканцям важко повірити в очевидне: вулиці міста стають кращими просто на очах. Приклад – вулиця Козацької Слави.

«Раніше такі красиві дороги з якісним ремонтом я бачила тільки в Європі. Навіть не думала, що у нас можуть повністю знімати асфальт та вкладати новий. Тепер по нашим вулицям приємно і їздити, і ходити», - розповіла місцева мешканка Лариса Мельник.
На вулиці Ярослава Мудрого у Жовтих Водах знаходиться ринок. Тепер, після капітального ремонту, підприємцям значно легше дістатися до своїх робочих місць.

«Дорога була дуже розбита. Раніше, особливо в дощ, взагалі неможливо ставало їхати по вулиці. Зараз усе набагато краще – нові асфальт, бордюри… Люди дуже задоволені», - розповів місцевий мешканець Сергій Старушко.

У планах команди Валентина Резніченка до кінця 2017-го – капітально відремонтувати 160 комунальних автодоріг області.

«Жовті Води – яскравий приклад переваг децентралізації – однієї з найважливіших реформ за роки незалежності. Минулого року в цьому місті відремонтували три комунальні автошляхи, вже цього року - стільки ж. Незважаючи на кількість жителів, у кожному населеному пункті мають бути ідеальні європейські дороги», - наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

У цьогорічних планах – продовжити капітальний ремонт комунальних доріг у Жовтих Водах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...