App Store Google Play

Жовті Води отримали три капітально відремонтованих дороги

01.08.2017 15:20
Жовті Води отримали три капітально відремонтованих дороги

У місті Жовті Води за півроку капітально відремонтували три комунальні автодороги. Всі - коштом обласного бюджету. Загалом за два роки в регіоні оновили більше 300 комунальних автошляхів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Наша мета – якісні європейські дороги в усіх населених пунктах Дніпропетровщини. Це завдання, яке ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Підрядники, яких ми залучаємо до будівництва, працюють на совість, адже знають – недоліки на завершених об’єктах перероблятимуть власним коштом», - сказав голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Комунальні дороги в Жовтих Водах не ремонтувалися десятиріччями. Тепер місцевим мешканцям важко повірити в очевидне: вулиці міста стають кращими просто на очах. Приклад – вулиця Козацької Слави.

«Раніше такі красиві дороги з якісним ремонтом я бачила тільки в Європі. Навіть не думала, що у нас можуть повністю знімати асфальт та вкладати новий. Тепер по нашим вулицям приємно і їздити, і ходити», - розповіла місцева мешканка Лариса Мельник.
На вулиці Ярослава Мудрого у Жовтих Водах знаходиться ринок. Тепер, після капітального ремонту, підприємцям значно легше дістатися до своїх робочих місць.

«Дорога була дуже розбита. Раніше, особливо в дощ, взагалі неможливо ставало їхати по вулиці. Зараз усе набагато краще – нові асфальт, бордюри… Люди дуже задоволені», - розповів місцевий мешканець Сергій Старушко.

У планах команди Валентина Резніченка до кінця 2017-го – капітально відремонтувати 160 комунальних автодоріг області.

«Жовті Води – яскравий приклад переваг децентралізації – однієї з найважливіших реформ за роки незалежності. Минулого року в цьому місті відремонтували три комунальні автошляхи, вже цього року - стільки ж. Незважаючи на кількість жителів, у кожному населеному пункті мають бути ідеальні європейські дороги», - наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

У цьогорічних планах – продовжити капітальний ремонт комунальних доріг у Жовтих Водах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...