App Store Google Play

Жовті Води отримали три капітально відремонтованих дороги

01.08.2017 15:20
Жовті Води отримали три капітально відремонтованих дороги

У місті Жовті Води за півроку капітально відремонтували три комунальні автодороги. Всі - коштом обласного бюджету. Загалом за два роки в регіоні оновили більше 300 комунальних автошляхів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Наша мета – якісні європейські дороги в усіх населених пунктах Дніпропетровщини. Це завдання, яке ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Підрядники, яких ми залучаємо до будівництва, працюють на совість, адже знають – недоліки на завершених об’єктах перероблятимуть власним коштом», - сказав голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Комунальні дороги в Жовтих Водах не ремонтувалися десятиріччями. Тепер місцевим мешканцям важко повірити в очевидне: вулиці міста стають кращими просто на очах. Приклад – вулиця Козацької Слави.

«Раніше такі красиві дороги з якісним ремонтом я бачила тільки в Європі. Навіть не думала, що у нас можуть повністю знімати асфальт та вкладати новий. Тепер по нашим вулицям приємно і їздити, і ходити», - розповіла місцева мешканка Лариса Мельник.
На вулиці Ярослава Мудрого у Жовтих Водах знаходиться ринок. Тепер, після капітального ремонту, підприємцям значно легше дістатися до своїх робочих місць.

«Дорога була дуже розбита. Раніше, особливо в дощ, взагалі неможливо ставало їхати по вулиці. Зараз усе набагато краще – нові асфальт, бордюри… Люди дуже задоволені», - розповів місцевий мешканець Сергій Старушко.

У планах команди Валентина Резніченка до кінця 2017-го – капітально відремонтувати 160 комунальних автодоріг області.

«Жовті Води – яскравий приклад переваг децентралізації – однієї з найважливіших реформ за роки незалежності. Минулого року в цьому місті відремонтували три комунальні автошляхи, вже цього року - стільки ж. Незважаючи на кількість жителів, у кожному населеному пункті мають бути ідеальні європейські дороги», - наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

У цьогорічних планах – продовжити капітальний ремонт комунальних доріг у Жовтих Водах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...