App Store Google Play

У Дніпрі зустріли учасників Дефлімпійських ігор, які привезли десятки медалей

01.08.2017 12:00
У Дніпрі зустріли учасників Дефлімпійських ігор, які привезли десятки медалей

Сьогодні, 1 серпня, до Дніпра з Туреччини повернулися учасник и дефлімпійських ігор. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Усього на Дефлімпійських іграх-2017 Україна здобула 99 медалей і посіла друге місце у медальному заліку. Дніпропетровщину на іграх представляли 35 спортсменів, отримано 29 медалей. Сьогодні біля ОДА їх зустрічають родичі, близькі, друзі та просто небайдужі громадяни.

До високих досягнень готувалися довго: тренер каратистів наголошує, що його підопічні готувалися до цього виступу чотири роки – з того моменту, як не змогли потрапити на попередні ігри. Кірсанов Кирило, тренер з карате, пишається двома своїми вихованцями, які привезли до Дніпра медалі. Марина Губанова та В’ячеслав Новіков здобули для Дніпропетровщини аж чотири медалі – золото командного заліку та срібло і бронзу індивідуального відповідно.

Суперники у спортсменів були серйозні: іранці, італійці, росіяни. Але українські спортсмени показали хороші результати і не боялися титулованих суперників. Вони стверджують, що працюватимуть далі, заради нових перемог.

«Дякую всім, хто мене зустрічає, хто в мене вірив, підтримував, дуже багато українців мене підтримували. Рідні не спали, нервували, весь час за мене переживали. Коли я сказав, що в мене є медалі, вони дуже зраділи. Я теж дуже радий. Я буду продовжувати займатися спортом і буду йти вперед, тільки до перемоги. Слава Україні!» - поділився враженнями В’ячеслав Новіков, учасник ігор.

Також медалі до Дніпра привезли плавці, баскетболісти і дзюдоїсти. Обласна влада стверджує, що на найближчій сесії обласної ради можуть бути виділені додаткові кошти на розвиток спорту у області, а також на нагороди спортсменам, які так гідно представили Україну у Туреччині.

Дефлімпійські ігри – спортивні змагання для людей з порушенням слуху. Цього року у Туреччині відбулися ХХІІІ такі змагання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...