App Store Google Play

У Дніпрі зустріли учасників Дефлімпійських ігор, які привезли десятки медалей

01.08.2017 12:00
У Дніпрі зустріли учасників Дефлімпійських ігор, які привезли десятки медалей

Сьогодні, 1 серпня, до Дніпра з Туреччини повернулися учасник и дефлімпійських ігор. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Усього на Дефлімпійських іграх-2017 Україна здобула 99 медалей і посіла друге місце у медальному заліку. Дніпропетровщину на іграх представляли 35 спортсменів, отримано 29 медалей. Сьогодні біля ОДА їх зустрічають родичі, близькі, друзі та просто небайдужі громадяни.

До високих досягнень готувалися довго: тренер каратистів наголошує, що його підопічні готувалися до цього виступу чотири роки – з того моменту, як не змогли потрапити на попередні ігри. Кірсанов Кирило, тренер з карате, пишається двома своїми вихованцями, які привезли до Дніпра медалі. Марина Губанова та В’ячеслав Новіков здобули для Дніпропетровщини аж чотири медалі – золото командного заліку та срібло і бронзу індивідуального відповідно.

Суперники у спортсменів були серйозні: іранці, італійці, росіяни. Але українські спортсмени показали хороші результати і не боялися титулованих суперників. Вони стверджують, що працюватимуть далі, заради нових перемог.

«Дякую всім, хто мене зустрічає, хто в мене вірив, підтримував, дуже багато українців мене підтримували. Рідні не спали, нервували, весь час за мене переживали. Коли я сказав, що в мене є медалі, вони дуже зраділи. Я теж дуже радий. Я буду продовжувати займатися спортом і буду йти вперед, тільки до перемоги. Слава Україні!» - поділився враженнями В’ячеслав Новіков, учасник ігор.

Також медалі до Дніпра привезли плавці, баскетболісти і дзюдоїсти. Обласна влада стверджує, що на найближчій сесії обласної ради можуть бути виділені додаткові кошти на розвиток спорту у області, а також на нагороди спортсменам, які так гідно представили Україну у Туреччині.

Дефлімпійські ігри – спортивні змагання для людей з порушенням слуху. Цього року у Туреччині відбулися ХХІІІ такі змагання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...