App Store Google Play

Коли можна буде побачити сонячне затемнення та зорепад на Дніпропетровщині? - відповідь астрономів

01.08.2017 17:20
Коли можна буде побачити сонячне затемнення та зорепад на Дніпропетровщині? - відповідь астрономів

Сьогодні, першого серпня, в ІА "МОСТ ДНІПРО" директор Дніпровського планетарію Сергій Линговський розповів, коли можна буде спостерігати сонячне і місячне затемнення. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

І якщо місячне затемнення чекає на уважних глядачів вже скоро, а саме під час повні 7 серпня близько 21:20 за київським часом, то на сонячне дніпрянам доведеться почекати.

"На привеликий жаль сонячне затемнення у Дніпрі ми побачемо не скоро. Взагалі затемнення це досить ординарна подія, двічі на рік відбувається сонячне затемнення і двічі на рік - місячне. Через нахили орбіт Землі і Місяця вони не завжди трапляються в одному і тому ж місці. Але якщо не "ганятися" за затемненнями спеціально, то його можна побачити декілька разів у житті", - розповів Сергій Линговський. 

Також Лінговський зазначив що наступне затемнення у Дніпрі можна буде побачити у 2022 році, втім воно буде не повним. Повне затемнення можна буде застати лише у 2035 році. 

"На сонце неозброєнним оком ні у якому разі дивитися не можна! Спостерігати за цим потрібно через комп'ютерний диск, декілька сонцезахисних окулярів або ж через шматочок проявленої плівки. Були неодноразові випадки коли у глядачів обгорала сітківка", - додав Линговський.

Найближче сонячне затемнення можна буде спостерігати вже 21 лютого наступного року. Воно захопить частково Чукотку, Північну Америку, трохи Південну Америку з Африкою і трохи Західну Європу. 

Втім, любителів дивитись на небо астроном заспокоїв - багато цікавого чекає вже найближчим часом і без затемнень. В ніч з 11 на 12 серпня можна буде побачити зорепад Персеїди (метеоритний дощ), котрий спостерігається щорічно у серпні з боку сузір'я Персея. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...