App Store Google Play

Капітальний ремонт педіатрії дитячої лікарні Дніпра завершать цьогоріч

01.08.2017 10:40
Капітальний ремонт педіатрії дитячої лікарні Дніпра завершать цьогоріч

Капітальний ремонт педіатричного відділення дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва мають завершити до кінця року. Як наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, будівлю, якій понад 60 років, вже розширили та перепланували, передає Дніпроград.

«Виводимо медицину області на якісно новий, європейський рівень надання послуг – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Для цього оснащуємо лікарні сучасним обладнанням та капітально ремонтуємо приміщення. За останні два роки оновили вже понад 60 медзакладів по області, цьогоріч взялися ще більш ніж за 30. Один із наймасштабніших проектів – капітальна реконструкція педіатричного відділення дніпровської дитячої лікарні», - розповів Валентин Резніченко.

У палатах розширеного та перепланованого відділення діти зможуть перебувати разом з батьками, кожна кімната також має окремий санвузол.

Будівельні роботи виконані вже на 70%. Нині відділення оздоблюють всередині. 

«Використаємо нову концепцію оздоблення приміщень… Тут буде шість кольорів плюс вставки з дитячими малюнками», - розповів підрядник Роман Іванов.

Поряд із педіатричним «з нуля» будують хірургічний корпус. На шести поверхах будуть приймальне відділення, травмпункт, рентген- та томографічний кабінети, палати, операційний блок. Ці роботи планують завершити у 2018-му.

«Ми розробили дизайн-проект, за яким зсередини обидва корпуси не будуть схожі на лікарні, які будувалися раніше. Це буде щось на кшталт комфортного готелю, де зможуть знаходитися мами з дітками», - пояснив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Після завершення будівельних робіт лікарня отримає сучасне обладнання.

«Наше завдання - створити умови, щоб маленьких пацієнтів не треба було везти до Києва чи за кордон - а отримати якісну меддопомогу вони могли у нас, - поділився головний лікар Центру Ігор Македонський - Раніше наші гості з Києва називали це приміщення «неонатальним ГУЛАГом». Тепер зробимо так, що нам будуть заздрити не тільки кияни, а й закордонні колеги».

Реконструкцію та будівництво об’єктів проводять коштом державного та обласного бюджетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...