App Store Google Play

Капітальний ремонт педіатрії дитячої лікарні Дніпра завершать цьогоріч

01.08.2017 10:40
Капітальний ремонт педіатрії дитячої лікарні Дніпра завершать цьогоріч

Капітальний ремонт педіатричного відділення дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва мають завершити до кінця року. Як наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, будівлю, якій понад 60 років, вже розширили та перепланували, передає Дніпроград.

«Виводимо медицину області на якісно новий, європейський рівень надання послуг – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Для цього оснащуємо лікарні сучасним обладнанням та капітально ремонтуємо приміщення. За останні два роки оновили вже понад 60 медзакладів по області, цьогоріч взялися ще більш ніж за 30. Один із наймасштабніших проектів – капітальна реконструкція педіатричного відділення дніпровської дитячої лікарні», - розповів Валентин Резніченко.

У палатах розширеного та перепланованого відділення діти зможуть перебувати разом з батьками, кожна кімната також має окремий санвузол.

Будівельні роботи виконані вже на 70%. Нині відділення оздоблюють всередині. 

«Використаємо нову концепцію оздоблення приміщень… Тут буде шість кольорів плюс вставки з дитячими малюнками», - розповів підрядник Роман Іванов.

Поряд із педіатричним «з нуля» будують хірургічний корпус. На шести поверхах будуть приймальне відділення, травмпункт, рентген- та томографічний кабінети, палати, операційний блок. Ці роботи планують завершити у 2018-му.

«Ми розробили дизайн-проект, за яким зсередини обидва корпуси не будуть схожі на лікарні, які будувалися раніше. Це буде щось на кшталт комфортного готелю, де зможуть знаходитися мами з дітками», - пояснив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Після завершення будівельних робіт лікарня отримає сучасне обладнання.

«Наше завдання - створити умови, щоб маленьких пацієнтів не треба було везти до Києва чи за кордон - а отримати якісну меддопомогу вони могли у нас, - поділився головний лікар Центру Ігор Македонський - Раніше наші гості з Києва називали це приміщення «неонатальним ГУЛАГом». Тепер зробимо так, що нам будуть заздрити не тільки кияни, а й закордонні колеги».

Реконструкцію та будівництво об’єктів проводять коштом державного та обласного бюджетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...