App Store Google Play

Капітальний ремонт педіатрії дитячої лікарні Дніпра завершать цьогоріч

01.08.2017 10:40
Капітальний ремонт педіатрії дитячої лікарні Дніпра завершать цьогоріч

Капітальний ремонт педіатричного відділення дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва мають завершити до кінця року. Як наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, будівлю, якій понад 60 років, вже розширили та перепланували, передає Дніпроград.

«Виводимо медицину області на якісно новий, європейський рівень надання послуг – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Для цього оснащуємо лікарні сучасним обладнанням та капітально ремонтуємо приміщення. За останні два роки оновили вже понад 60 медзакладів по області, цьогоріч взялися ще більш ніж за 30. Один із наймасштабніших проектів – капітальна реконструкція педіатричного відділення дніпровської дитячої лікарні», - розповів Валентин Резніченко.

У палатах розширеного та перепланованого відділення діти зможуть перебувати разом з батьками, кожна кімната також має окремий санвузол.

Будівельні роботи виконані вже на 70%. Нині відділення оздоблюють всередині. 

«Використаємо нову концепцію оздоблення приміщень… Тут буде шість кольорів плюс вставки з дитячими малюнками», - розповів підрядник Роман Іванов.

Поряд із педіатричним «з нуля» будують хірургічний корпус. На шести поверхах будуть приймальне відділення, травмпункт, рентген- та томографічний кабінети, палати, операційний блок. Ці роботи планують завершити у 2018-му.

«Ми розробили дизайн-проект, за яким зсередини обидва корпуси не будуть схожі на лікарні, які будувалися раніше. Це буде щось на кшталт комфортного готелю, де зможуть знаходитися мами з дітками», - пояснив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Після завершення будівельних робіт лікарня отримає сучасне обладнання.

«Наше завдання - створити умови, щоб маленьких пацієнтів не треба було везти до Києва чи за кордон - а отримати якісну меддопомогу вони могли у нас, - поділився головний лікар Центру Ігор Македонський - Раніше наші гості з Києва називали це приміщення «неонатальним ГУЛАГом». Тепер зробимо так, що нам будуть заздрити не тільки кияни, а й закордонні колеги».

Реконструкцію та будівництво об’єктів проводять коштом державного та обласного бюджетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....