App Store Google Play

До Дніпра завітав посол Бразилії

01.08.2017 18:30
До Дніпра завітав посол Бразилії

Сьогодні, 1 серпня, відбулась зустріч мера міста Бориса Філатова з Надзвичайним та Повноважним послом Бразилії Освальдо Біато Жуніором. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мер міста був радий вітати представника країни, у якій проживає численна українська діаспора. Цей візит у Дніпро – перший для посла Бразилії, однак Борис Філатов сподівається, що пан посол матиме змогу дізнатися про Дніпро якомога більше під час тих трьох днів, які він проведе в місті.

Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Дніпро – це прогресивне місто з розвиненою промисловістю, а також потужний науковий центр. Окрему увагу посол приділив університетам і тому, що вони готують спеціалістів для науки, адже, за його словами, у Бразилії таких університетів небагато.

«Ми хочемо розвивати нашу комерцію. І, думаю, Дніпро нам запропонує такі можливості. У вас є високотехнологічні підприємства, багато вишів. У Бразилії немає таких закладів, які спеціалізувалися б саме на науці. Ми розглядатимемо всі перспективи для співпраці. Одна з них – інвестиції», – запевнив Освальдо Біато Жуніор.

Очільник Дніпра запросив громадян Бразилії, що мають українське походження, на форум діаспор, що відбудеться у Дніпрі наприкінці серпня, зазначивши, що ця південноамериканська країна має потужну українську діаспору. Мер зазначив, що місто відкрите для співробітництва і запросив Бразилію до співпраці. Посол з цікавістю сприйняв пропозицію Бориса Філатова.

«Маємо за честь, що ви обрали наше місто для відкриття Почесного консульства. Ми налаштовані на співпрацю. Я проаналізував бразильсько-українські відносини: їх варто поглиблювати. Ми відкриті до ділових взаємин і культурного обміну», – зазначив Борис Філатов.

Освальдо Біато Жуніор в свою чергу зазначив, що неможливо не помітити зміни України після Майдану на краще, і сказав, що Україна стає потужною фігурою на європейському ринку.

Сьогодні у Дніпрі також відбудеться відкриття бразильсько-українського центру на базі академії Митної служби.

Нагадаємо, міський голова нещодавно повернувся з Південної Кореї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...