App Store Google Play

До Дніпра завітав посол Бразилії

01.08.2017 18:30
До Дніпра завітав посол Бразилії

Сьогодні, 1 серпня, відбулась зустріч мера міста Бориса Філатова з Надзвичайним та Повноважним послом Бразилії Освальдо Біато Жуніором. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мер міста був радий вітати представника країни, у якій проживає численна українська діаспора. Цей візит у Дніпро – перший для посла Бразилії, однак Борис Філатов сподівається, що пан посол матиме змогу дізнатися про Дніпро якомога більше під час тих трьох днів, які він проведе в місті.

Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Дніпро – це прогресивне місто з розвиненою промисловістю, а також потужний науковий центр. Окрему увагу посол приділив університетам і тому, що вони готують спеціалістів для науки, адже, за його словами, у Бразилії таких університетів небагато.

«Ми хочемо розвивати нашу комерцію. І, думаю, Дніпро нам запропонує такі можливості. У вас є високотехнологічні підприємства, багато вишів. У Бразилії немає таких закладів, які спеціалізувалися б саме на науці. Ми розглядатимемо всі перспективи для співпраці. Одна з них – інвестиції», – запевнив Освальдо Біато Жуніор.

Очільник Дніпра запросив громадян Бразилії, що мають українське походження, на форум діаспор, що відбудеться у Дніпрі наприкінці серпня, зазначивши, що ця південноамериканська країна має потужну українську діаспору. Мер зазначив, що місто відкрите для співробітництва і запросив Бразилію до співпраці. Посол з цікавістю сприйняв пропозицію Бориса Філатова.

«Маємо за честь, що ви обрали наше місто для відкриття Почесного консульства. Ми налаштовані на співпрацю. Я проаналізував бразильсько-українські відносини: їх варто поглиблювати. Ми відкриті до ділових взаємин і культурного обміну», – зазначив Борис Філатов.

Освальдо Біато Жуніор в свою чергу зазначив, що неможливо не помітити зміни України після Майдану на краще, і сказав, що Україна стає потужною фігурою на європейському ринку.

Сьогодні у Дніпрі також відбудеться відкриття бразильсько-українського центру на базі академії Митної служби.

Нагадаємо, міський голова нещодавно повернувся з Південної Кореї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...