App Store Google Play

До Дніпра завітав посол Бразилії

01.08.2017 18:30
До Дніпра завітав посол Бразилії

Сьогодні, 1 серпня, відбулась зустріч мера міста Бориса Філатова з Надзвичайним та Повноважним послом Бразилії Освальдо Біато Жуніором. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мер міста був радий вітати представника країни, у якій проживає численна українська діаспора. Цей візит у Дніпро – перший для посла Бразилії, однак Борис Філатов сподівається, що пан посол матиме змогу дізнатися про Дніпро якомога більше під час тих трьох днів, які він проведе в місті.

Освальдо Біато Жуніор відзначив, що Дніпро – це прогресивне місто з розвиненою промисловістю, а також потужний науковий центр. Окрему увагу посол приділив університетам і тому, що вони готують спеціалістів для науки, адже, за його словами, у Бразилії таких університетів небагато.

«Ми хочемо розвивати нашу комерцію. І, думаю, Дніпро нам запропонує такі можливості. У вас є високотехнологічні підприємства, багато вишів. У Бразилії немає таких закладів, які спеціалізувалися б саме на науці. Ми розглядатимемо всі перспективи для співпраці. Одна з них – інвестиції», – запевнив Освальдо Біато Жуніор.

Очільник Дніпра запросив громадян Бразилії, що мають українське походження, на форум діаспор, що відбудеться у Дніпрі наприкінці серпня, зазначивши, що ця південноамериканська країна має потужну українську діаспору. Мер зазначив, що місто відкрите для співробітництва і запросив Бразилію до співпраці. Посол з цікавістю сприйняв пропозицію Бориса Філатова.

«Маємо за честь, що ви обрали наше місто для відкриття Почесного консульства. Ми налаштовані на співпрацю. Я проаналізував бразильсько-українські відносини: їх варто поглиблювати. Ми відкриті до ділових взаємин і культурного обміну», – зазначив Борис Філатов.

Освальдо Біато Жуніор в свою чергу зазначив, що неможливо не помітити зміни України після Майдану на краще, і сказав, що Україна стає потужною фігурою на європейському ринку.

Сьогодні у Дніпрі також відбудеться відкриття бразильсько-українського центру на базі академії Митної служби.

Нагадаємо, міський голова нещодавно повернувся з Південної Кореї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...