App Store Google Play

Один з учасників кривавої стрілянини у Дніпрі зник з лікарні - джерело

31.07.2017 08:30
Один з учасників кривавої стрілянини у Дніпрі зник з лікарні - джерело

Один з учасників стрілянини в центрі Дніпра, внаслідок якої загинули двоє ветеранів війни на Сході України, зник з лікарні Мечникова, де він разом з трьома іншими фігурантами справи, перебував під наглядом поліції.

Про це повідомив журналіст Олександр Курбатов з посиланням на власні поінформані джерела.

За інформацією джерела, за пораненим Давидом Калашниковим приїхала машина швидкої допомоги однієї з приватних клінік Києва, яка мала доставити учасника перестрілки до іншої лікарні у Дніпрі для проведення МРТ.

Утім, стверджує джерело, до лікарні «швидка» не доїхала, натомість вирушила убік аеропорта. Відтак, припускає журналіст, Калашников вже залишив територію України.

Згодом заступник головного лікаря підтвердив 5 каналу, що дружина Давида Калашнікова написала розписку, мовляв забирає чоловіка, щоб лікувати в Ізраїлі. Завадити їй не могли, адже поліція ще не висунула Калашнікову офіційного звинувачення, нібито через його тяжкий стан.

Наразі джерела повідомляють, що після того, як стало відомо про зникнення одного із фігурантів справи, до лікарні вирушила слідча група, яка взяла під арешт четвертого члена угрупування. Такоє повідомляється, що зникнення одного із поранених злочинців пов'язано із майбутнім судом, на якому мають розглянути питання про двомісячний арешт для учасників перестрілки на Гагаріна. 

27 липня, Бабушкінський районний суд міста Дніпра обрав запобіжний захід двом підозрюваним – Станіславу Єльчищеву та Олександру Лакізі. Обох взято під арешт без права внесення застави.

Як відомо, 24 липня ввечері у Дніпрі в результаті перестрілки загинули воїн-доброволець Олексій Вагнер і колишній боєць Максим Іващук, а ще один доброволець, Едмонд Саакян, отримав поранення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...