App Store Google Play

Один з учасників кривавої стрілянини у Дніпрі зник з лікарні - джерело

31.07.2017 08:30
Один з учасників кривавої стрілянини у Дніпрі зник з лікарні - джерело

Один з учасників стрілянини в центрі Дніпра, внаслідок якої загинули двоє ветеранів війни на Сході України, зник з лікарні Мечникова, де він разом з трьома іншими фігурантами справи, перебував під наглядом поліції.

Про це повідомив журналіст Олександр Курбатов з посиланням на власні поінформані джерела.

За інформацією джерела, за пораненим Давидом Калашниковим приїхала машина швидкої допомоги однієї з приватних клінік Києва, яка мала доставити учасника перестрілки до іншої лікарні у Дніпрі для проведення МРТ.

Утім, стверджує джерело, до лікарні «швидка» не доїхала, натомість вирушила убік аеропорта. Відтак, припускає журналіст, Калашников вже залишив територію України.

Згодом заступник головного лікаря підтвердив 5 каналу, що дружина Давида Калашнікова написала розписку, мовляв забирає чоловіка, щоб лікувати в Ізраїлі. Завадити їй не могли, адже поліція ще не висунула Калашнікову офіційного звинувачення, нібито через його тяжкий стан.

Наразі джерела повідомляють, що після того, як стало відомо про зникнення одного із фігурантів справи, до лікарні вирушила слідча група, яка взяла під арешт четвертого члена угрупування. Такоє повідомляється, що зникнення одного із поранених злочинців пов'язано із майбутнім судом, на якому мають розглянути питання про двомісячний арешт для учасників перестрілки на Гагаріна. 

27 липня, Бабушкінський районний суд міста Дніпра обрав запобіжний захід двом підозрюваним – Станіславу Єльчищеву та Олександру Лакізі. Обох взято під арешт без права внесення застави.

Як відомо, 24 липня ввечері у Дніпрі в результаті перестрілки загинули воїн-доброволець Олексій Вагнер і колишній боєць Максим Іващук, а ще один доброволець, Едмонд Саакян, отримав поранення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...