App Store Google Play

Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

07.07.2017 10:20
Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

Держаудитслужба виявила низку порушень у проведені державних закупівель комунальним підприємством "Жилсервіс-9". Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби, передає Дніпроград. 

Зазначається, що у період з 01.12.2015 по 31.12.2016 підприємство неодноразово порушувало процедуру здіснення закупівель та обирало одні і ті ж компанії для реалізації послуг. 

Зокрема, під час перевірки виявлено, що підприємство зайво сплатило понад 161 тис. грн ТОВ «Екосфера Дніпро», яке завищило вартість наданих послуг із прибирання прибудинкових територій, не зазначило про зміни договорі на веб-порталі Уповноваженого органу, несвоєчасно оприлюднило оголошення про результати проведення процедури закупівлі.

Окремо можна виділити ситуацію із закупівлями. До участі в процедурі закупівлі пропозиції надали 2 учасники: ТОВ "Спецкомунгосп" та ТОВ «Екосфера Дніпро". Засновником ТОВ "Спецкомунгосп" є Щебетова Тетяна Іванівна, одночасно вона є директором ТОВ "Екосфера Дніпро". Це свідчить про наявність зв'язку між особами та узгоджувальних дій між учасниками, що порушує основні принципи закупівель.

Результати перевірки передані до керівництва органів міськради, Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області та Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра.

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного спеціаліста одного з управлінь Дніпровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...