App Store Google Play

Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

07.07.2017 10:20
Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

Держаудитслужба виявила низку порушень у проведені державних закупівель комунальним підприємством "Жилсервіс-9". Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби, передає Дніпроград. 

Зазначається, що у період з 01.12.2015 по 31.12.2016 підприємство неодноразово порушувало процедуру здіснення закупівель та обирало одні і ті ж компанії для реалізації послуг. 

Зокрема, під час перевірки виявлено, що підприємство зайво сплатило понад 161 тис. грн ТОВ «Екосфера Дніпро», яке завищило вартість наданих послуг із прибирання прибудинкових територій, не зазначило про зміни договорі на веб-порталі Уповноваженого органу, несвоєчасно оприлюднило оголошення про результати проведення процедури закупівлі.

Окремо можна виділити ситуацію із закупівлями. До участі в процедурі закупівлі пропозиції надали 2 учасники: ТОВ "Спецкомунгосп" та ТОВ «Екосфера Дніпро". Засновником ТОВ "Спецкомунгосп" є Щебетова Тетяна Іванівна, одночасно вона є директором ТОВ "Екосфера Дніпро". Це свідчить про наявність зв'язку між особами та узгоджувальних дій між учасниками, що порушує основні принципи закупівель.

Результати перевірки передані до керівництва органів міськради, Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області та Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра.

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного спеціаліста одного з управлінь Дніпровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...