App Store Google Play

У Дніпрі стартував регіональний етап мультифестивалю «Студентська республіка»

30.06.2017 20:00
У Дніпрі стартував регіональний етап мультифестивалю «Студентська республіка»

Сьогодні, 30 червня, у Дніпрі на Монастирському острові стартував традиційний фестиваль «Студентська республіка». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Згідно з інформацією, захід відбувається вже увісімнадцяте. Цьогоріч фестиваль триватиме до 2 липня. Привітав команди-учасниці заступник міського голови Дніпра Олександр Санжара.

«Студентська республіка» сприяє розвитку студентського самоврядування, молодіжного руху. Фестиваль виховав багато молодіжних лідерів. Тут завжди дружня, приємна атмосфера, оскільки захід збирає найактивніших представників студентства. Бажаю всім командам гарного настрою, емоцій, нових вражень та знайомств, а найспритнішій команді – отримати звання переможця «Студентської республіки-2017», – сказав заступник мера.

За словами голови оргкомітету фестивалю Уляни Шумей, у цьогорічному заході беруть участь 11 команд із вищих навчальних закладів Дніпра та Кривого Рогу, а також дві спеціальні команди «дідів», учасники яких вже не є студентами.

Як зазначалося, «Студентська республіка» – це імпровізована країна, в якій є свої закони та грошова одиниця. Учасники мешкають у наметовому таборі. У триденній програмі мультифестивалю – спортивні та інтелектуальні змагання, творчі виступи. Згідно із законодавством Студреспубліки, у квазідержаві оголошуватимуться вибори, формуватимуться політичні партії, проводитиметься повноцінна виборча кампанія з обрання студреспубліканського мера.

«Програма досить насичена й цікава. Найкраща команда, обрані 10 магістратів, студентський мер, парламент представлятимуть Дніпро на всеукраїнській «Студреспубліці», – розповіла Уляна Шумей.

Анна Туркіна – учасниця однієї з команд «дідів». Для дівчини це вже сьома «Студентська республіка».

«Ще студенткою брала участь у цьому фестивалі. А коли закінчила навчання, разом із випускниками різних вишів вирішили створити команду із назвою «Діди», в якій зібралися фанати фестивалю. Наша команда не є конкурентом основним учасникам. Навпаки – ми підказуємо, допомагаємо, ділимося досвідом», – розповіла Анна.

Олександр та Артур представляють команду Медичної академії. Для хлопців це –перша «Студентська республіка».

«Наша команда обрала стиль «плем'я». Як бачите, вдягнені у відповідні тематичні костюми. Знайомі розповіли, як це круто – брати участь у «Студреспубліці». Ми загорілися й сподіваємося, що у найближчі три дні гарно проведемо час», – додали студенти.

Організаторами мультифестивалю «Студентська республіка» є Дніпропетровський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної організації «Студентська республіка». Фестиваль проходить за підтримки управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради та управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...