App Store Google Play

Вимірювати пасажиропоток на приміських автобусах Дніпра будуть звичні підрядники з будакадемії

30.06.2017 20:30
Вимірювати пасажиропоток на приміських автобусах Дніпра будуть звичні підрядники з будакадемії

Сьогодні, 30 червня, обрали переможця тендеру на заміри пасажиропотоку з Дніпра у напрямках Новомосковська, Черкаського, Підгороднього, Павлограда, Першотравенська, Петропавлівки, Межевої. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Івана Васючкова у Facebook.

Загалом, тендер включає 34 маршрути, довжина якого від 15 до 180 км, якими пересуваються понад 200 автобусів. На відміну від минулорічних замірів, які охоплювали місто, цьогорічні повинні здійснюватися протягом усього дня, а не обмежуватись піковим часом. При чому, потрібно включати розрахунки протягом трьох днів, два з яких робочі та один вихідний. В такий спосіб отримані дані дадуть повну картину пасажиропотоку у вказаних напрямках.

Згідно з інформацією, стартова вартість тендеру склала 500 тисяч гривень. Переможцем став ТОВ "Українська інвестиційно-консалтингова компанія", запропонувавши зробити всю необхідну роботу за 390 тисяч гривень. Їх конкуренти з Вінниці не змогли запропонувати ціну нижче. Проводитися вивчення буде силами кафедри ЕРМ Будівельної академії.

«Я, звичайно, в курсі, що на додачу до проекту з будівництва метрополітену йде чимала кількість субгрантів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Вони націлені  на вивчення ринку перевезень, реструктуризації тощо. Але мене дивує, що частина робіт вже виконані на папері, але не помітні за фактом. Найцікавіше, на мій погляд, аналогічні договори, які вказує у своїй довідці дане ТОВ», - зазначив експерт у галузі транспорту Іван Васючков.

Згідно з повідомленням, у понеділок заплановано запросити всі три "програмні документи", які ТОВ робило для будівництва метрополітену у Дніпрі. Їх вартість складає 77 тисяч - більше ніж два мільйони гривень. Замовниками документів значаться підрядники Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Це ж далеко не єдині "гранти", які вливаються в наше місто і дуже ефективно витрачаються тими, хто скаржиться на "активістів-грантоїдів"», - зауважив експерт.

Активіст закликає не поспішати радіти тому, що міські маршрути будуть краще обслуговувати, адже це може виявитися черговою фіктивною схемою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...