App Store Google Play

Вимірювати пасажиропоток на приміських автобусах Дніпра будуть звичні підрядники з будакадемії

30 Червня 20:30
Вимірювати пасажиропоток на приміських автобусах Дніпра будуть звичні підрядники з будакадемії

Сьогодні, 30 червня, обрали переможця тендеру на заміри пасажиропотоку з Дніпра у напрямках Новомосковська, Черкаського, Підгороднього, Павлограда, Першотравенська, Петропавлівки, Межевої. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Івана Васючкова у Facebook.

Загалом, тендер включає 34 маршрути, довжина якого від 15 до 180 км, якими пересуваються понад 200 автобусів. На відміну від минулорічних замірів, які охоплювали місто, цьогорічні повинні здійснюватися протягом усього дня, а не обмежуватись піковим часом. При чому, потрібно включати розрахунки протягом трьох днів, два з яких робочі та один вихідний. В такий спосіб отримані дані дадуть повну картину пасажиропотоку у вказаних напрямках.

Згідно з інформацією, стартова вартість тендеру склала 500 тисяч гривень. Переможцем став ТОВ "Українська інвестиційно-консалтингова компанія", запропонувавши зробити всю необхідну роботу за 390 тисяч гривень. Їх конкуренти з Вінниці не змогли запропонувати ціну нижче. Проводитися вивчення буде силами кафедри ЕРМ Будівельної академії.

«Я, звичайно, в курсі, що на додачу до проекту з будівництва метрополітену йде чимала кількість субгрантів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Вони націлені  на вивчення ринку перевезень, реструктуризації тощо. Але мене дивує, що частина робіт вже виконані на папері, але не помітні за фактом. Найцікавіше, на мій погляд, аналогічні договори, які вказує у своїй довідці дане ТОВ», - зазначив експерт у галузі транспорту Іван Васючков.

Згідно з повідомленням, у понеділок заплановано запросити всі три "програмні документи", які ТОВ робило для будівництва метрополітену у Дніпрі. Їх вартість складає 77 тисяч - більше ніж два мільйони гривень. Замовниками документів значаться підрядники Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Це ж далеко не єдині "гранти", які вливаються в наше місто і дуже ефективно витрачаються тими, хто скаржиться на "активістів-грантоїдів"», - зауважив експерт.

Активіст закликає не поспішати радіти тому, що міські маршрути будуть краще обслуговувати, адже це може виявитися черговою фіктивною схемою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...