App Store Google Play

У Дніпрі любителів природи запрошують приєднатися до скаутського руху

30.06.2017 13:20
У Дніпрі любителів природи запрошують приєднатися до скаутського руху

Сьогодні, 30 червня, у Дніпрі в прес-центрі «Інформатор» любителів природи запросили в скаутський табір. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

Керівник обласної дитячої громадської організації «Асоціація Дніпровських скаутів» Юрій Галецький розповів, що з 1 по 10 липня буде тривати скаутський табір. В основному, він зорієнтований на молодь та складається з численних курсів, випробувань-квестів.

«Ми проводимо вже традиційний захід, в якому дорослі та діти зможуть кинути собі виклик. Структурно табір поділяється на три підгрупи за віковою ознакою. До першої належать діти до 10 років, до другої – від 10 до 14. Відповідно до останньої входять підлітки від 14 до 16 років. Роль же дорослих - навчати, бути справжніми наставниками», - розповів директор комунального підприємства «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Сергій Кривогуз.

Спікери зазначили, що скаутінг допоможе людині пізнати свої можливості, позбавитись урбаністичної законсервованості та отримати необхідний міжособистісний обмін енергією.

«Скаутінг – це методика. Невірно вважати, що це лише для скаутів. Дітей навчають самоосвіті. Скаутський рух – це також життя в місті. Діти, підлітки навчаться вірити у себе. Вони затямлять, що рука потрібна не тільки для того, щоб клікнути клавішу мишки, але й зав’язати мотузку, а голова - не лише для планування майбутніх дій, але й для генерування ідей» - зазначив Юрій Галецький.

Особливість цьогорічного табору в тому, що він присвячений стихіям.

Учасникам необхідно мати рюкзак для походу, починаючи від 30 літрів, а також інші речі. Важливо врахувати індивідуальні особливості дитини, тому батькам варто звернутися за інформацією до організаторів - ГО «Скіф» та «Молодіжного центру Дніпропетровщини».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...