App Store Google Play

У Дніпрі господар-п'яниця спустив нещасну собаку на поліцейських

29.06.2017 15:40
У Дніпрі господар-п'яниця спустив нещасну собаку на поліцейських

Сьогодні, 29 червня, з’явились подробиці щодо собаки, яка покусала патрульних через господаря-п’яницю. Про це повідомили очевидці подій, передає Дніпроград.

Вчора, 28 червня, пролунав дзвінок до організації захисту тварин «Вірність». Волонтерка Олександра Делас відправилась на допомогу та була вражена від побаченого. За її словами, на місці знаходились п’ять патрульних машин та всі мешканці двору. Вони намагались приборкати сусіда, у якого були ознаки білої гарячки.

З'ясувалося, поліцію туди викликають постійно через того ж сусіда. Він намагався вбити свою співмешканку, потім бігав по двору з мисливським рушницею, яку самотужки відібрали сусіди, адже поліція не змогла допомогти.

Місяць тому мешканці двору звернулись до поліції з проханнями забрати собаку, над якою знущається її власний господар.

«Сусід б'є свою собаку - стаффордширського тер'єра - голодом морить, без повідка гуляє в загальному дворі. А зараз зовсім з глузду з'їхав, погрожує всім собакою, дитину вдарив», - зазначалось у повідомленні.

Правоохоронці відповіли, що у них на це немає відповідних повноважень, тому нічого зробити не можуть.

«Вчора, під час того, як всі намагались заспокоїти неврівноваженого та нетверезого чоловіка, він нацькував собаку, щоб та покусала одного, а потім другого поліцейського. Для постраждалих викликали швидку, один з них втратив свідомість від укусів», - розповіла волонтерка.

Як зазначається, господар собаки був впевнений у власній безкарності, тому погодився поїхати до відділку. Правоохоронці забрали порушника та пообіцяли відпустити його через 3 години. З приводу собаки поліцейські в черговий раз підтвердили власне безсилля.

Про нещасну собаку подбало комунальне підприємство «Зооконтроль», яке швидко відреагувало на ситуацію. Вони приїхали на місце та забрали змучену та забиту тваринку.

«Всі ж розуміють, що така собака в руках у господаря-п'яниці - це завжди пряма загроза життю оточуючих. Тепер через укуси поліцейських за собакою треба спостерігати 14 днів, щоб перестрахуватися від сказу», - розповіли працівники комунального підприємства «Зооконтроль».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...