App Store Google Play

Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі

29.06.2017 15:00
Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі

Сьогодні, 29 червня, у Дніпрі в прес-центрі «Інформатор» розповіли про мету та завдання створення нового спортивного клубу «Дніпро-1». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Народний депутат і почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза зазначив, що останні два роки витратив на порятунок великого футболу у Дніпрі.

«Хочу звернутись до виконуючого обов’язки головного тренера «Дніпра» Дмитра Михайленка. Справа в тому, що на Дніпропетровщині близько 700 дітей, які бажають грати у футбол. З них майже 500 осіб навчаються в спеціалізованих дитячих школах. Я переконаний, що саме вони мають бути у складі спортклубу «Дніпро-1», - сказав Юрій Береза.

На думку спікера, Ахметов та брати Суркіси – могильники футболу у Дніпрі. Вони заключали контракти з іноземними гравцями, натомість місцеві таланти усувались. Також наголошується, що футбольний клуб «Дніпро» при тренері Хуанде Рамосі мав фінансові проблеми з іноземцями.

Головний принцип президента клубу «Дніпро-1» – формувати склад учасників лише з вихованців місцевих шкіл, не допустити іноземних гравців.

«Нагальною метою, яку я поставив перед собою, є повернення одного з найкращих гравців «Дніпра» - нападника Романа Зозулі. Зараз основна увага націлена на проведення другої ліги та місцевих масових змагань, щоб залучити нових талановитих гравців», - підкреслив народний депутат.

За інформацією, нині «Дніпро-1» складається з семи команд. Вже є відповідна емблема та сторінка у Facebook. Також укладені договори зі стадіонами «Метеором» та «Дніпро-Арена», які слугуватимуть тренувальними базами. Представники спортклубу пообіцяли, що до 5 липня стане відомо особовий склад команд та інші нюанси.

«Я займаюсь дитячим командою, готую до проведення різноманітних змагань. Хочу висловити подяку Федерації футболу у Дніпрі та Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури», - сказав президент спортклубу «Дніпро-1» Геннадій Полонський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...