App Store Google Play

Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі

29 Червня 15:00
Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі

Сьогодні, 29 червня, у Дніпрі в прес-центрі «Інформатор» розповіли про мету та завдання створення нового спортивного клубу «Дніпро-1». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Народний депутат і почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза зазначив, що останні два роки витратив на порятунок великого футболу у Дніпрі.

«Хочу звернутись до виконуючого обов’язки головного тренера «Дніпра» Дмитра Михайленка. Справа в тому, що на Дніпропетровщині близько 700 дітей, які бажають грати у футбол. З них майже 500 осіб навчаються в спеціалізованих дитячих школах. Я переконаний, що саме вони мають бути у складі спортклубу «Дніпро-1», - сказав Юрій Береза.

На думку спікера, Ахметов та брати Суркіси – могильники футболу у Дніпрі. Вони заключали контракти з іноземними гравцями, натомість місцеві таланти усувались. Також наголошується, що футбольний клуб «Дніпро» при тренері Хуанде Рамосі мав фінансові проблеми з іноземцями.

Головний принцип президента клубу «Дніпро-1» – формувати склад учасників лише з вихованців місцевих шкіл, не допустити іноземних гравців.

«Нагальною метою, яку я поставив перед собою, є повернення одного з найкращих гравців «Дніпра» - нападника Романа Зозулі. Зараз основна увага націлена на проведення другої ліги та місцевих масових змагань, щоб залучити нових талановитих гравців», - підкреслив народний депутат.

За інформацією, нині «Дніпро-1» складається з семи команд. Вже є відповідна емблема та сторінка у Facebook. Також укладені договори зі стадіонами «Метеором» та «Дніпро-Арена», які слугуватимуть тренувальними базами. Представники спортклубу пообіцяли, що до 5 липня стане відомо особовий склад команд та інші нюанси.

«Я займаюсь дитячим командою, готую до проведення різноманітних змагань. Хочу висловити подяку Федерації футболу у Дніпрі та Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури», - сказав президент спортклубу «Дніпро-1» Геннадій Полонський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...