App Store Google Play

Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі

29.06.2017 15:00
Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі

Сьогодні, 29 червня, у Дніпрі в прес-центрі «Інформатор» розповіли про мету та завдання створення нового спортивного клубу «Дніпро-1». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Народний депутат і почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза зазначив, що останні два роки витратив на порятунок великого футболу у Дніпрі.

«Хочу звернутись до виконуючого обов’язки головного тренера «Дніпра» Дмитра Михайленка. Справа в тому, що на Дніпропетровщині близько 700 дітей, які бажають грати у футбол. З них майже 500 осіб навчаються в спеціалізованих дитячих школах. Я переконаний, що саме вони мають бути у складі спортклубу «Дніпро-1», - сказав Юрій Береза.

На думку спікера, Ахметов та брати Суркіси – могильники футболу у Дніпрі. Вони заключали контракти з іноземними гравцями, натомість місцеві таланти усувались. Також наголошується, що футбольний клуб «Дніпро» при тренері Хуанде Рамосі мав фінансові проблеми з іноземцями.

Головний принцип президента клубу «Дніпро-1» – формувати склад учасників лише з вихованців місцевих шкіл, не допустити іноземних гравців.

«Нагальною метою, яку я поставив перед собою, є повернення одного з найкращих гравців «Дніпра» - нападника Романа Зозулі. Зараз основна увага націлена на проведення другої ліги та місцевих масових змагань, щоб залучити нових талановитих гравців», - підкреслив народний депутат.

За інформацією, нині «Дніпро-1» складається з семи команд. Вже є відповідна емблема та сторінка у Facebook. Також укладені договори зі стадіонами «Метеором» та «Дніпро-Арена», які слугуватимуть тренувальними базами. Представники спортклубу пообіцяли, що до 5 липня стане відомо особовий склад команд та інші нюанси.

«Я займаюсь дитячим командою, готую до проведення різноманітних змагань. Хочу висловити подяку Федерації футболу у Дніпрі та Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури», - сказав президент спортклубу «Дніпро-1» Геннадій Полонський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...