App Store Google Play

Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

29.06.2017 20:00
Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

Голова обласної ради Гліб Пригунов взяв участь у засіданні колегії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. У своїй промові він зазначив, що до кінця року ніяких змін у підпорядкуванні медичних закладів не буде.

"Це наша спільна позиція з адміністрацією, ми не хочемо бути авторами невдалих реформ, тож до кінця 2017 ми працюватимемо у спокійному режимі, аби жителі області мали змогу отримувати якісні медичні послуги. Всі питання - що і з якого бюджету фінансувати - вирішуємо у робочому порядку", - вважає голова облради.
 
На початку заходу Гліб Пригунов  привітав медичних працівників із професійним святом: "Від імені усієї громади вітаю вас, шановні медики, із нашим спільним святом, бажаю вам і вашим близьким здоров'я і гарного настрою!" Також з нагоди професійного свята чотирьом лікарям області присвоїли звання "заслуженого лікаря України".
 
У порядку денному головною темою  колегії департаменту охорони здоров'я було зростання  ендокринних захворювань в області. В Україні на цукровий діабет хворіє близько 10% населення. З кожним роком ця цифра зростає. Забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними ліками – один з пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради те департаменту охорони здоров’я.
 
Другий рік в Дніпропетровській області діє обласна програма „Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки”. На неї закладено майже 302 млн грн. З них на потреби хворих з цукровим діабетом на 2017 рік передбачено 73,6 млн грн.,які вже повністю освоєні. Допомогу отримують не лише жителі Дніпропетровської області, але й внутрішньо переміщенні громадяни з Донецької, Луганської областей та АР Крим.
 
Лікарні Дніпропетровської області також допомагають переселенцям, хворим на діабет. За останній рік були надані медичні послуги 501 людині з прифронтових територій. Лише цього року провели відкриті торги із закупівлі інсуліну для громадян на суму більше 73 мільйонів гривень. Обласна влада і надалі буде допомагати хворим на цю небезпечну хворобу.  
 
Окрім того, на колегії зазначили про необхідність покращення екологічної ситуації в області, адже через наявність великої кількості металургічних підприємств, зростають патології щитоподібної залози.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...