App Store Google Play

Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

29 Червня 20:00
Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

Голова обласної ради Гліб Пригунов взяв участь у засіданні колегії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. У своїй промові він зазначив, що до кінця року ніяких змін у підпорядкуванні медичних закладів не буде.

"Це наша спільна позиція з адміністрацією, ми не хочемо бути авторами невдалих реформ, тож до кінця 2017 ми працюватимемо у спокійному режимі, аби жителі області мали змогу отримувати якісні медичні послуги. Всі питання - що і з якого бюджету фінансувати - вирішуємо у робочому порядку", - вважає голова облради.
 
На початку заходу Гліб Пригунов  привітав медичних працівників із професійним святом: "Від імені усієї громади вітаю вас, шановні медики, із нашим спільним святом, бажаю вам і вашим близьким здоров'я і гарного настрою!" Також з нагоди професійного свята чотирьом лікарям області присвоїли звання "заслуженого лікаря України".
 
У порядку денному головною темою  колегії департаменту охорони здоров'я було зростання  ендокринних захворювань в області. В Україні на цукровий діабет хворіє близько 10% населення. З кожним роком ця цифра зростає. Забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними ліками – один з пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради те департаменту охорони здоров’я.
 
Другий рік в Дніпропетровській області діє обласна програма „Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки”. На неї закладено майже 302 млн грн. З них на потреби хворих з цукровим діабетом на 2017 рік передбачено 73,6 млн грн.,які вже повністю освоєні. Допомогу отримують не лише жителі Дніпропетровської області, але й внутрішньо переміщенні громадяни з Донецької, Луганської областей та АР Крим.
 
Лікарні Дніпропетровської області також допомагають переселенцям, хворим на діабет. За останній рік були надані медичні послуги 501 людині з прифронтових територій. Лише цього року провели відкриті торги із закупівлі інсуліну для громадян на суму більше 73 мільйонів гривень. Обласна влада і надалі буде допомагати хворим на цю небезпечну хворобу.  
 
Окрім того, на колегії зазначили про необхідність покращення екологічної ситуації в області, адже через наявність великої кількості металургічних підприємств, зростають патології щитоподібної залози.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...