App Store Google Play

Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

29.06.2017 20:00
Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

Голова обласної ради Гліб Пригунов взяв участь у засіданні колегії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. У своїй промові він зазначив, що до кінця року ніяких змін у підпорядкуванні медичних закладів не буде.

"Це наша спільна позиція з адміністрацією, ми не хочемо бути авторами невдалих реформ, тож до кінця 2017 ми працюватимемо у спокійному режимі, аби жителі області мали змогу отримувати якісні медичні послуги. Всі питання - що і з якого бюджету фінансувати - вирішуємо у робочому порядку", - вважає голова облради.
 
На початку заходу Гліб Пригунов  привітав медичних працівників із професійним святом: "Від імені усієї громади вітаю вас, шановні медики, із нашим спільним святом, бажаю вам і вашим близьким здоров'я і гарного настрою!" Також з нагоди професійного свята чотирьом лікарям області присвоїли звання "заслуженого лікаря України".
 
У порядку денному головною темою  колегії департаменту охорони здоров'я було зростання  ендокринних захворювань в області. В Україні на цукровий діабет хворіє близько 10% населення. З кожним роком ця цифра зростає. Забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними ліками – один з пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради те департаменту охорони здоров’я.
 
Другий рік в Дніпропетровській області діє обласна програма „Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки”. На неї закладено майже 302 млн грн. З них на потреби хворих з цукровим діабетом на 2017 рік передбачено 73,6 млн грн.,які вже повністю освоєні. Допомогу отримують не лише жителі Дніпропетровської області, але й внутрішньо переміщенні громадяни з Донецької, Луганської областей та АР Крим.
 
Лікарні Дніпропетровської області також допомагають переселенцям, хворим на діабет. За останній рік були надані медичні послуги 501 людині з прифронтових територій. Лише цього року провели відкриті торги із закупівлі інсуліну для громадян на суму більше 73 мільйонів гривень. Обласна влада і надалі буде допомагати хворим на цю небезпечну хворобу.  
 
Окрім того, на колегії зазначили про необхідність покращення екологічної ситуації в області, адже через наявність великої кількості металургічних підприємств, зростають патології щитоподібної залози.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...