App Store Google Play

Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

29 Червня 20:00
Медзаклади Дніпра залишаться на балансі області як мінімум до кінця року

Голова обласної ради Гліб Пригунов взяв участь у засіданні колегії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. У своїй промові він зазначив, що до кінця року ніяких змін у підпорядкуванні медичних закладів не буде.

"Це наша спільна позиція з адміністрацією, ми не хочемо бути авторами невдалих реформ, тож до кінця 2017 ми працюватимемо у спокійному режимі, аби жителі області мали змогу отримувати якісні медичні послуги. Всі питання - що і з якого бюджету фінансувати - вирішуємо у робочому порядку", - вважає голова облради.
 
На початку заходу Гліб Пригунов  привітав медичних працівників із професійним святом: "Від імені усієї громади вітаю вас, шановні медики, із нашим спільним святом, бажаю вам і вашим близьким здоров'я і гарного настрою!" Також з нагоди професійного свята чотирьом лікарям області присвоїли звання "заслуженого лікаря України".
 
У порядку денному головною темою  колегії департаменту охорони здоров'я було зростання  ендокринних захворювань в області. В Україні на цукровий діабет хворіє близько 10% населення. З кожним роком ця цифра зростає. Забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними ліками – один з пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради те департаменту охорони здоров’я.
 
Другий рік в Дніпропетровській області діє обласна програма „Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки”. На неї закладено майже 302 млн грн. З них на потреби хворих з цукровим діабетом на 2017 рік передбачено 73,6 млн грн.,які вже повністю освоєні. Допомогу отримують не лише жителі Дніпропетровської області, але й внутрішньо переміщенні громадяни з Донецької, Луганської областей та АР Крим.
 
Лікарні Дніпропетровської області також допомагають переселенцям, хворим на діабет. За останній рік були надані медичні послуги 501 людині з прифронтових територій. Лише цього року провели відкриті торги із закупівлі інсуліну для громадян на суму більше 73 мільйонів гривень. Обласна влада і надалі буде допомагати хворим на цю небезпечну хворобу.  
 
Окрім того, на колегії зазначили про необхідність покращення екологічної ситуації в області, адже через наявність великої кількості металургічних підприємств, зростають патології щитоподібної залози.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...