App Store Google Play

Країні доведеться пройти між Сцилою демократії і Харибдою безпеки, - Денисенко

29 Червня 09:00
Країні доведеться пройти між Сцилою демократії і Харибдою безпеки, - Денисенко

Нова стратегія московських терористичних атак проти України спрямована не лише на вибивання найбільш дієвих кадрів у розвідці і спецслужбах, вона готує нам і політичну пастку. Єдиним виходом з неї може стати лише жорстке обмеження можливості ведення Кремлем інформаційної кампанії.  Таке переконання висловив народний депутат Андрій Денисенко.

В своєму дописі на Фейсбук він підкреслив, що проплачені Кремлем коментатори  вже запустили в інформпростір версію про те, що серія терактів, що відбулися останніми днями - це сценарій Банкової з введення військового стану не лише на Донбасі, а й по всій країні з  метою узурпації влади і непроведення як президентських, так і парламентських виборів.

«Звісно, це шито білими нитками. І задача Кремля - вдарити по владі і зв'язати їй руки для дій у відповідь», - написав Денисенко.

Водночас, він зауважив, що нарощення терористичної активності дійсно вимагає надзвичайних заходів безпеки, і не лише військових, спеціальних чи в галузі прикордонного контролю.

Передусім, слід обмежити путінській агентурі можливості вести публічну активність у політичній та інформаційній сфері через політичну люстрацію, викорінення проросійських медіа та кланів, інші заходи, які будуть пробувати тлумачити як обмеження демократії.

«Але лише такі заходи і в змозі забезпечити становлення справді демократичних і справді українських, в тому числі виборчих, інститутів.

Адже терористичні атаки Кремля і супутні інформаційні та політичні кампанії "за мир" здатні посіяти достатньо сум'яття, щоби на виборах дати дорогу силам реваншу і додушити нас не на фронті, а з тилу - руками п'ятої колони», - пояснив політик.

Вихід з глухого кута, куди Путін знову загнав нас усіх -  і владу, і країну – лише розрив усіх стосунків з Московою.

«Тільки вперед, на розрив будь-яких зв'язків із Москвою в усіх її проявах, на ліквідацію всіх проміжних і гібридних, в тому числі політичних, форм з усіма їх опоблоками, інтерами, льовочкіними, мураєвими, ньюзванами, медведчуками і вілкулами. І пропетляти не вдасться. Доведеться пройти - між Сцилою демократії і Харибдою безпеки», - підкреслив Андрій Денисенко.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...