App Store Google Play

Комп'ютерна мережа Дніпровської міськради не боїться ані Petya, ані інших атак, - Мерило

29.06.2017 08:00
Комп'ютерна мережа Дніпровської міськради не боїться ані Petya, ані інших атак, - Мерило

Вчора, 28 червня, стало відомо, що жоден комп'ютер, інформаційна система чи база в мережі міськради Дніпра не була вражена вірусом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувача обов'язків заступника міського голови Яніки Мерило у Facebook.

За її словами, уникнути зараженню вірусом вдалося завдяки вчасному установленню всіх апдейтів, оновленню системи і користування новими версіями Windows. Наскільки сьогодні відомо, постраждали комп’ютери з операційною системою Windows восьмої або неоновленної версії.

«Всі інформаційні реєстри міськради захищені, сайт працює. Відразу коли з'явилася інформація про масштабні атаки, були відключені життєво важливі ресурси і тепер, з розумінням суті атак, підключаємо на місця. Мені здається це показує, що ми розуміємо і з серйозністю ставимося до безпеки», - зазначила Яніка Мерило.

Згідно з інформацією, принципи безпеки були прийняті в минулому році, а декілька тижнів тому провели останній аудит безпеки реєстрів. Також кілька місяців тому за рішенням мера створили групу «Smart City Dnipro», куди входять представники всіх основних ВНЗ та ІТ-компаній.

«В рамках неї, а також завдяки моїй активній підтримці, створюємо вже протягом декількох місяців «Церт» - групу реагування на кіберзагрози. Кращі фахівці, які підключаються на захист систем, постійно моніторять їх безпеку», - зазначила виконувач обов'язків заступника міського голови.

Яніка Мерило наголосила, що необхідно прийняти законопроекти про кібербезпеку та про хмари, адже захищати систему важливо постійно, а не лише в кризових ситуаціях.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...