App Store Google Play

Комп'ютерна мережа Дніпровської міськради не боїться ані Petya, ані інших атак, - Мерило

29 Червня 08:00
Комп'ютерна мережа Дніпровської міськради не боїться ані Petya, ані інших атак, - Мерило

Вчора, 28 червня, стало відомо, що жоден комп'ютер, інформаційна система чи база в мережі міськради Дніпра не була вражена вірусом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувача обов'язків заступника міського голови Яніки Мерило у Facebook.

За її словами, уникнути зараженню вірусом вдалося завдяки вчасному установленню всіх апдейтів, оновленню системи і користування новими версіями Windows. Наскільки сьогодні відомо, постраждали комп’ютери з операційною системою Windows восьмої або неоновленної версії.

«Всі інформаційні реєстри міськради захищені, сайт працює. Відразу коли з'явилася інформація про масштабні атаки, були відключені життєво важливі ресурси і тепер, з розумінням суті атак, підключаємо на місця. Мені здається це показує, що ми розуміємо і з серйозністю ставимося до безпеки», - зазначила Яніка Мерило.

Згідно з інформацією, принципи безпеки були прийняті в минулому році, а декілька тижнів тому провели останній аудит безпеки реєстрів. Також кілька місяців тому за рішенням мера створили групу «Smart City Dnipro», куди входять представники всіх основних ВНЗ та ІТ-компаній.

«В рамках неї, а також завдяки моїй активній підтримці, створюємо вже протягом декількох місяців «Церт» - групу реагування на кіберзагрози. Кращі фахівці, які підключаються на захист систем, постійно моніторять їх безпеку», - зазначила виконувач обов'язків заступника міського голови.

Яніка Мерило наголосила, що необхідно прийняти законопроекти про кібербезпеку та про хмари, адже захищати систему важливо постійно, а не лише в кризових ситуаціях.  

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...