App Store Google Play

Борис Філатов привітав колектив Дніпропетровського пологового будинку №1

28.06.2017 17:15
Борис Філатов привітав колектив Дніпропетровського пологового будинку №1

Борис Філатов привітав колектив Дніпровського пологового будинку № 1, за 55 років роботи якого на світ з'явилися 215 тисяч містян.

Міський пологовий будинок № 1 у Дніпрі відзначає 55-річний ювілей. 27 червня мер Борис Філатов вручив представникам колективу медзакладу почесні відзнаки та подякував за їхню надважливу роботу.

«У цьому пологовому будинку фактично починається місто. 215 тисяч новонароджених з'явилися в цих стінах – це чверть населення міста. Тут народився я і моя донька. Люди приходять сюди за щастям і новим життям. Вітаю всіх лікарів і медпрацівників із ювілеєм пологового будинку!» – зазначив Борис Філатов.

Міський пологовий будинок № 1 заснували у 1962 році на базі колишнього гуртожитку. Нині заклад має вищу акредитаційну категорію. Щодня здоров'ям немовлят і їхніх мам тут опікуються майже 300 працівників. Свого часу медзаклад першим в області створив відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених немовлят за методом «Мама-кенгуру». Заклад також спеціалізується на наданні допомоги при передчасних пологах.

Цьогоріч на утримання установи передбачено загалом 18,8 млн грн. Із них 2,6 млн грн – кошти міського бюджету. Решта – державна медична субвенція.

Протягом березня-червня цього року місто виділило додаткові 331,6 тис. грн на виплату зарплат працівникам пологового будинку.

Торік у рамках міської програми «Здоров'я населення Дніпра на 2016-2020 рр.» Для закладу придбали обладнання та медикаменти для новонароджених, а також витратні матеріали для безкоштовного проведення ультразвукового скринінгу вагітних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...