App Store Google Play

Борис Філатов привітав колектив Дніпропетровського пологового будинку №1

28.06.2017 17:15
Борис Філатов привітав колектив Дніпропетровського пологового будинку №1

Борис Філатов привітав колектив Дніпровського пологового будинку № 1, за 55 років роботи якого на світ з'явилися 215 тисяч містян.

Міський пологовий будинок № 1 у Дніпрі відзначає 55-річний ювілей. 27 червня мер Борис Філатов вручив представникам колективу медзакладу почесні відзнаки та подякував за їхню надважливу роботу.

«У цьому пологовому будинку фактично починається місто. 215 тисяч новонароджених з'явилися в цих стінах – це чверть населення міста. Тут народився я і моя донька. Люди приходять сюди за щастям і новим життям. Вітаю всіх лікарів і медпрацівників із ювілеєм пологового будинку!» – зазначив Борис Філатов.

Міський пологовий будинок № 1 заснували у 1962 році на базі колишнього гуртожитку. Нині заклад має вищу акредитаційну категорію. Щодня здоров'ям немовлят і їхніх мам тут опікуються майже 300 працівників. Свого часу медзаклад першим в області створив відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених немовлят за методом «Мама-кенгуру». Заклад також спеціалізується на наданні допомоги при передчасних пологах.

Цьогоріч на утримання установи передбачено загалом 18,8 млн грн. Із них 2,6 млн грн – кошти міського бюджету. Решта – державна медична субвенція.

Протягом березня-червня цього року місто виділило додаткові 331,6 тис. грн на виплату зарплат працівникам пологового будинку.

Торік у рамках міської програми «Здоров'я населення Дніпра на 2016-2020 рр.» Для закладу придбали обладнання та медикаменти для новонароджених, а також витратні матеріали для безкоштовного проведення ультразвукового скринінгу вагітних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...