App Store Google Play

Борис Філатов привітав колектив Дніпропетровського пологового будинку №1

28 Червня 17:15
Борис Філатов привітав колектив Дніпропетровського пологового будинку №1

Борис Філатов привітав колектив Дніпровського пологового будинку № 1, за 55 років роботи якого на світ з'явилися 215 тисяч містян.

Міський пологовий будинок № 1 у Дніпрі відзначає 55-річний ювілей. 27 червня мер Борис Філатов вручив представникам колективу медзакладу почесні відзнаки та подякував за їхню надважливу роботу.

«У цьому пологовому будинку фактично починається місто. 215 тисяч новонароджених з'явилися в цих стінах – це чверть населення міста. Тут народився я і моя донька. Люди приходять сюди за щастям і новим життям. Вітаю всіх лікарів і медпрацівників із ювілеєм пологового будинку!» – зазначив Борис Філатов.

Міський пологовий будинок № 1 заснували у 1962 році на базі колишнього гуртожитку. Нині заклад має вищу акредитаційну категорію. Щодня здоров'ям немовлят і їхніх мам тут опікуються майже 300 працівників. Свого часу медзаклад першим в області створив відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених немовлят за методом «Мама-кенгуру». Заклад також спеціалізується на наданні допомоги при передчасних пологах.

Цьогоріч на утримання установи передбачено загалом 18,8 млн грн. Із них 2,6 млн грн – кошти міського бюджету. Решта – державна медична субвенція.

Протягом березня-червня цього року місто виділило додаткові 331,6 тис. грн на виплату зарплат працівникам пологового будинку.

Торік у рамках міської програми «Здоров'я населення Дніпра на 2016-2020 рр.» Для закладу придбали обладнання та медикаменти для новонароджених, а також витратні матеріали для безкоштовного проведення ультразвукового скринінгу вагітних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...