App Store Google Play

Захист прав ветеранів АТО набирає обертів

27.06.2017 10:20
Захист прав ветеранів АТО набирає обертів

26 червня в медіа-центрі Інформатор пройшла прес-конференція членів громадської організації "Правозахисна група "Січ" під час якої обговорили проект під назвою "Правова підтримка ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей у Дніпропетровській області". Про це передає Дніпроград. 

Проект розпочався 1 червня та функціонує у рамках діяльності ГО "ПГ "Січ". Зазначається, що метою проекту є посилення правових можливостей ветеранів АТО шляхом підвищення їх обізнанності у правовій сфері. Паралельно будуть надаватися безоплатні консультації з соціально-правових питань, побудова комунікації між атовцями та органами місцевої влади тощо. 

"Враховуючи те, що наша область однією із перших в Україні стала на захист держави від сепаратизму, можна сказати, що реалізація проекту допомоги учасникам АТО та членам їх сімей є найбільш актуальним питанням у данний час", - повідомила помічниця керівника проекту ГО "ПГ "Січ" Юлія Полехіна. 

Підкреслюється, що наразі у нашому регіоні проживає понад 19 тис. демобілізованих учасників бойових дій. Не всі з них можуть отримати достатній рівень доступної та кваліфікованої соціально-правової допомоги. 

"З початку діяльності нашої організації у липні 2014 року по липень 2016 року юристи та правозахисники надали допомогу приблизно трьом тисячам бійців та членів їх сімей. З липня 2016 по травень 2017 до нас звернулися 1470 осіб. Тобто ми спостерігаємо стрімку тенденцію до зростання кількості звернень. І це обумовлює актуальність нашого проекту", - додала Юлія Пелехіна. 

У рамках проекту буде здійснено ряд заходів, зокрема будуть проведені семінари для ветеранів АТО, членів їх сімей та органів місцевої влади. Відбудуться круглі столи, які допоможуть налагодити контакт між різними державними та недержавними організаціями у питаннях щодо захисту прав учасників бойових дій. 

"Наразі небагато донорів готові фінансувати проекти, спрямовані на допомогу демобілізованим учасникам АТО та тим, хто наразі проходить службу. Ми дуже вдячні Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні за змогу реалізувати цей проект", - зазначила проектний менеджер ГО "ПГ "Січ" Олена Приз. 

Проект буде тривати по листопад 2017 року і охопить всю Дніпропетровську область. 

Нагадаємо, що Правозахисна група "Січ" входить у склад найбільш авторитетної правозахисної асосціації країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...