App Store Google Play

Захист прав ветеранів АТО набирає обертів

27 Червня 10:20
Захист прав ветеранів АТО набирає обертів

26 червня в медіа-центрі Інформатор пройшла прес-конференція членів громадської організації "Правозахисна група "Січ" під час якої обговорили проект під назвою "Правова підтримка ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей у Дніпропетровській області". Про це передає Дніпроград. 

Проект розпочався 1 червня та функціонує у рамках діяльності ГО "ПГ "Січ". Зазначається, що метою проекту є посилення правових можливостей ветеранів АТО шляхом підвищення їх обізнанності у правовій сфері. Паралельно будуть надаватися безоплатні консультації з соціально-правових питань, побудова комунікації між атовцями та органами місцевої влади тощо. 

"Враховуючи те, що наша область однією із перших в Україні стала на захист держави від сепаратизму, можна сказати, що реалізація проекту допомоги учасникам АТО та членам їх сімей є найбільш актуальним питанням у данний час", - повідомила помічниця керівника проекту ГО "ПГ "Січ" Юлія Полехіна. 

Підкреслюється, що наразі у нашому регіоні проживає понад 19 тис. демобілізованих учасників бойових дій. Не всі з них можуть отримати достатній рівень доступної та кваліфікованої соціально-правової допомоги. 

"З початку діяльності нашої організації у липні 2014 року по липень 2016 року юристи та правозахисники надали допомогу приблизно трьом тисячам бійців та членів їх сімей. З липня 2016 по травень 2017 до нас звернулися 1470 осіб. Тобто ми спостерігаємо стрімку тенденцію до зростання кількості звернень. І це обумовлює актуальність нашого проекту", - додала Юлія Пелехіна. 

У рамках проекту буде здійснено ряд заходів, зокрема будуть проведені семінари для ветеранів АТО, членів їх сімей та органів місцевої влади. Відбудуться круглі столи, які допоможуть налагодити контакт між різними державними та недержавними організаціями у питаннях щодо захисту прав учасників бойових дій. 

"Наразі небагато донорів готові фінансувати проекти, спрямовані на допомогу демобілізованим учасникам АТО та тим, хто наразі проходить службу. Ми дуже вдячні Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні за змогу реалізувати цей проект", - зазначила проектний менеджер ГО "ПГ "Січ" Олена Приз. 

Проект буде тривати по листопад 2017 року і охопить всю Дніпропетровську область. 

Нагадаємо, що Правозахисна група "Січ" входить у склад найбільш авторитетної правозахисної асосціації країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...