App Store Google Play

Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

27.06.2017 08:00
Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

Вчора, 26 червня, Наглядова рада «Приватбанку» підтвердила, що Голова Правління банку Олександр Шлапак йде у відставку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Приватбанку».

Як зазначається,  Голова Правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак належним чином виконав поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану «ПриватБанку». Найближчим часом він планує завершити антикризову каденцію на посаді Голови Правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

За інформацією прес-служба банку, Голова Правління продовжує керувати банком. Разом з тим, відповідну заяву Глави банку вже подано Наглядовій раді банку. Вона може її розглянути на наступному засіданні, яке відбудеться в кінці липня.

«Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший в країні банк відразу після переходу в державну власність, в період великих ризиків і невизначеностей. Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Олександра Шлапака банківські справи були стабілізовані, забезпечено його сталий розвиток, - повідомили в прес-службі банку.

Завдяки роботі менеджменту банку завершено аудит фінансової звітності банку відповідно до міжнародних стандартів. Урядом і Наглядовою радою затверджено фінансовий звіт банку за 2016 рік і аудиторський висновок до нього.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 Кабмін прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку", а 23 червня Уряд вирішив докапіталізувати «ПриватБанк» на суму до 38 мільярдів гривень.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...