App Store Google Play

Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

27 Червня 08:00
Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

Вчора, 26 червня, Наглядова рада «Приватбанку» підтвердила, що Голова Правління банку Олександр Шлапак йде у відставку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Приватбанку».

Як зазначається,  Голова Правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак належним чином виконав поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану «ПриватБанку». Найближчим часом він планує завершити антикризову каденцію на посаді Голови Правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

За інформацією прес-служба банку, Голова Правління продовжує керувати банком. Разом з тим, відповідну заяву Глави банку вже подано Наглядовій раді банку. Вона може її розглянути на наступному засіданні, яке відбудеться в кінці липня.

«Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший в країні банк відразу після переходу в державну власність, в період великих ризиків і невизначеностей. Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Олександра Шлапака банківські справи були стабілізовані, забезпечено його сталий розвиток, - повідомили в прес-службі банку.

Завдяки роботі менеджменту банку завершено аудит фінансової звітності банку відповідно до міжнародних стандартів. Урядом і Наглядовою радою затверджено фінансовий звіт банку за 2016 рік і аудиторський висновок до нього.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 Кабмін прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку", а 23 червня Уряд вирішив докапіталізувати «ПриватБанк» на суму до 38 мільярдів гривень.

 

 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...