App Store Google Play

Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

27.06.2017 08:00
Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

Вчора, 26 червня, Наглядова рада «Приватбанку» підтвердила, що Голова Правління банку Олександр Шлапак йде у відставку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Приватбанку».

Як зазначається,  Голова Правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак належним чином виконав поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану «ПриватБанку». Найближчим часом він планує завершити антикризову каденцію на посаді Голови Правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

За інформацією прес-служба банку, Голова Правління продовжує керувати банком. Разом з тим, відповідну заяву Глави банку вже подано Наглядовій раді банку. Вона може її розглянути на наступному засіданні, яке відбудеться в кінці липня.

«Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший в країні банк відразу після переходу в державну власність, в період великих ризиків і невизначеностей. Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Олександра Шлапака банківські справи були стабілізовані, забезпечено його сталий розвиток, - повідомили в прес-службі банку.

Завдяки роботі менеджменту банку завершено аудит фінансової звітності банку відповідно до міжнародних стандартів. Урядом і Наглядовою радою затверджено фінансовий звіт банку за 2016 рік і аудиторський висновок до нього.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 Кабмін прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку", а 23 червня Уряд вирішив докапіталізувати «ПриватБанк» на суму до 38 мільярдів гривень.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...