App Store Google Play

Цьогоріч у Межовій оновлять одразу дві школи

26 Червня 20:30
Цьогоріч у Межовій оновлять одразу дві школи

У селищі Межова оновлюють одразу дві школи. Ремонтні роботи мають завершитися восени. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школи в селах мають бути такими ж як і у містах – таке завдання ставить Президент Петро Порошенко – і ми активно над цим працюємо. Щоб створити для учнів і вчителів комфортні умови, оновлюємо навчальні заклади. Старі будівлі отримують нове життя і мають вже європейський вигляд. У 2017-му плануємо реконструювати 25 шкіл», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Школа №1 у Межовій стала опорною – тепер там навчаються 360 дітей з восьми сіл району. Щоб навчання було комфортнішим, у будівлі ремонтують дах, замінюють вікна, всередині оновлюють спортзал та облаштовують актову залу, якої тут ніколи не було. Справжньої родзинкою закладу стане фасад зі спеціальної фіброплити.

«Це новий матеріал на ринку України, такого немає навіть у Києві. Має високу тепловіддачу, а яскравий дизайн буде радувати око школярів та вчителів», – розповів підрядник Андрій Соколов.

У школі №2 учні перших та других класів завжди навчалися окремо, у старенькій одноповерховій будівлі. З 2012-го року стіни приміщення почали руйнуватися. Батьки та педагоги били на сполох, однак ситуація не вирішувалася.

«У 2015-му до селища приїхав губернатор Валентин Резніченко, ми звернулися з цим питанням до нього. І він одразу відгукнувся», – розповіла директор школи №1 Валентина Іванисенко.

Вирішили звести нову двоповерхову будівлю – перший поверх виділили під харчоблок, другий – під навчальні класи, спальню та ігрову. Добудову з’єднали переходом з головним корпусом школи.

«Місцевий бюджет не впорався б із такою дорогою реконструкцією. Це стало можливим лише за підтримки команди Валентина Резніченка», – сказав заступник голови Межівської райдержадміністрації Сергій Богдан.

Нині ремонтні роботи виконані більш ніж наполовину. Вже восени діти навчатимуться в оновленій школі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...