App Store Google Play

Цьогоріч у Межовій оновлять одразу дві школи

26.06.2017 20:30
Цьогоріч у Межовій оновлять одразу дві школи

У селищі Межова оновлюють одразу дві школи. Ремонтні роботи мають завершитися восени. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школи в селах мають бути такими ж як і у містах – таке завдання ставить Президент Петро Порошенко – і ми активно над цим працюємо. Щоб створити для учнів і вчителів комфортні умови, оновлюємо навчальні заклади. Старі будівлі отримують нове життя і мають вже європейський вигляд. У 2017-му плануємо реконструювати 25 шкіл», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Школа №1 у Межовій стала опорною – тепер там навчаються 360 дітей з восьми сіл району. Щоб навчання було комфортнішим, у будівлі ремонтують дах, замінюють вікна, всередині оновлюють спортзал та облаштовують актову залу, якої тут ніколи не було. Справжньої родзинкою закладу стане фасад зі спеціальної фіброплити.

«Це новий матеріал на ринку України, такого немає навіть у Києві. Має високу тепловіддачу, а яскравий дизайн буде радувати око школярів та вчителів», – розповів підрядник Андрій Соколов.

У школі №2 учні перших та других класів завжди навчалися окремо, у старенькій одноповерховій будівлі. З 2012-го року стіни приміщення почали руйнуватися. Батьки та педагоги били на сполох, однак ситуація не вирішувалася.

«У 2015-му до селища приїхав губернатор Валентин Резніченко, ми звернулися з цим питанням до нього. І він одразу відгукнувся», – розповіла директор школи №1 Валентина Іванисенко.

Вирішили звести нову двоповерхову будівлю – перший поверх виділили під харчоблок, другий – під навчальні класи, спальню та ігрову. Добудову з’єднали переходом з головним корпусом школи.

«Місцевий бюджет не впорався б із такою дорогою реконструкцією. Це стало можливим лише за підтримки команди Валентина Резніченка», – сказав заступник голови Межівської райдержадміністрації Сергій Богдан.

Нині ремонтні роботи виконані більш ніж наполовину. Вже восени діти навчатимуться в оновленій школі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...