App Store Google Play

Підсумки тижня від ДніпроОДА: водоводи, садочки та ділянки бійцям

26.06.2017 15:00
Підсумки тижня від ДніпроОДА: водоводи, садочки та ділянки бійцям

Сьогодні, 26 червня, у Дніпрі в прес-центрі Дніпропетровської ОДА звітували стосовно заходів в соціальній сфері та інфраструктурі регіону. З переліком досягнень та планів до журналістів вийшов заступник голови ОДА Володимир Юрченко, повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

На минулому тижні з бюджету області було виділено 70 мільйонів гривень для виплат малозабезпеченим сім'ям. Таких в області нараховується близько 4 тисяч. 700 мільйонів виокремили для заробітньої плати та відпускних працівникам бюджетної сфери.

Щодо інфраструктури - у Богданівській територіальній громаді відкрили сучасний дитсадок. Він розрахований на 75 дітей. На території садочка розміщено ігрову кімнату, дитячий майданчик. Також в ньому постійно працюватиме психолог.

Село Божедарівка відтепер оснащене водоводом. Як зазначається, водопостачання отримали 3,5 тисяч населених пунктів, в яких у минулому взагалі не було води.

Як зазначається, у селищі Межова відкрили сучасний ком’юніті-центр, в якому переселенці та пенсіонери зможуть безкоштовно займатися на тренажерах, йогою, опановувати комп’ютер та спілкуватися з психологом.

Проект зі створення ком’юніті-центру відібрали на відкритому конкурсі, що провели команда Валентина Резніченка та компанія GIZ у 2016 році. Тоді розглянули 151 заявку від громад області та обрали для реалізації десять найкращих ідей.

За даними, на сьогоднішній день чотири тисячі бійців війни на Сході України вже отримали земельну власність. Заяви близько п'яти тисяч воїнів знаходяться на розгляді. Нині призвано до армії 1200 мешканців обдасті, що складає близько 230 осіб в місяць.

Говорячи про плани обласної влади, заступник голови ДніпроОДА нагадав - 28 червня, в День Конституції України, від Фестивального причалу Дніпра відшвартовується регата «Козацький шлях», організатором якої є, зокрема, команда Валентина Резніченка.

«Понад два десятки яхт з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Одеської областей подолають півтисячі кілометрів. Проводити яхтсменів та насолодитися незабутнім видовищем запрошуємо всіх бажаючих», – сказав Володимир Юрченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...