App Store Google Play

Підсумки тижня від ДніпроОДА: водоводи, садочки та ділянки бійцям

26 Червня 15:00
Підсумки тижня від ДніпроОДА: водоводи, садочки та ділянки бійцям

Сьогодні, 26 червня, у Дніпрі в прес-центрі Дніпропетровської ОДА звітували стосовно заходів в соціальній сфері та інфраструктурі регіону. З переліком досягнень та планів до журналістів вийшов заступник голови ОДА Володимир Юрченко, повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

На минулому тижні з бюджету області було виділено 70 мільйонів гривень для виплат малозабезпеченим сім'ям. Таких в області нараховується близько 4 тисяч. 700 мільйонів виокремили для заробітньої плати та відпускних працівникам бюджетної сфери.

Щодо інфраструктури - у Богданівській територіальній громаді відкрили сучасний дитсадок. Він розрахований на 75 дітей. На території садочка розміщено ігрову кімнату, дитячий майданчик. Також в ньому постійно працюватиме психолог.

Село Божедарівка відтепер оснащене водоводом. Як зазначається, водопостачання отримали 3,5 тисяч населених пунктів, в яких у минулому взагалі не було води.

Як зазначається, у селищі Межова відкрили сучасний ком’юніті-центр, в якому переселенці та пенсіонери зможуть безкоштовно займатися на тренажерах, йогою, опановувати комп’ютер та спілкуватися з психологом.

Проект зі створення ком’юніті-центру відібрали на відкритому конкурсі, що провели команда Валентина Резніченка та компанія GIZ у 2016 році. Тоді розглянули 151 заявку від громад області та обрали для реалізації десять найкращих ідей.

За даними, на сьогоднішній день чотири тисячі бійців війни на Сході України вже отримали земельну власність. Заяви близько п'яти тисяч воїнів знаходяться на розгляді. Нині призвано до армії 1200 мешканців обдасті, що складає близько 230 осіб в місяць.

Говорячи про плани обласної влади, заступник голови ДніпроОДА нагадав - 28 червня, в День Конституції України, від Фестивального причалу Дніпра відшвартовується регата «Козацький шлях», організатором якої є, зокрема, команда Валентина Резніченка.

«Понад два десятки яхт з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Одеської областей подолають півтисячі кілометрів. Проводити яхтсменів та насолодитися незабутнім видовищем запрошуємо всіх бажаючих», – сказав Володимир Юрченко.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...