App Store Google Play

Перевізник Вілкула возить дніпрян автобусами-двійниками і не платить податки

26.06.2017 17:00
Перевізник Вілкула возить дніпрян автобусами-двійниками і не платить податки

Народний депутат Андрій Денисенко звернувся до Державної фіскальної служби, Національної поліції та прокуратури з проханням провести перевірку одного з місцевих перевізників.

Звернення ґрунтується на скарзі, яку до громадської приймальні депутата надіслав колектив водіїв ТОВ «Автотранссервіс».

Керівником даного підприємства є Андрій Руссавський, давній поплічник «опоблоківця» Олександра Вілкула, а безпосередніми власниками – Олег Пінєгінин та Ринат Бузяков. За прихильність і активну фінансову допомогу одіозний нардеп, свого часу, зробив обох депутатами обласної ради від «Партії регіонів», а Бузякова – навіть керівником обласної автотрансінспекції.

Саме тоді, в 2010 році, сфера маршрутних перевезень в області стала найбільш корумпованою.

Втім, пройшло вже понад три роки відтоді, як Партія Регіонів (нині Опоблок) не при владі, а корупційні схеми перевізників  і досі працюють та наповнюють кишені ОПГ Вілкулів. Саме з цих грошей фінансуються провокації та проросійські заходи за участі «тітушок», зокрема і резонансна акція з побиттям ветеранів АТО 9 травня у Дніпрі.

У зверненні до нардепа працівники підприємства-перевізника вказують на цілу низку грубих порушень Пінєгіним і Бузяковим законодавства.

Як стверджують джерела Дніпрограду, на закріплених згідно діючих договорів на організацію перевезення пасажирів маршрутів «Автотранссервіс» повинен мати щонайменше 515 автобусів, а з урахуванням відповідного резерву – 590. Втім, згідно з інформацією, що міститься в реєстрі сервісних центрів МВС, підприємство має лише 306 одиниць рухомого складу. Основними замовниками перевезень є Дніпровські міська та обласна ради, які, в разі виявлення невідповідності реальної кількості автобусів заявленій, можуть розірвати договори і надати права на перевезення мешканців області іншим перевізникам, у яких є достатньо транспорту для безпечного обслуговування пасажирів.

Та й ці 306 одиниць рухомого складу, як виявляється, є не геть легальними. «Автотранссервіс» возить мешканців області автобусами-двійниками. Як відомо, в останній день зими 2014 року у Дніпрі вщент згоріли 25 автобусів "Автотрассервісу", однак, за даними джерел, є інформація, що всі автобуси, які згоріли, продовжують працювати на маршрутах, міста і області за рахунок фальсифікацій в офіційних документах (інвойси, митні декларації, тощо) року виготовлення транспортного засобу, відмітки про перетин митної території тощо. Пінєгін і поплічники ввезли на територію України автобуси-донори, що в подальшому стали двійниками тих, що згоріли.

Отже, якщо дані про підробку документів та нерозмитнення автобусів підтвердяться, можна говорити про те, що Олег Пінєгін разом з групою осіб   завідомо використовували та надавали підроблені офіційні документи, відтак їх дії підпадають під ч.1, ч.2, ч.4 статті 358, ч.1 статті 366 КК України, вже не кажучи про недоотриманий державою прибуток у вигляді сплати обов’язкового податку на розмитнення.

Не менш серйозним «дзвіночком» є і факт ухилення Пінєгіним і Бузяковим від сплати податків та ЄСВ. За розрахункової, згідно укладених Автотранссервісом договорів кількості працівників 1310 осіб, згідно даних Міністерства доходів та зборів, перевізник платить різноманітних податків лише за 628 працівників.

Проста арифметика доводить, що за мінімальної зарплати в 3200 грн, за 682 неоформлених працівника щомісяця бюджет недоотримує понад 900 тисяч гривень.

Тобто, фактично йде мова про грубе порушення законодавства про працю, ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Усі викладені в зверненні факти, разом із доказовою базою, народний депутат Андрій Денисенко вже передав до ДФС, прокуратури та Нацполіції. Наразі вищезгадані відомства мають ініціювати перевірку одіозного перевізника. Державна фіскальна служба, як відомо вже почала викривати корупційні схеми ОПГ Вілкулів в ще одному «базовому» для родини шахраїв місті – Кривому Розі.

Крім того, нардеп звернувся до Генпрокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням взяти розслідування цієї справи під особистий контроль. Таким чином, проросійському політику Вілкулу вкотре обрубають фінансування. Мешканці регіону отримають змогу користуватися якісними послугами з перевезення добросовісним підприємцем, а Олександр Вілкул втратить можливість оплачувати послуги «тітушок» для влаштування безладів та розхитування ситуації на Дніпропетровщині. Адже після затримання цілої низки найманців, які влаштували криваву бійню під пам’ятником Слави у Дніпрі 9 травня, послуги безпринципних «спортсменів» зросли в рази.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...