App Store Google Play

Наливайченко: Справделиве застосування закону має бути по всій країні

26.06.2017 15:20
Наливайченко: Справделиве застосування закону має бути по всій країні

26 червня в інформаційному центрі Мост Днепр пройшла прес-конференція лідера громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентина Наливайченка та ветеранів добровольчих підрозділів. Під час зустрічі обговорили проблему із забезпеченням дотримання прав учасників бойових дій та членів їх сімей. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події. 

"Добровольці першими відгукнулися на заклик захистити Україну від зовнішньої агресії, вони йшли попереду та віддавали своє здоров'я та життя за нас. Але наразі існує чимало проблем із дотриманням прав цих людей, адже часто чиновники просто відмовляють у реєстрації документів на соціальну допомогу та "вставляють палки" у колеса ветеранам АТО", - заявив Наливайченко.

Політик також зазначив, що наразі існує можливість забезпечити Збройні сили України достатньою кількістю захисних модулів, які виготовляються на підприємствах Дніпра. 

Ветерани, зокрема полку "Дніпро-1", розповіли про труднощі, які виникли у них при заявці на отримання фінансової допомоги для лікування. 

"Наразі існує судове рішення, яке забов'язує виплатити мені необхідну суму, але воно ігнорується чиновниками. Вони навіть оскаржили це рішення у апеляційному суді та продовжують тиснути на мене", - розповів ветеран АТО Олексій Максименко. 

Повідомляється, що наразі рух "Справедливість" відкриває консультаційні центри по всій Україні, які будуть займатися правовою та соціальною підтримкою учасників бойових дій та членів їх сімей. 

"Ці правові центри стануть невід'ємною частиною єдиної системи дотримання прав ветеранів війни з Росією", - додав Валентин Наливайченко. 

Нагадаємо, раніше Валентин Наливайченко заявив, що безвіз з ЄС – лише перший крок, наступними, на його думку мають стати угода про асоціацію з Євросоюзом та членство у ЄС та НАТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...