App Store Google Play

Наливайченко: Справделиве застосування закону має бути по всій країні

26.06.2017 15:20
Наливайченко: Справделиве застосування закону має бути по всій країні

26 червня в інформаційному центрі Мост Днепр пройшла прес-конференція лідера громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентина Наливайченка та ветеранів добровольчих підрозділів. Під час зустрічі обговорили проблему із забезпеченням дотримання прав учасників бойових дій та членів їх сімей. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події. 

"Добровольці першими відгукнулися на заклик захистити Україну від зовнішньої агресії, вони йшли попереду та віддавали своє здоров'я та життя за нас. Але наразі існує чимало проблем із дотриманням прав цих людей, адже часто чиновники просто відмовляють у реєстрації документів на соціальну допомогу та "вставляють палки" у колеса ветеранам АТО", - заявив Наливайченко.

Політик також зазначив, що наразі існує можливість забезпечити Збройні сили України достатньою кількістю захисних модулів, які виготовляються на підприємствах Дніпра. 

Ветерани, зокрема полку "Дніпро-1", розповіли про труднощі, які виникли у них при заявці на отримання фінансової допомоги для лікування. 

"Наразі існує судове рішення, яке забов'язує виплатити мені необхідну суму, але воно ігнорується чиновниками. Вони навіть оскаржили це рішення у апеляційному суді та продовжують тиснути на мене", - розповів ветеран АТО Олексій Максименко. 

Повідомляється, що наразі рух "Справедливість" відкриває консультаційні центри по всій Україні, які будуть займатися правовою та соціальною підтримкою учасників бойових дій та членів їх сімей. 

"Ці правові центри стануть невід'ємною частиною єдиної системи дотримання прав ветеранів війни з Росією", - додав Валентин Наливайченко. 

Нагадаємо, раніше Валентин Наливайченко заявив, що безвіз з ЄС – лише перший крок, наступними, на його думку мають стати угода про асоціацію з Євросоюзом та членство у ЄС та НАТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...