App Store Google Play

Манекен з обличчям очільника міста викинули на смітник у Дніпрі

25.06.2017 08:00
Манекен з обличчям очільника міста викинули на смітник у Дніпрі

Активісти зібралися на площі Героїв Майдану, аби проїхатися містом до житлового комплексу «Амстердам», де мешкає міський голова Дніпра Борис Філатов. Про це йдеться у сюжеті 9 каналу, передає Дніпроград.

Найбільш актвину частину автопробігу склали представники «Автомайдану» з Києва. Як пояснив один із лідерів ГО, Сергій Хаджинов:

"Ми шоковані фактом, що Філатов призначив колишнього командира загону «Беркута» Ткаченканачальником муніципальної поліції. Ми вважаємо, що це плювок всім, хто був на Майдані, три з половиною роки тому. Ми вважаємо, що такі люди не повинні бути ні в якому разі на будь-яких державних або муніципальних посадах, і ми приїхали в Дніпро для того, аби зустрітися з Філатовим можливо, у нього вдома або десь ще, і задати йому прямо в очі питання, навіщо він це зробив", - зазначив Хаджиков.

Учасники автопробігу воліли поспілкуватися саме з Борисом Філатовим, бо в численних інтерв’ю з цього приводу міський голова дніпра взяв на себе відповідальність за призначення Андрія Ткаченка.

Крім киян до дніпровських активістів приєдналися приїжджі з Полтави, Черкас, Кам’янського, Кривого Рогу.

Опозицією до прихильників автопробігу виступили представники ГО «Вільна доля», обурені втручанням активістів з інших міст України. Такі заходи на думку Дмитра Смолянського, Артема Губенка, Ігоря Зайцева та інших представників ГО, «гойдають місто». Вони дотримуються думки, що треба дати Ткаченку працювати і оцінювати його за справами, а не за минулим.

Учасники автопробігу зупинилися перед шлагбаумом на в’їзді до Амстердаму, далі їх не пропустили охоронці. Після короткої суперечки активісти полишили машини на в’їзді та пішки піднялися до житлового комплексу. На майданчику перед будинком провели мітинг, зателефонували до міського голови на мобільний, почули відповідь, що виходити до них він не збирається і «как приехали, так и уедете».  Від охоронців комплекса 9 каналу стало відомо, що Борис Філатов на момент подій у квартирі не перебував.

Учасники мітинга принесли з собою манекен, який оздобили фотографією обличчя Бориса Філтова. Манекен облили легкозаймистою речовиною та намагалися підпалити. Втрутилася поліція — правоохоронці зупинили людей, які мали намір підпалии манекен.

Як пояснив в.о. начальника обласної поліції з питань громадської безпеки Володимир Богоніс, інакше стлося б правопорушення. Розпалювати багатя на міській території забороняє стаття 152 Адміністративного Кодекус України ( Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою населених пунктів)

Жодних правопорушень у ході мітингу поліція не зафіксувала. Ативісти ж заявили:» Ми прибираємо після себе сміття», — розібрали пластиковий манекен на частини і викинули у смітник на територїі «Амстердаму».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...