App Store Google Play

У Дніпрі одержувачів грантів вчили ефективно працювати з фінансовими донорами

24 Червня 12:45
У Дніпрі одержувачів грантів вчили ефективно працювати з фінансовими донорами

Представники півтора десятка організацій взяли участь в першому тренінгу «Логіко-структурний підхід до розробки проекту», який відбувся в Дніпрі. Захід тривав чотири дні, і на нього приїхали активісти не тільки з Дніпропетровської області, а й з сусідніх регіонів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Центру підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

«Сьогодні ми починаємо наш новий проект – «Школу проектного менеджменту». Він - логічне продовження «Школи позитивних змін», яка реалізується з 2010 року. В рамках «Школи позитивних змін» ми давали базові знання з організаційної діяльності, зокрема щодо роботи з грантодавцями. Серія же нових тренінгів розрахована на найбільш мотивованих слухачів, які освоїли раніше отриману інформацію і вже не тільки об'єдналися в громадські організації, а й мають досвід отримання грантів, однак бажають використовувати свої знання ще ефективніше», - підкреслила у вступному слові директор «Тамариска»Тетяна Карельська.

Вона подякувала Фонду імені Ч.С.Мотта, який виділив фінансування на «Школу проектного менеджменту», «за надану свободу дій - нам дали можливість самим вирішувати, які програми або проекти реалізовувати».

Всі чотири дні проводила заняття провідний тренер «Тамариска» Наталія Стаднічук.

«Якщо в тренінгах «Школи позитивних змін» беруть участь громадські активісти з різним рівнем підготовки - від початківців до тих, хто керує організаціями багато років, то в «Школу проектного менеджменту» прийшли люди з досвідом. Тут ми можемо заглибитися в певні теми, знаючи, що аудиторія підготовлена і вже володіє навичками організаційної роботи, має досвід спілкування з фінансовими донорами», - зазначила Наталія Стаднічук.

Протягом чотирьох днів учасники тренінгу вивчали побудову логічної матриці проекту. В даний час багато фондів Євросоюзу просять здобувачів грантів при подачі заявки заповнювати так звану «логічну матрицю». Ще ряд донорів не вимагають її при подачі заявки, але використовують при підбитті підсумків. Так що заняття виявилися дуже актуальними для представників «третього сектора».

Перший день слухачі «Школи проектного менеджменту» вчилися аналізувати ситуацію і розуміти мотиви зацікавлених сторін. У другій - планували (вибудовували логічну структуру і знайомилися з логічними матрицями декількох проектів «Тамариска», на які були виділені гранти). У третій день вибудовували структуру проекту, а четвертий, заключний, був присвячений правильному формуванню бюджету.

У тренінгу «Логіко-структурний підхід до розробки проекту» взяли участь представники громадських організацій чи не всіх напрямків: молодіжних, екологічних, благодійних, спортивних, ветеранських та інших.

 

Теги: тренінг, ГО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...