App Store Google Play

У Дніпрі одержувачів грантів вчили ефективно працювати з фінансовими донорами

24 Червня 12:45
У Дніпрі одержувачів грантів вчили ефективно працювати з фінансовими донорами

Представники півтора десятка організацій взяли участь в першому тренінгу «Логіко-структурний підхід до розробки проекту», який відбувся в Дніпрі. Захід тривав чотири дні, і на нього приїхали активісти не тільки з Дніпропетровської області, а й з сусідніх регіонів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Центру підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

«Сьогодні ми починаємо наш новий проект – «Школу проектного менеджменту». Він - логічне продовження «Школи позитивних змін», яка реалізується з 2010 року. В рамках «Школи позитивних змін» ми давали базові знання з організаційної діяльності, зокрема щодо роботи з грантодавцями. Серія же нових тренінгів розрахована на найбільш мотивованих слухачів, які освоїли раніше отриману інформацію і вже не тільки об'єдналися в громадські організації, а й мають досвід отримання грантів, однак бажають використовувати свої знання ще ефективніше», - підкреслила у вступному слові директор «Тамариска»Тетяна Карельська.

Вона подякувала Фонду імені Ч.С.Мотта, який виділив фінансування на «Школу проектного менеджменту», «за надану свободу дій - нам дали можливість самим вирішувати, які програми або проекти реалізовувати».

Всі чотири дні проводила заняття провідний тренер «Тамариска» Наталія Стаднічук.

«Якщо в тренінгах «Школи позитивних змін» беруть участь громадські активісти з різним рівнем підготовки - від початківців до тих, хто керує організаціями багато років, то в «Школу проектного менеджменту» прийшли люди з досвідом. Тут ми можемо заглибитися в певні теми, знаючи, що аудиторія підготовлена і вже володіє навичками організаційної роботи, має досвід спілкування з фінансовими донорами», - зазначила Наталія Стаднічук.

Протягом чотирьох днів учасники тренінгу вивчали побудову логічної матриці проекту. В даний час багато фондів Євросоюзу просять здобувачів грантів при подачі заявки заповнювати так звану «логічну матрицю». Ще ряд донорів не вимагають її при подачі заявки, але використовують при підбитті підсумків. Так що заняття виявилися дуже актуальними для представників «третього сектора».

Перший день слухачі «Школи проектного менеджменту» вчилися аналізувати ситуацію і розуміти мотиви зацікавлених сторін. У другій - планували (вибудовували логічну структуру і знайомилися з логічними матрицями декількох проектів «Тамариска», на які були виділені гранти). У третій день вибудовували структуру проекту, а четвертий, заключний, був присвячений правильному формуванню бюджету.

У тренінгу «Логіко-структурний підхід до розробки проекту» взяли участь представники громадських організацій чи не всіх напрямків: молодіжних, екологічних, благодійних, спортивних, ветеранських та інших.

 

Теги: тренінг, ГО


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...