App Store Google Play

Поліція не поспішає переслідувати заборонених законом "радянських офіцерів", які носять їй квіти

24.06.2017 11:15
Поліція не поспішає переслідувати заборонених законом "радянських офіцерів", які носять їй квіти

22 червня у Дніпрі діячі забороненої законом організації «Союзу радянських офіцерів» організували своєрідний мітинг з квітами та у військовій формі, ховаючись під посиленою охороною поліції. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «С14 Дніпро» у Facebook.

За тиждень до описаних подій, 15 червня, представники ГО «С14» написали заяву в поліцію з вимогою відкриття кримінального провадження стосовно керівника організації «Союзу радянських офіцерів» Віктора Марченка за сепаратиські заклики.

Як зазначається, нещодавно було рішення суду про заборону організації. Попри це, її представники подають апеляцію, що призводе до відкладання рішення суду.

«22 червня був організований мітинг з покладанням квітів біля Танка, а потім і біля Меморіалу загиблим співробітникам міліції в парку. Після мітингу сепаратиського «Союзу радянських офіцерів» ми прийшли в міське управління поліції дізнатися долю заяви. У поліції нас запевнили, що її майбутнє невідомо, однак лише тимчасово. Ми дізнаємося про час та дату засідання і проінформуємо», - розповіли представники ГО «С14».

Згідно з повідомленням, чому досі не відкрито кримінальне провадження поліцейські не пояснили, прізвище відповідального виказувати відмовились. Слідчі правоохоронних органів лише попросили патріотів ГО «С14» прийти пізніше.

«Мабуть, наступного разу відразу підемо в прокуратуру. Але вже з заявою на співробітників поліції за невиконання своїх обов'язків та приховання відомостей стосовно свого колишнього колеги Віктора Марченко», - зауважив координатор організації «С14» у Дніпрі Віталій Роменський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...