App Store Google Play

Поліція не поспішає переслідувати заборонених законом "радянських офіцерів", які носять їй квіти

24.06.2017 11:15
Поліція не поспішає переслідувати заборонених законом "радянських офіцерів", які носять їй квіти

22 червня у Дніпрі діячі забороненої законом організації «Союзу радянських офіцерів» організували своєрідний мітинг з квітами та у військовій формі, ховаючись під посиленою охороною поліції. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «С14 Дніпро» у Facebook.

За тиждень до описаних подій, 15 червня, представники ГО «С14» написали заяву в поліцію з вимогою відкриття кримінального провадження стосовно керівника організації «Союзу радянських офіцерів» Віктора Марченка за сепаратиські заклики.

Як зазначається, нещодавно було рішення суду про заборону організації. Попри це, її представники подають апеляцію, що призводе до відкладання рішення суду.

«22 червня був організований мітинг з покладанням квітів біля Танка, а потім і біля Меморіалу загиблим співробітникам міліції в парку. Після мітингу сепаратиського «Союзу радянських офіцерів» ми прийшли в міське управління поліції дізнатися долю заяви. У поліції нас запевнили, що її майбутнє невідомо, однак лише тимчасово. Ми дізнаємося про час та дату засідання і проінформуємо», - розповіли представники ГО «С14».

Згідно з повідомленням, чому досі не відкрито кримінальне провадження поліцейські не пояснили, прізвище відповідального виказувати відмовились. Слідчі правоохоронних органів лише попросили патріотів ГО «С14» прийти пізніше.

«Мабуть, наступного разу відразу підемо в прокуратуру. Але вже з заявою на співробітників поліції за невиконання своїх обов'язків та приховання відомостей стосовно свого колишнього колеги Віктора Марченко», - зауважив координатор організації «С14» у Дніпрі Віталій Роменський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...