App Store Google Play

У Дніпрі в одному з кафе мешкає ворон

23.06.2017 17:20
У Дніпрі в одному з кафе мешкає ворон

У Дніпрі в одному з тематичних закладів харчуванння з’явився незвичайний мешканець — ворон. Про це повідомляє Дніпрооград з посиланням на сторінку 9 каналу.

Зоозахисники повідомили про місцезнаходження птиці та стверджують, що це примусова неволя. Вони повідомили, що бачили, як перед закладом прогулюється ворон на прив’язі. Захисники тварин говорять, що умови, в яких тримають птаха — неприпустимі і її треба рятувати, а господар закладу — навпаки, вважає ворона членом родини.

Інспектор комунального підприємства “Зооконтроль” стверджує, що тримати ворона в неволі заборонено законом.

 «Згідно з законом та правилами, які прийняті у Дніпрі 13 квітня 2017 року, заборонено утримувати тварин в неволі. Тим більше в закладах харчування, яким є це кафе. Сьогодні ми прийшли з людиною, яка готова забрати птаха і надати умови для його реабілітації. Проте господар ворона навідріз відмовився», - розповіла Наталя Алексєєва - інспектор комунального підприємства «Зооконтроль».

«В принципі він виглядає непогано, але до його однієї ноги прив'язана мотузка, за допомогою якої його тут вигулюють. Природно, що це нерівномірне навантаження на рухову систему. Мотузка може натирати шкіру, тобто це жорстоке поводження з тваринами», - зазначила Вероніка Конькова - член Всеукраїнської спілки охорони птахів.

Підтвердити те, що ворон прогулювався таким чином по вулиці зоозахисники не змогли — ані фото ані відео не знайшлось. Однак, як зазначається, перед закладом є сліди пташиного посліду. Власник птиці відкидає звинувачення в жорстокому поводженні з вороном і вважає його членом родини. Він згоден вчинити як належить, аби лише птаха в нього не забрали.

«Я вірю в реінкарнацію, я вірю, що мій дід втілився в цю птицю. Я не можу віддати свого родича аби кому. Якщо у консультантів є якісь поради як поліпшити умови - я вислухаю і буду дотримуватись», - сказав власник ворона Олексій.

Сам винуватець конфлікту — ворон на ім’я Карлос, зараз у вольєрі, розмір якого відповідає стандартам. Як зазначається, світла у приміщенні мало, але власник пояснив, що Карлос тут лише ночує.

Експерти зазначають, що утримувати ворона в домашніх умовах дозволено, але при наявності необхідних документів і в належному місці. Якщо птах жив з людиною з дитинства, то в зрілому віці він не може повноцінно адаптуватись до природного середовища. Але в даному конфлікті також важливим залишається питання доцільності утримання тварини саме в закладі харчування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...