App Store Google Play

У Дніпрі в одному з кафе мешкає ворон

23.06.2017 17:20
У Дніпрі в одному з кафе мешкає ворон

У Дніпрі в одному з тематичних закладів харчуванння з’явився незвичайний мешканець — ворон. Про це повідомляє Дніпрооград з посиланням на сторінку 9 каналу.

Зоозахисники повідомили про місцезнаходження птиці та стверджують, що це примусова неволя. Вони повідомили, що бачили, як перед закладом прогулюється ворон на прив’язі. Захисники тварин говорять, що умови, в яких тримають птаха — неприпустимі і її треба рятувати, а господар закладу — навпаки, вважає ворона членом родини.

Інспектор комунального підприємства “Зооконтроль” стверджує, що тримати ворона в неволі заборонено законом.

 «Згідно з законом та правилами, які прийняті у Дніпрі 13 квітня 2017 року, заборонено утримувати тварин в неволі. Тим більше в закладах харчування, яким є це кафе. Сьогодні ми прийшли з людиною, яка готова забрати птаха і надати умови для його реабілітації. Проте господар ворона навідріз відмовився», - розповіла Наталя Алексєєва - інспектор комунального підприємства «Зооконтроль».

«В принципі він виглядає непогано, але до його однієї ноги прив'язана мотузка, за допомогою якої його тут вигулюють. Природно, що це нерівномірне навантаження на рухову систему. Мотузка може натирати шкіру, тобто це жорстоке поводження з тваринами», - зазначила Вероніка Конькова - член Всеукраїнської спілки охорони птахів.

Підтвердити те, що ворон прогулювався таким чином по вулиці зоозахисники не змогли — ані фото ані відео не знайшлось. Однак, як зазначається, перед закладом є сліди пташиного посліду. Власник птиці відкидає звинувачення в жорстокому поводженні з вороном і вважає його членом родини. Він згоден вчинити як належить, аби лише птаха в нього не забрали.

«Я вірю в реінкарнацію, я вірю, що мій дід втілився в цю птицю. Я не можу віддати свого родича аби кому. Якщо у консультантів є якісь поради як поліпшити умови - я вислухаю і буду дотримуватись», - сказав власник ворона Олексій.

Сам винуватець конфлікту — ворон на ім’я Карлос, зараз у вольєрі, розмір якого відповідає стандартам. Як зазначається, світла у приміщенні мало, але власник пояснив, що Карлос тут лише ночує.

Експерти зазначають, що утримувати ворона в домашніх умовах дозволено, але при наявності необхідних документів і в належному місці. Якщо птах жив з людиною з дитинства, то в зрілому віці він не може повноцінно адаптуватись до природного середовища. Але в даному конфлікті також важливим залишається питання доцільності утримання тварини саме в закладі харчування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...