App Store Google Play

У Дніпрі в одному з кафе мешкає ворон

23 Червня 17:20
У Дніпрі в одному з кафе мешкає ворон

У Дніпрі в одному з тематичних закладів харчуванння з’явився незвичайний мешканець — ворон. Про це повідомляє Дніпрооград з посиланням на сторінку 9 каналу.

Зоозахисники повідомили про місцезнаходження птиці та стверджують, що це примусова неволя. Вони повідомили, що бачили, як перед закладом прогулюється ворон на прив’язі. Захисники тварин говорять, що умови, в яких тримають птаха — неприпустимі і її треба рятувати, а господар закладу — навпаки, вважає ворона членом родини.

Інспектор комунального підприємства “Зооконтроль” стверджує, що тримати ворона в неволі заборонено законом.

 «Згідно з законом та правилами, які прийняті у Дніпрі 13 квітня 2017 року, заборонено утримувати тварин в неволі. Тим більше в закладах харчування, яким є це кафе. Сьогодні ми прийшли з людиною, яка готова забрати птаха і надати умови для його реабілітації. Проте господар ворона навідріз відмовився», - розповіла Наталя Алексєєва - інспектор комунального підприємства «Зооконтроль».

«В принципі він виглядає непогано, але до його однієї ноги прив'язана мотузка, за допомогою якої його тут вигулюють. Природно, що це нерівномірне навантаження на рухову систему. Мотузка може натирати шкіру, тобто це жорстоке поводження з тваринами», - зазначила Вероніка Конькова - член Всеукраїнської спілки охорони птахів.

Підтвердити те, що ворон прогулювався таким чином по вулиці зоозахисники не змогли — ані фото ані відео не знайшлось. Однак, як зазначається, перед закладом є сліди пташиного посліду. Власник птиці відкидає звинувачення в жорстокому поводженні з вороном і вважає його членом родини. Він згоден вчинити як належить, аби лише птаха в нього не забрали.

«Я вірю в реінкарнацію, я вірю, що мій дід втілився в цю птицю. Я не можу віддати свого родича аби кому. Якщо у консультантів є якісь поради як поліпшити умови - я вислухаю і буду дотримуватись», - сказав власник ворона Олексій.

Сам винуватець конфлікту — ворон на ім’я Карлос, зараз у вольєрі, розмір якого відповідає стандартам. Як зазначається, світла у приміщенні мало, але власник пояснив, що Карлос тут лише ночує.

Експерти зазначають, що утримувати ворона в домашніх умовах дозволено, але при наявності необхідних документів і в належному місці. Якщо птах жив з людиною з дитинства, то в зрілому віці він не може повноцінно адаптуватись до природного середовища. Але в даному конфлікті також важливим залишається питання доцільності утримання тварини саме в закладі харчування.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...