App Store Google Play

Міська влада нагородила активістів молодіжного руху в Дніпрі

23 Червня 13:00
Міська влада нагородила активістів молодіжного руху в Дніпрі

Сьогодні, 23 червня, у Дніпрі в прес-центрі Дніпровської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня молоді. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Заступник міського голови Олександр Шикуленко нагородив учасників заходу -  представників молоді Дніпра, які беруть активну участь молодіжному русі та досягли певних висот у розвитку нашого міста та України.

«Напередодні Дня молоді ми запросили вас, щоб висловити подяку. Ваші ідеї слугують для нас керівництвом до дій. Будь-яка масштабна культурна подія в місті не проходить без допомоги та участі молоді. Наприклад, свято, яке відбудеться в неділю, 25 червня, готує молодь. Також активісти створили молодіжну раду Дніпра», - сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Олександр Шикуленко доповнив привітання представників молодіжних рухів та організацій приємними подарунками від міськради. Окрім почесної грамоти, вони отримали футболку з відповідним принтом та USB-флеш-накопичувач.

«Інтелектуальна атмосфера чи спортивний запал – все це прерогатива молодих і активних людей. Тих, хто в майбутньому досягне високих успіхів та посяде важливі посади в органах міської влади», - зазначив спікер.

«Дуже приємно бачити, що влада зацікавилась тим, що необхідно молоді. Останні два роки є підтвердженням цього. Тепер апелюють до ідей та бачення молодих людей - намагаються вирішити проблеми молоді, неігноруючи їхньої думки. Також приємним доповненням стало привітання в переддень молодіжного свята», - розповів голова комісії з просвітницької діяльності Молодіжної ради Дніпра Владислав Мельничук.

Нагадаємо, що у Дніпрі проживає близько 300 тисяч молоді, що становить 1/3 від всієї кількості населення. Також в місті діє більше 100 молодіжних організацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...