App Store Google Play

Міська влада нагородила активістів молодіжного руху в Дніпрі

23.06.2017 13:00
Міська влада нагородила активістів молодіжного руху в Дніпрі

Сьогодні, 23 червня, у Дніпрі в прес-центрі Дніпровської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня молоді. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Заступник міського голови Олександр Шикуленко нагородив учасників заходу -  представників молоді Дніпра, які беруть активну участь молодіжному русі та досягли певних висот у розвитку нашого міста та України.

«Напередодні Дня молоді ми запросили вас, щоб висловити подяку. Ваші ідеї слугують для нас керівництвом до дій. Будь-яка масштабна культурна подія в місті не проходить без допомоги та участі молоді. Наприклад, свято, яке відбудеться в неділю, 25 червня, готує молодь. Також активісти створили молодіжну раду Дніпра», - сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Олександр Шикуленко доповнив привітання представників молодіжних рухів та організацій приємними подарунками від міськради. Окрім почесної грамоти, вони отримали футболку з відповідним принтом та USB-флеш-накопичувач.

«Інтелектуальна атмосфера чи спортивний запал – все це прерогатива молодих і активних людей. Тих, хто в майбутньому досягне високих успіхів та посяде важливі посади в органах міської влади», - зазначив спікер.

«Дуже приємно бачити, що влада зацікавилась тим, що необхідно молоді. Останні два роки є підтвердженням цього. Тепер апелюють до ідей та бачення молодих людей - намагаються вирішити проблеми молоді, неігноруючи їхньої думки. Також приємним доповненням стало привітання в переддень молодіжного свята», - розповів голова комісії з просвітницької діяльності Молодіжної ради Дніпра Владислав Мельничук.

Нагадаємо, що у Дніпрі проживає близько 300 тисяч молоді, що становить 1/3 від всієї кількості населення. Також в місті діє більше 100 молодіжних організацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...