App Store Google Play

Аудитори Дніпропетровщини у січні-травні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн

23.06.2017 19:30
Аудитори Дніпропетровщини у січні-травні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби впродовж січня- травня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 10 млн грн, з яких понад 6 млн грн за порушеннями, що виявлені в попередніх звітних роках. 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу відомства.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень.

Перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, іншим державним органом ініційовано пред’явлення до суду 47 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 33 досудові розслідування, а також вручили 18  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 32 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 60 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 33 – до дисциплінарної та матеріальної, 4-х осіб звільнено з посад.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 654 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...