App Store Google Play

Аудитори Дніпропетровщини у січні-травні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн

23 Червня 19:30
Аудитори Дніпропетровщини у січні-травні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби впродовж січня- травня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 10 млн грн, з яких понад 6 млн грн за порушеннями, що виявлені в попередніх звітних роках. 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу відомства.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень.

Перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, іншим державним органом ініційовано пред’явлення до суду 47 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 33 досудові розслідування, а також вручили 18  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 32 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 60 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 33 – до дисциплінарної та матеріальної, 4-х осіб звільнено з посад.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 654 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...