App Store Google Play

Аудитори Дніпропетровщини у січні-травні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн

23.06.2017 19:30
Аудитори Дніпропетровщини у січні-травні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби впродовж січня- травня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 10 млн грн, з яких понад 6 млн грн за порушеннями, що виявлені в попередніх звітних роках. 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу відомства.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень.

Перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, іншим державним органом ініційовано пред’явлення до суду 47 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 33 досудові розслідування, а також вручили 18  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 32 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 60 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 33 – до дисциплінарної та матеріальної, 4-х осіб звільнено з посад.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 654 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...